Opis produktu

Odkryj sposób na zdrowe i bielsze zęby

Skuteczne mycie zębów

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 generuje aż 31 000 ruchów na minutę, co pozwala na wyjątkowo skuteczne pozbycie się wszelkich nieczystości. Dodatkowo, urządzenie posiada dwie wymienne końcówki, które umożliwią efektywne czyszczenie samych zębów, kieszonek międzyzębowych, a także trudno dostępnych przestrzeni. Skuteczne działanie szczoteczki docenisz w szczególności jeśli Twoje zęby są ułożone blisko siebie: dzięki wymiennym końcówkom utrzymasz jamę ustną w idealnej czystości.

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 31 000 ruchow na minute dwie wymienne koncowki

Delikatna dla szkliwa i dziąseł

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 umożliwia skuteczne usuwanie zabrudzeń, a przy tym pozostaje delikatna dla zębów oraz dziąseł. Ta informacja jest szczególnie istotna, jeśli należysz do osób, u których często pojawiają się krwawienia z dziąseł. Dzięki wyjątkowej delikatności tej szczoteczki możesz utrzymać perfekcyjną czystość jamy ustnej, nie obawiając się o dziąsła.

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 skuteczne usuwanie zabrudzen uzytkowanie

Trzy tryby pracy

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 jest wyposażona w trzy tryby pracy: codzienne czyszczenie, delikatne czyszczenie oraz głębokie czyszczenie. To pozwala na dokładny dobór sposobu działania urządzenia do aktualnych potrzeb: wybierz delikatne czyszczenie, jeśli chcesz jedynie odświeżyć jamę ustną lub Twoje dziąsła są wyjątkowo delikatne. Zdecyduj się na głębokie oczyszczanie, gdy uznasz, że zęby potrzebują jeszcze intensywniejszego usuwania zabrudzeń!

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 trzy tryby pracy

Sygnalizator czasu mycia

Dzięki sygnalizatorowi czasu mycia, w który wyposażona jest szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81, nie musisz już kontrolować, czy wystarczająco długo szczotkujesz zęby. Zastosujesz się do zaleceń stomatologa, nawet o tym nie pamiętając - po upływie optymalnego czasu, szczoteczka zasygnalizuje, że możesz już zakończyć mycie.

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 Sygnalizator czasu mycia

Wygoda użytkowania

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 jest prosta w użyciu, a przy tym efektywna. To doskonały wybór zarówno na pierwszą, jak i kolejną szczoteczkę soniczną. Wydajna praca w połączeniu z ergonomiczną rączką i prostym sposobem uruchamiania sprawia, że urządzenie przypadnie do gustu większości użytkowników.

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 wygodne uzytkowanie obsluga

Irygator w zestawie

Szczoteczkę soniczną PANASONIC EW-DM81 otrzymasz w zestawie z irygatorem EW1411, dzięki któremu możesz jeszcze skuteczniej zadbać o odpowiedni stan zębów i przestrzeni pomiędzy nimi. Funkcja przerw w wypływie wody pozwala na jeszcze dokładniejsze usuwanie zanieczyszczeń przy jednoczesnym pełnym bezpieczeństwie dziąseł i zębów. Łatwy w demontażu zbiornik na wodę i aż cztery tryby pracy sprawiają, że irygator będzie odpowiednim wyborem dla każdego.

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411 Funkcja przerw w wyplywie wody

Wyposażenie

W wyposażeniu znajduje się:

- Stacja ładująca,

- 2 dysze do irygatora,

- Irygator,

- 2 wymienne końcówki,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Soniczna
Czas działania: do 25 dni
Ruchy soniczne [ruchów/min]: 31000
Tryb pracy: Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie
Wskaźniki: Trybu pracy, Wskaźnik ładowania
Funkcje: Sygnalizator czasu mycia
Zasilanie: Akumulatorowe

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DM81 + Irygator EW1411

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756