STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm

Kod: 440006

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 72
Pojemność [l]: 230 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 204 kWh = 157.08 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm
Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm
Nowy
Outlet - od 2 519,00 zł
2 799 99
279,99 zł x 10 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

16 l pojemności więcej

SpaceMax™

Podczas gdy na zewnątrz rozmiary lodówki Samsung pozostają takie same, przestrzeń w środku jest większa o 16 l*.

Bardziej skuteczne chłodzenie

Efektywne chłodzenie

W całej lodówce utrzymane są stabilne warunki termiczne.

Elegancki wygląd

Stylowy design

Tył lodówki został zabudowany, 

a drzwi posiadają dekoracyjne uchwyty i elegancki wygląd.

Mniejsze zużycie prądu

Klasa energetyczna D

Mniejsze opłaty za prąd dzięki obniżonemu zużyciu energii.

Lodówka działa ciszej

Cicha praca

Niezwykle cicha praca kompresora Digital Inverter oznacza generowanie dźwięku na poziomie 35 dB.

Nowe półki

Wygodne przechowywanie

Układanie i organizowanie produktów jest łatwiejsze ze względu na zainstalowanie w lodówce praktycznych półek i szuflad.

* Pojemność modeli Samsung RB34T665DBN vs. RB31FERNDEL.

SPACEMAX™ 

Pojemna jak nigdy dotąd

Pomieści wszystko, czego potrzebujesz

Powiększenie przestrzeni na przechowywanie produktów wewnątrz lodówki o 16 litrów* możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnego systemu izolacji SpaceMax™. Jest on wysoce wydajny i pozwolił na to, aby ścianki urządzenia były cieńsze, więc jej pojemność wzrosła, podczas gdy wymiary zewnętrzne się nie zmieniły. W sumie możesz korzystać z przestrzeni mieszczącej 344 l**, z czego 230 l to komora chłodziarki, a 114 l zamrażalnik.

* Pojemność modeli Samsung RB34T665DBN vs. RB31FERNDEL.

** Pojemność może się różnić w zależności od modelu.

Nowy SpaceMax™ 2.0 to:

Znacznie zwiększona pojemność

Aż do 16 litrów* więcej pojemności

W lodówce Samsung RB34T665DBN zmieścisz wszystkie niezbędne produkty i jeszcze więcej*. Dodatkową przestrzeń jaką uzyskano dzięki konstrukcji tego modelu wykorzystać można np. na przechowywanie 16 zapasowych kartonów mleka.

* Pojemność modeli Samsung  RB34T665DBN vs. RB31FERNDEL.

Zmieścisz w lodówce nawet duże naczynia z gotowymi daniami

Wygodniejsze przechowywanie dużych naczyń

Z łatwością zmieścisz w lodówce ugotowane na zapas dania, w garnkach lub np. szybkowarze.

Mniejsza utrata zimna

Lepsza izolacja termiczna

Niechciane przenikanie ciepła zostaje zmniejszone aż do 25%*. Dzieje się tak, dzięki wykonanemu ze szklanego włókna próżniowemu panelowi, który zamontowano w ściankach lodówki.

* W porównaniu do lodówek Samsung z linii RB5000.

Skuteczniejszy system izolacyjny

Cienkie ścianki

Przestrzeń w chłodziarko-zamrażarce Samsung jest większa, ponieważ jej ścianki są cieńsze. Pozwoliło na to zastosowanie nowego, wydajniejszego systemu izolacyjnego.

EFEKTYWNE CHŁODZENIE W LODÓWCE SAMSUNG

Komora zero Optimal Fresh+

Szuflada Optimal Fresh+ daje Ci wiele możliwości przechowywania produktów w dokładnie taki sposób, jakiego potrzebujesz. Dostosuj jej działanie do tego, co chcesz schłodzić. Szuflada może stanowić całość, a także zostać podzielona na dwie strefy. W każdej z nich utrzymywana będzie inna temperatura*. W komorze po prawej stronie przechowywać możesz np. warzywa i owoce, w tym samym czasie przeznaczając komorę lewą na ryby oraz mięso, ustawiając w niej zerową temperaturę. Produkty zachowają świeżość dwa razy dłużej**.

