Waga ELDOM DWK-200

Kod: 727357
ELDOM
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
59,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
Opis i dane

Opis i dane

Dietetyczna waga kuchenna marki Eldom, o maksymalnym obciążeniu 5kg i z dokładnością do 1g. Wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD. Model ten posiada funkcję tarowania, sumowania wartości odżywczych 99 produktów, przelicznik zawartości 7 wartości odżywczych w ważonych produktach, a także dotykowy panel sterowania. Platforma wagi wykonana została z hartowanego szkła.

Specyfikacja

Typ wagi Elektroniczna
Funkcje dodatkowe Automatyczne tarowanie (zerowanie), Pomiar zawartości białka, Pomiar zawartości tłuszczy, Zawartość błonnika, Zawartość cholesterolu, Zawartość sodu, Zawartość węglowodanów, Ilość kalorii
Wskaźnik przekroczenia obciążenia Tak
Kolor Czarny
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wyświetlacz LED, Uchwyt do zawieszenia
Gwarancja 24 miesiące
Dokładność pomiaru 1 g
Jednostki wagowe G - gram
Maksymalne obciążenie [g] 5000
Wodoodporność Nie
Zasilanie Bateryjne
Nazwa producenta/importera ELDOM
KGO (zł) 0,41
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Sylwia
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Ta czy może inna ? Długo zastanawiałam się nad wyborem, który wreszcie padł na Wagę ELDOM DWK-200. W życiu każdego człowieka, nastaje taki etap kiedy zdrowie lub jego brak przejmuje kontrolę nad naszym życiem. I ja właśnie tego doświadczyłam. Do wyboru wagi skłoniła mnie moja choroba, którą jest Cukrzyca typu 1. Każdy diabetyk wie, jak ważne jest ważenie spożywanego posiłku, czytanie etykiet produktów, a przede wszystkim liczenie wymienników węglowodanowych. Z forum dla diabetyków dowiedziałam się o istnieniu takich "pomocników" jak waga ELDOM, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Już pierwszego dnia po otrzymaniu wagi przeanalizowałam dokładnie dostępne funkcje i śmiało mogę stwierdzić, że jestem oczarowana. Waga idealnie odmierza co do 1 grama mój posiłek, wyliczając przy tym zawartość białka, tłuszczu, kalorii, błonnika, sodu a także węglowodanów czy cholesterolu w danym posiłku. Dzięki tak precyzyjnemu odmierzeniu, mogę idealnie dopasować dawkę insuliny przypadający na dany posiłek. Przyznam, że do tej pory odbywało się to na zasadzie " na oko", co skutkowało skokami cukru. Lecz to nie koniec zalet tej wspaniałej wagi. Pomimo swojej choroby i kategorycznego zakazu podjadania słodyczy, nie mogę oprzeć się od ich wypiekania ! W każdej kuchni powinna znajdować się waga kuchenna, która odmierzy wagę składników, aby powstały wspaniałe wypieki zapierające dech w piersiach. Pomimo mojej krótkiej przygody z wagą, dzisiaj śmiało mogę stwierdzić, że z każdym dniem użytkowania jestem coraz zdrowsza. ZALETY: precyzyjne odmierzanie, dotykowy wyświetlacz, ilość pozycji w pamięci ( aż 999 produktów ), pomiary zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów, sodu, cholesterolu, błonnika oraz kalorii, nowoczesny wygląd, możliwość zawieszenia, prosta obsługa oraz poręczność. WADY jak do tej pory brak. Waga ELDOM DWK-200 - nowoczesna technologia, która ułatwia funkcjonowanie każdego dnia nie tylko dla pani domu, która kocha gotować i piec, ale i dla osoby, która właśnie wdraża w życie dietę, a także dla chorego takiego jak ja. Z Wagą ELDOM moje życie pierwszy raz od roku nabrało nowej nadziei, że wszystko się ułoży, a ja cieszę się z każdej chwili, gdy mogę używać mojej nowej przyjaciółki. Choć nasza przygoda trwa zaledwie kilka dni, to dzisiaj śmiało mogę stwierdzić, że nie oddam jej nikomu. Bo przecież każdemu potrzebne jest ZDROWIE na WAGĘ złota. Ja swoje zdrowie odnalazłam w WADZE ELDOM DWK-200. Gorąco polecam, spełnia wszystkie oczekiwania ! REWELACYJNA !

Ocena

Fantastyczna
Magdalena A.
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Waga idealna. Waży bardzo dokładnie. Zajmuje mało miejsca w kuchni.

Ocena

Fantastyczna
Monik K
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Waga ELDOM DWK-200 jest produktem, który powinien znaleźć się w każdej kuchni nowoczesnej pani domu, gdyż dzięki designerskiemu wyglądowi oraz fantastycznych funkcjach (m.in. pokazuje ilość cholesterolu w danym produkcie, na który ludzie powinni bardzo uważać) przykuwa uwagę innych i pozwala zaoszczędzić sporo czasu osobom dbającym o swoją dietę, a więc i zdrowie.

Ocena

Fantastyczna
Piotr R
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Wygląd, rozmiar taki jaki chciałem, waży prawidłowo, cena odpowiednia do tego towaru.

Ocena

Fantastyczna
Malwina B
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Jestem bardzo zadowolona z wagi kuchennej, która zakupiłam. Cena jest bardzo przystępna co do jakości produktu jak i funkcji, które posiada. Polecam!

Ocena

Fantastyczna
Aleksandra K
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Waga liczy z dużą dokładnością, bardzo pomocna w wyliczaniu kalorii i wartości odżywczych w trakcie diety.

Ocena

Fantastyczna
Sylwia K
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Już dłuższy czas liczę kalorie w spożywanych przez siebie produktach. Dotychczas trwało to bardzo długo, gdyż wszystkie kalorie liczyłam na kartce, a następnie zliczałam. Obecnie dzięki wadze ELDOM DWK-200 zakupionej w MediaExpert oszczędzam czas, a co najważniejsze kalorie, tłuszcze, węglowodany itp. liczone są w bardzo szybki sposób. Większą ilość produktów mogę sumować dzięki czemu z dokładnością wiem ile kalorii spożywam. Polecam wagę dla wszystkich osób, którzy chcą zadbać o swoją codzienną dietę.

Ocena

Fantastyczna
Barbara
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Waga bardzo fajna, dokładna, dobrze prezentuje się w kuchni i najważniejsze, że ma dużo funkcji, które się przydają. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Marek
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo ładna i dobrze prezentująca się waga.

Ocena

Fantastyczna
KATARZYNA K.
kupił/aWaga ELDOM DWK-200
Waga bardzo dobrze wykonana. Praktyczna. Niezbędna w każdej kuchni.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną