Opis produktu

Skuteczne odkurzanie

Odkurzacz MIELE Complete C3 Electro EcoLine to odkurzacz workowy z elektroszczotką do intensywnego czyszczenia dywanów i wykładzin. Wyróżnia się on nowoczesnym silnikiem Power Efficiency dla maksymalnej wydajności podczas każdego sprzątania. Z pewnością jest to urządzenie uniwersalne i sprawdzi się w każdym domu. Wyjątkowym atutem tego odkurzacza jest również jego nowoczesny design - z efektem chromowania.

Telewizor SONY LED KD-55XH9096BAEP - technologia TRILUMINOS

Wszechstronność

Uchwyt Comfort zapewnia wygodną obsługę, bez nadwyrężania nadgarstków. W połączeniu z dużą mocą daje to ogromne możliwości i sprawia, że odkurzacz sprawdzi się wszędzie, gdzie tylko wystąpi potrzeba oczyszczenia powierzchni.

Telewizor SONY LED KD-55XH9096BAEP  - Rozdzielczość UHD 4K

Doskonałe filtrowanie

W odkurzaczu zastosowano opatentowane worki HyClean. W połączeniu z filtrem wylotowym HEPA AirClean, zapewniającym maksymalną higienę powietrza oraz filtrem silnika, daje to bardzo skuteczny efekt. Pyłki i roztocza nie mają możliwości wydostania się poza urządzenie. Worki są idealnie dopasowane, co podnosi dodatkowo komfort pracy. Filtry typu HEPA są filtrami specjalistycznymi. Zalecane są dla alergików. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest wymagana najwyższa czystość.

Telewizor SONY LED KD-55XH9096BAEP  - Full Array LED

Ochrona podczas sprzątania

Urządzenie posiada listwę ochronną ze sztucznego tworzywa. Jej specyficzna budowa doskonale chroni meble oraz ściany przed obiciem czy zarysowaniami podczas pracy odkurzacza. Model ten został wyposażony we wskaźnik ochrony termicznej, a także praktyczny system blokady, który zabezpiecza przyłączane akcesoria przed nieoczekiwanym odczepieniem. Urządzenie jest doskonale zaprojektowane do wygodnego użytkowania. Jest bardzo zwrotne i płynnie się przesuwa. Rura jest długa, a przewód ma 8,5 m. Umożliwia to nieskrępowaną pracę w zasięgu 12 m. Przewód ten można komfortowo zwijać przy pomocy dotykowego przycisku i systemu zwijania przewodu Comfort. Kolejnym ułatwieniem jest praktyczny system parkowania z wyłącznikiem - podczas przerw w odkurzaniu ssawkę można zawiesić na uchwycie z tyłu odkurzacza. Wszystkie te wyjątkowe rozwiązania są następstwem ponad 90 lat pracy marki MIELE nad tworzeniem odkurzaczy.

Telewizor SONY LED KD-55XH9096BAEP  - dla graczy

Wyposażenie

Model ten został wyposażony w ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinowa, zintegrowaną ssawkę pędzlową a także przycisk włączania i wyłączania szczotki elektrycznej na uchwycie. Dodatkowo posiada też pełnowartościowe akcesoria - inne rodzaje ssawek w wyposażeniu.

Telewizor SONY LED KD-55XH9096BAEP  - technologia S-Force Front Surround

Dane techniczne

Dane podstawowe

Poziom hałasu [dB]: 80
Typ filtra: Antyalergiczny, Wymienny
Zbieranie kurzu: Worek
Pojemność pojemnika/worka [l]: 4.5
Zasięg pracy [m]: 12
Zwijacz przewodu: Tak
Funkcje: Regulacja mocy ssania, Elektroszczotka, Zwijacz przewodu

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Odkurzacz MIELE Complete C3 Electro EcoLine SGFP3
Produkt archiwalny

Odkurzacz MIELE Complete C3 Electro EcoLine SGFP3

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756