Opis produktu

Poznaj zdrowy styl życia

Kompaktowa budowa

Jedna baza to więcej wolnego miejsca w kuchni i możliwość zamiennego miksowania i wyciskania soku przy użyciu tego samego urządzenia. Ponadto w sokowirówce SAGE 3X Bluicer SJB615 pojemnik na miąższ umieszczono z tyłu, za bazą urządzenia, dzięki czemu zyskuje ono bardziej zwartą konstrukcję i pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni na blacie.

Sokowirowka SAGE 3X Bluicer SJB615 kompaktowa budowa

4 programy

Włączane jednym przyciskiem programy gwarantują optymalny czas i prędkość blendowania, zapewniając tym sposobem najlepsze rezultaty. Rozkoszuj się mlecznymi koktajlami dzięki programowi do smoothie. Zamień lód w śnieg za pomocą trybu pulsacyjnego/kruszenia lodu lub z łatwością twórz pyszne, świeże koktajle, korzystając z dostępnego za naciśnięciem jednego przycisku programu do mrożonych koktajli.

Sokowirowka SAGE 3X Bluicer SJB615 5 programow funkcja mrozenia koktajli tryb pulsacyjny kruszenie lodu programy do smoothie

5 ustawień prędkości

Łatwy wybór i zaawansowana technologia blendowania pozwalająca uzyskać gładszą i delikatniejszą konsystencję. Przygotuj naturalne masło orzechowe, mleko z orzechów i nasion roślin strączkowych, świeże koktajle, kremowe dipy, bogate sosy, pikantne dressingi i zdrowe desery.

Sokowirowka SAGE 3X Bluicer SJB615 5 ustawien predkosci zaawansowana technologia blendowania

Technologia Cold Spin®

Technologia Cold Spin® umożliwia przepływ soku w górę przez tarczę tnącą ze stali nierdzewnej, osadzoną we włoskim mikrofiltrze siatkowym, dzięki czemu wzrost temperatury jest niski i nie przekracza 1°C.

Sokowirowka SAGE 3X Bluicer SJB615 Technologia Cold Spin®

Zawartość zestawu

Sokowirówka SAGE 3X Bluicer SJB615, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, szczotka do czyszczenia, pokrywa, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność pojemnika na sok [l]: 1.5
Regulacja obrotów: Elektroniczna-skokowa
Konstrukcja: Obudowa ze stali nierdzewnej, Schowek na przewód, System noży Kinetix
Funkcje: Możliwość mycia elementów w zmywarce, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok
Wyposażenie: Pojemnik na miąższ, Pojemnik na sok, Pokrywa, Szczotka do czyszczenia
Kolor: Srebrny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Sokowirówka SAGE 3X Bluicer SJB615
Produkt archiwalny

Sokowirówka SAGE 3X Bluicer SJB615

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756