Humidity Fresh+. Szuflada z kontrolą wilgotności

Zapewnij przechowywanym w lodówce warzywom i owocom idealne warunki, aby zachowały jak najwięcej walorów smakowych oraz odżywczych, a także chrupkość. Właśnie na to pozwoli Ci szuflada Humidity Fresh+, gdzie panować będzie idealna wilgotność, której poziom kontrolować możesz używając pokrętła. Wybierz 80% wilgotności dla przechowywania warzyw i 70% dla owoców. Zachowają one świeżość na dwa razy dłużej, dzięki pokrywie uszczelniającej o specjalnej konstrukcji***.

Brak konieczności rozmrażnia lodówki

Lodówka bez szronu i lodu

Pożegnaj się z uciążliwym rozmrażaniem lodówki i ciesz się produktami zachowującymi świeżość na dłużej. Dzięki działaniu technologii No Frost szron i lód nie będą się już osadzać na przechowywanej przez Ciebie żywności oraz ściankach urządzenia. Nadmiar wilgoci powodujący takie problemy eliminowany będzie przez cyrkulujące po wnętrzu lodówki Samsung zimne powietrze.

Skuteczniejsze chłodzenie

Równomierne chłodzenie

Każdy z artykułów w lodówce będzie schłodzony szybciej i skuteczniej, dzięki systemowi All-Around Cooling. Zapewnia on równomierne chłodzenie w całym urządzeniu, dzięki usytuowanym na poziomie każdej z półek otworom chłodzącym

Mroź produkty szybciej

Szybkie chłodzenie i szybkie mrożenie

Schładzaj jedzenie i napoje o 32% szybciej, dzięki funkcji Power Cool oraz korzystaj z funkcji Power Freeze i ciesz się szybkim, o 35% krótszym procesem głębokiego mrożenia żywności, czy przygotowywania kostek lodu. Będzie to przydatne zwłaszcza, gdy wracasz do domu z większymi zakupami lub spodziewasz się gości. 

* Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki.
** Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.
*** Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS.

HARMONIJNA ELEGANCJA I STYLOWY DESIGN

Świetnie wygląda i jest funkcjonalna

Stylowa i funkcjonalna

Lodówka Samsung RB34T665DBN w kolorze czarnym jest synonimem elegancji. Posiada świetnie wyglądający panel sterowania, a także stylowe, płaskie drzwi z ozdobnymi uchwytami. Podczas projektowania urządzenia przemyślane zostały wszystkie jego detale i wykończenie. Dzięki temu będzie się niesamowicie prezentować w każdej kuchni. 

Prosty panel sterowania

Zewnętrzny panel sterowania i design klasy premium

Zamontowany na zewnątrz lodówki panel sterowania sprawi, że sterowanie i kontrola pracy urządzenia będą łatwiejsze. Pozwoli Ci na używanie każdej z dostępnych funkcjonalności, dodatkowo wyglądając niezwykle elegancko i minimalistycznie. Wnętrze lodówki wcale nie ustępuje designowi na zewnątrz. Posiada piękne, błękitne i ozdobione wzorem w kolorze srebra pojemniki i półki.

Rozwiązania opracowane z myślą o higienie i bezpieczeństwie

Lodówka Samsung odznacza się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania, między innymi dzięki jej zabudowanemu tyłowi. Utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwe ze względu na wykończenie Clean Black. Jest ono metalowe i płaskie. Dodatkowo zapewnia większe wyciszenie pracy lodówki, a także jest trwalsze. Chroni urządzenie przed możliwymi mechanicznymi uszkodzeniami podczas użytkowania lub też transportu.

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

CICHA PRACA I MNIEJSZE ZUŻYCIE ENERGII

Samsung stara się dostarczać Ci produkty, w których wykorzystane zostały technologie sprawiające, że ich codzienne użytkowanie jest przyjemniejsze, a także bardziej ekonomiczne. Lodówka RB34T665DBN zużywa mniej prądu, dzięki użytemu w ściankach specjalnemu panelowi wykonanemu z włókna szklanego, obniżającemu przenikanie ciepła aż do 25%*. Niezawodny i objęty 10-letnią gwarancją** kompresor Digital Inverter jest efektywny, a dodatkowo pracuje niesamowicie cicho.

