Waga dla niemowląt ALECTO BC-60BT

Kod: 557425
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Maksymalne obciążenie [kg]: 25
  Dokładność pomiaru [g]: 5
  Automatyczny wyłącznik: Tak
  Zobacz cały opis
  Waga dla niemowląt ALECTO BC-60BT
  Waga dla niemowląt ALECTO BC-60BT
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Waga dla niemowląt i małych dzieci BC-60BT firmy Alecto to waga bluetooth z cyfrowym centymetrem i aplikacją. Śledź rozwój swojego dziecka. To ekscytujący czas, kiedy twoje dziecko dopiero się rodzi. Czy Twoje dziecko otrzymuje wystarczającą ilość jedzenia, czy Twoje dziecko dobrze rośnie? Wszystko to sprawdzane jest podczas okresowych spotkań u lekarza. Ale czy nie byłoby miło, gdybyś mogła śledzić to kiedy tylko chcesz? Tylko w domu lub za pomocą smartfona lub tabletu? Jest to teraz możliwe dzięki Alecto BC-60BT! Dzięki temu możesz dokładnie zmierzyć swoje dziecko i dokładnie ważyć do 5 gramów. Możesz zapisać te dane za pomocą aplikacji na smartfonie. Z biegiem czasu tworzy to ładny wykres rozwoju twojego dziecka. Widzisz, jak Twoje dziecko rośnie! Ta waga niemowlęca jest niezawodna i dokładna, ale jednocześnie łatwa w użyciu. Co odróżnia BC-60BT od innych wag? Połączenie Bluetooth ze smartfonem / tabletem. Darmowa aplikacja dla wszystkich danych i wykresów. Porównaj proces wzrostu ze średnią wagą innych dzieci w tym samym wieku i tej samej płci. Waga mierzy również wysokość twojego dziecka. Zarejestruj obwód głowy w aplikacji za pomocą luźnego centymetra. Rejestracja do 8 różnych użytkowników. Możliwe łatwe udostępnianie danych. Najdokładniejszy pomiar jest oczywiście bez ubrania. Dlatego z tą wagą dla niemowląt BC-60BT można korzystać z funkcji tary. Ważysz kocyk lub ręcznik, a następnie ustawiasz wagę z powrotem na 0. W ten sposób materiał nie jest ważony, a Twoje dziecko nie traci ciepła. Maksymalna zdolność ważenia wynosi 25 kilogramów, co oznacza, że ​​dzieci w wieku do około 8 lat mogą korzystać z wagi. Waga jest również dostarczana z taśmą pomiarową. Z Alecto wybierasz dobrze przemyślany i przyjazny dla użytkownika produkt wysokiej jakości.

  Dane techniczne

  Funkcje

  Parametry

  Techniczne

  Automatyczny wyłącznik Tak
  Funkcja tary Tak
  Jednostki wagowe Kilogramy
  Kolor Biały
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  Gwarancja 24 miesiące
  Maksymalne obciążenie [kg] 25
  Wskaźnik zużycia baterii Tak
  Zasilanie Bateryjne
  Dokładność pomiaru [g] 5

  Producent

 • Nazwa producenta/importera ALECTO
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

  Waga dla niemowląt ALECTO BC-60BT
  Waga dla niemowląt ALECTO BC-60BT
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756