Opis produktu

Uzyskasz najlepsze efekty!

Jeśli chcemy prawidłowo pielęgnować swoje włosy, warto zadbać o to, aby urządzenia, które wykorzystujemy do ich stylizacji, miały prawidłowe ustawienia i były dostosowane do ich potrzeb. Prostownica SENCOR SHI 5300GD daje Ci możliwość spersonalizowania ustawień temperatury, dzięki którym będziesz mógł wybrać odpowiednie ciepło, które nada się do Twoich włosów i pomoże uzyskać zamierzony efekt. Możesz wybierać spośród czterech stopni: 170/190/210/230°C. Co więcej, urządzenie osiągnie wybraną moc już w pierwszej minucie nagrzewania!


Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New

Szczotka do prostowania

Prostownica SENCOR SHI 5300GD jest szczególnie wyjątkowym urządzeniem ze względu na oryginalną i pomysłową budowę. Zamiast standardowej tytanowej płytki została umieszczona profesjonalna szczotka, która również jest wykonana z tego materiału. Dzięki niej, podczas prostowania włosy zostają jednocześnie rozczesane, co sprawia, że nie plączą się, a efekt końcowy jest podwójnie wzmocniony.

Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New PŁYTKI

Pielęgnacja parowa

Dodatkową funkcją, którą posiada prostownica SENCOR SHI 5300GD jest nawilżanie parowe. Za sprawą wbudowanego pojemnika na wodę urządzenie wytwarza parę, dzięki której możliwe jest łagodne prostowanie włosów, nawet tych najbardziej zakręconych i grubych. Taki zabieg sprawia, że mimo prostowania, włosy nie są zniszczone lecz idealnie nawilżone, zadbane i błyszczące!

Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New JONIZACJA

Lepsza pielęgnacja

Stopki prezentowanego urządzenia zostały wykonane z tytanu, który uchodzi za jeden z najlepszych materiałów, który może być wykorzystany przy prostownicach. To właśnie dzięki temu, sprzęt nagrzewa się o wiele szybciej, a efekt końcowy jest trwalszy. Włosy stają się lśniące i miękkie, nie plącząc się. Co więcej, dzięki tytanowym stopkom zwiększa się żywotność prostownicy, dlatego kupując ją raz, staniecie się dobrymi przyjaciółmi na długie lata.

Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New WYSWIETLACZ

Nowoczesny wygląd

Ważnym aspektem przy wyborze prostownicy jest także jej wykonanie i wykończenie. W przypadku modelu SHI 5300GD nie ma żadnych wątpliwości, że jego konstrukcja doskonale sprawdzi się nawet przy wielogodzinnej pracy z włosami. Prostownica ta jest lekka, a kabel elastyczny nie skręcający się, dodatkowo owinięty w ochronną tkaninę, wzmacniającą Twoje bezpieczeństwo. Natomiast, biało - złota kolorystyka sprawia, że wygląda bardzo elegancko, a cyfrowy wyświetlacz z białym podświetleniem ułatwia obsługę, jednocześnie świetnie się prezentując!

Prostownica PHILIPS HP8374/00 Moisture Protect New GRZAŁKA

Dane techniczne

Funkcje

Techniczne

Parametry

Jonizacja: Nie
Regulacja temperatury: Tak
Liczba poziomów temperatury: 4
Moc [W]: 50
Powłoka płytek: Tytanowa
Zasilanie: Sieciowe
Zastosowane technologie: Równomierne rozkładanie temperatury
Kolor: Biało-perłowy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: SENCOR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Szczotka prostująca SENCOR SHI 5300GD
  Produkt archiwalny

  Szczotka prostująca SENCOR SHI 5300GD

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756