Opis produktu

Zadbaj o zdrowe i lśniące zęby

Doskonały efekt

Szczoteczka soniczna zapewnia wyjątkowo skuteczną pielęgnację zębów i dziąseł. Model ZK4000 jest przystosowany do zębów dorosłych i oferuje kilkakrotnie wyższą wydajność niż czyszczenie zwykłą szczoteczką. Odpowiednia dla osób z aparatem ortodontycznym, koronami, licówkami i protezami dentystycznymi - zapewniając skuteczne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowe. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu paradontozy oraz zmniejsza zaczerwienienia i krwawienia dziąseł.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 maksymalna efektywnosc pielegnacja skuteczne czyszczenie

38 000 oscylacji na minutę!

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 działa na zasadzie delikatnych wibracji ultradźwiękowych. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 38 000 oscylacji na minutę, co jest optymalną prędkością dla idealnego usuwania płytki nazębnej i jednocześnie delikatnej pielęgnacji dziąseł. Ruchome włosie szczoteczki lepiej wnika w przestrzenie między zębowe, a także radzi sobie z plamami na szkliwie.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 doskonale rezultaty 38 000 oscylacji na minute

3 tryby czyszczenia

Szczoteczka wyposażona jest w 3 tryby czyszczenia: CLEAN do codziennego czyszczenia i skutecznego usuwania płytki nazębnej, SENSITIVE do delikatnego czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł oraz WHITE do usuwania powierzchniowych przebarwień ze szkliwa zębów w celu uzyskania jasnego, białego uśmiechu. Dzięki Funkcji pamięci, automatycznie będzie ustawiony tryb, z którego korzystałeś ostatnio.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 3 tryby czyszczenia funkcja pamieci

Timer

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 jest wyposażona w inteligentny zegar, który monitoruje czas czyszczenia. Jest ustawiony na 2 minuty, które są zalecane przez dentystów do mycia zębów. Timer podzielony jest na 4 przedziały czasowe po 30 sekund, dzięki czemu masz precyzyjną kontrolę nad długością czyszczenia każdej części jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 timer

Wymienne końcówki

W wyposażeniu znajdują się dwie wymienne końcówki szczoteczki: Daily Clean do codziennego czyszczenia oraz Sensitive do wrażliwych zębów i dziąseł. System mocowania końcówek Click-in pozwala łatwo i szybko wymienić ją za pomocą delikatnego kliknięcia. Aby utrzymać wysoki poziom skuteczności czyszczenia, zalecamy wymianę końcówek co 3 miesiące.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 wymienne koncowki Daily Clean Sensitive

Jakość wykonania

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 wyróżnia się nowoczesnym designem i kompaktowym kształtem, zapewniając doskonały chwyt. Oferuje stopień ochrony IPX7 - można ją płukać pod bieżącą wodą. Szczoteczka wyposażona jest w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, ładujący się za pomocą bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej.

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000 wysoka jakosc wykonanie design ksztalt stopien ochrony IPX7

Zawartość zestawu

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000, końcówka do codziennego czyszczenia, końcówka szczoteczki do wrażliwych zębów i dziąseł, bezprzewodowa stacja ładująca, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Soniczna
Czas działania: do 30 dni
Ruchy soniczne [ruchów/min]: 38000
Tryb pracy: Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Wybielanie
Wskaźniki: Timer, Wskaźnik niskiego stanu baterii
Funkcje: Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku
Zasilanie: Akumulatorowe

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Produkt archiwalny

Szczoteczka soniczna CONCEPT ZK4000

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756