Opis produktu

Szybsze prasowanie

BREVILLE Diamond Xpress to żelazko zaprojektowane z myślą o Tobie. Jego wyjątkowa wydajność i przydatne funkcje ułatwią prasowanie i zapewnią szybkie rezultaty.

Masażer BEURER MG 100

Ceramiczna stopa

Najwyższej jakości ceramiczna stopa z dodatkiem kruszonych diamentów zapewnia płynne prowadzenie po tkaninach we wszystkich kierunkach. Centralnie umieszczone kanały parowe i precyzyjna końcówka pozwolą łatwo dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie między guzikami czy plisy.

Masażer BEURER MG 100

Komfort pracy

Miękki uchwyt z informacją o poziomie temperatury sprawia, że prasowanie jest bardzo wygodne i już na pierwszy rzut oka widać, gdy żelazko jest gotowe do pracy. Duży zbiornik o pojemności 400 ml i szeroki wlew wody zapewnią łatwe użytkowanie i długie prasowanie bez konieczności ponownego napełniania. Blokada zapobiegająca kapaniu w trakcie prasowania chroni przed powstawaniem plam podczas używania żelazka. Żelazko posiada moc 2800 W i wyrzut pary o mocy 180 g/min oraz funkcję wygodnego prasowania w pionie dla jeszcze lepszych rezultatów.

Masażer BEURER MG 100

Bezpieczne prasowanie

Żelazko samoczynnie wyłączy się po 30 sekundach bezczynności. Dodatkowo pasek wskaźnika temperatury SELF STORE pokazuje, kiedy stopa żelazka ostygnie na tyle, że można je bezpiecznie schować po zakończonej pracy.

Masażer BEURER MG 100

Funkcja samoczyszczenia

Funkcja samoczyszczenia usuwa kamień i zanieczyszczenia za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo, żelazko posiada filtr zabezpieczający przed osadzaniem się kamienia.

Masażer BEURER MG 100

Cechy produktu

• Super szeroka, wielokierunkowa, diamentowo-ceramiczna stopa

• Strumień pary o mocy 180 g/min

• Umieszczone centralnie kanały parowe i precyzyjna końcówka dostarczają parę dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

• Duży, łatwy do napełniania zbiornik na wodę o pojemności 400 ml

• Wygodny uchwyt z podświetleniem temperatury.

• Przydatne funkcje: automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, blokada zapobiegająca kapaniu w trakcie prasowania, funkcja samooczyszczenia, pionowe wytwarzanie pary oraz 3-metrowy przewód zasilający.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Żelazko BREVILLE Diamond Xpress VIN420X posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj stopy: Diamentowo-ceramiczna
Moc [W]: 2800
Wytwarzanie pary [g/min]: 180
Dodatkowe uderzenie pary [g/min]: Nie
Długość przewodu sieciowego [m]: 3
Pojemność zbiornika na wodę [ml]: 400
Zabezpieczenia: Automatyczny wyłącznik
Funkcje: Regulacja strumienia pary, Pionowy wyrzut pary, Blokada kapania, System antywapienny, Funkcja samooczyszczenia, Automatyczny dobór temperatury

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Moc
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Szybkość nagrzewania
5 /5
Użyte technologie
5 /5
Wielkość zbiornika na wodę
5 /5
Waga
5 /5
Jakość ślizgu
5 /5
Łatwość prasowania
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 29 stycznia 2023
Żelazko Breville
Marka nieznana, ale produkt bardzo udany. Staranne wykonanie, ładny design i duża moc. Szybko się nagrzewa, wyrzut pary nie jest jakiś mega mocny, ale w sam raz. Długi przewód. Najważniejsze, że nic nie kapie i nie ma mowy o przywieraniu nawet przy prasowaniu polaru czy syntetycznych koszulek sportowych.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Żelazko BREVILLE DiamondXpress VIN420X

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756