Polecane produkty podobne

Opis produktu

Odkurzacz bezprzewodowy marki CONCEPT Mighty VP4165 2w1, jest wyposażony w wysokiej jakości i mocny silnik, którego zaletą jest duża moc ssania. Łatwo i szybko odkurzysz nim dowolne podłogi, a dzięki zdejmowanemu odkurzaczowi ręcznemu dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc czy odkurzysz drobne zabrudzenia z tapicerki i mebli. Ma design w kolorze brązu z nowoczesnym podświetleniem LED na uchwycie.


Odkurzacz bezprzewodowy posiada wysokiej jakości akumulator Li-lon o pojemności 3000 mAh, który zapewnia komfortowe sprzątanie bez przewodu. Działa do 65 minut na jednym ładowaniu, więc masz mnóstwo czasu na odkurzanie całego domu. Akumulator Li-lon charakteryzuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością. Odkurzacz posiada 2 prędkości odkurzania: wysoką dla maksymalnej mocy ssania i ECO do normalnego odkurzania.


Odkurzacz pionowy VP4165 działa na zasadzie odkurzania cyklonowego, dzięki czemu kurz i brud są usuwane bezpośrednio do pojemnika zbiorczego dzięki sile odśrodkowej. Jeśli zdarzy ci się przypadkowo wciągnąć np. klocek lub puzzle, możesz łatwo znaleźć go w pojemniku i wyjąć. Główną zaletą odkurzania cyklonowego jest stała siła ssania i brak worków.


Odkurzacz bezprzewodowy jest wyposażony w zmotoryzowaną turboszczotkę, która doskonale radzi sobie ze wszystkimi rodzajami dywanów. Docenią go zwłaszcza rodziny ze zwierzętami i małymi dziećmi. Dzięki dużej mocy ssania osiągniesz perfekcyjne czyszczenie w krótszym czasie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Konserwacja turboszczotki jest bardzo prosta, wystarczy ją zdemontować, wyczyścić i ponownie złożyć.


Konserwacja odkurzacza jest bardzo szybka i łatwa. Gdy pojemnik na kurz jest pełny, naciśnij przycisk zwalniający na górze odkurzacza, wyjmij filtr i opróżnij poejmnik. Umyj filtr wodą, osusz go i włóż z powrotem do odkurzacza wraz z opróżnionym pojemnikiem.


Dzięki 3 diodom LED, w które wyposażona jest VP4165, nie przeoczysz żadnego brudu. Doskonale oświetli nawet najciemniejsze i trudnodostępne miejsca w domu.


VP4165 wyposażony jest w zdejmowaną jednostkę do ręcznego odkurzania, którą docenisz szczególnie podczas odkurzania okruchów na stole, blacie kuchennym, klawiaturze, w bagażniku samochodu czy kurzu w miejscach, do których nie dociera odkurzacz pionowy. Dzięki długiemu elastycznemu wężowi odkurzysz nawet wąskie i trudno dostępne miejsca w domu lub w samochodzie. Nasadka szczotki pomoże delikatnie usunąć kurz z mebli, rolet, książek, klawiatur itp. bez ich uszkadzania.


Po odkurzaniu lub gdy akumulator jest rozładowany wystarczy umieścić odkurzacz w stacji ładującej, gdzie zostanie naładowany i gotowy do dalszego odkurzania. Odkurzacz zostanie w pełni naładowany po 4-6 godzinach. Dzięki składanemu uchwytowi zajmuje minimum miejsca i bez problemu zmieści się w szafie.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Napięcie akumulatora [V]: 25.2
Maksymalny czas pracy [min]: 65
Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.5
Poziom hałasu [dB]: 82
Waga [kg]: 3.6
Zasilanie: Akumulatorowe
Typ filtra: Siatkowy, Zmywalny
Funkcje: Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Podświetlana szczotka, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Naprawa odkurzacza okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Nie działa elektronika w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Pęknięta rura, ssawka lub inny element sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Drobne elementy też podlegają ochronie!
Uszkodzenie sprzętu o wartości 300 PLN? Wymienimy na nowy.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Instrukcje

Instrukcja obsługi Odkurzacz CONCEPT Mighty VP4165 2w1
Produkt archiwalny

Odkurzacz CONCEPT Mighty VP4165 2w1

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756