* Na mniejszy pobór energii wpływa nowy kompresor Digital Inverter. ** 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

ELASTYCZNOŚĆ PRZECHOWYWANIA W LODÓWCE SAMSUNG

Łatwość przechowywania, nieskończone możliwości

Dopasuj układ wewnątrz lodówki idealnie do swoich potrzeb i tego, jakie ulubione produkty w niej przechowujesz. Będzie to teraz wygodniejsze i łatwiejsze, ze względu na użyte w urządzeniu rozwiązania. Nowe półki zaprojektowane zostały z myślą o tym, aby bez trudu zmieścić artykuły spożywcze o przeróżnej wadze, kształtach i rozmiarach. Na drzwiach zainstalowano pojemniki, które w dowolny sposób możesz przekładać.

Półka na wino

Teraz nowa, zamontowana w lodówce półka na wino jest prawie o 30% szersza* niż porównywalne do niej półki w innych lodówkach*. Zmieszczą się na niej butelki posiadające niestandardowy kształt i większy rozmiar. Jej spód jest niemal płaski, więc z łatwością przechowasz na niej jedzenie i napoje w pudełkach, czy opakowaniach z kartonu. Półka została zaprojektowana w taki sposób, aby przestrzeń w lodówce wykorzystana mogła być jeszcze lepiej.

Ustawiaj pojemniki na drzwiach tak jak chcesz

Pojemniki na drzwiach

Zapomnij o zajmujących miejsce na półkach lodówki dużych butelkach. Teraz nawet te 2-litrowe z łatwością zmieszczą się w pojemnikach drzwiowych.

Dostosuj lodówkę do układu Twojej kuchni

Przekładanie drzwi

Dostosuj urządzenie idealnie do układu w Twojej kuchni bez najmniejszego problemu. Wystarczy, że przełożysz drzwi lodówki, zgodnie z tym, w którą stronę chcesz aby się one otwierały. Decyzja należy do Ciebie!

WYMIARY PRODUKTU

Sprawdź wymiary lodówki Samsung

Szerokość

595 mm

Wysokość

1853 mm

Głębokość z drzwiami

Głębokość bez drzwi

Kabel zasilający

720,5  mm

595 mm

2 metry

PORÓWNAJ PRODUKTY

Lodówka w kolorze czarnym
phpsQzxch phpryazqt RB34T652EBN tab por
phpqK9Clo phpryazqt RB34T674EB1 tab por

RB34T665DBN

RB34T652EBN

RB34T674EB1

WYPOSAŻENIE WEWNĘTRZNE

Pojemność całkowita lodówki

344 l

341 l

344 l

Pojemność chłodziarki

230 l

227 l

230 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

SpaceMax™

Liczba półek w chłodziarce

3

3

3

Liczba szuflad w chłodziarce

2

1

2

Półka na wino

-

Pojemnik na jajka

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

3
3

3

Liczba szuflad w zamrażalniku

3
3
3

TECHNOLOGIE

Komora zero Optimal Fresh+

-

Humidity Fresh+

-

All-Around Cooling

Metal Cooling

-

-

-

No Frost

Kompresor Digital Inverter

Funkcja Power Freeze

Funkcja Power Cool

Kostkarka

-

-

Alarm otwartych drzwi

DESIGN

Kolor

Czarny malowany

Czarny malowany

Grafitowa stal

Otwieranie

Rączka

Podchwyt

Podchwyt

Wykończenie rączki DECO

-

-

Srebrne wykończenie półek

-

Wykończenie pojemników na drzwiach

Niebieskie

Niebieskie

Niebieskie

Płaskie wykończenie tylnej ścianki lodówki

Możliwość przekładania drzwi

Oświetlenie LED

Wyświetlacz LED

Zewnętrzny

Zewnętrzny

Zewnętrzny

DANE TECHNICZNE

Wymiary (WxSxG)

1853x595x720,5

1853x595x658

1853x595x658

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Klasa energetyczna

D

E

E

Poziom zużycia energii

233 kW

256 kW

254 kW

Waga netto/brutto

67/70 kg

66/69 kg

66/69 kg

EAN

8806090658921

8806090658914

8806090562815

Warto wiedzieć

Jak czyścić lodówkę?

Zanim rozpoczniesz konserwację i czyszczenie lodówki, najpierw odłącz ją od prądu. Aby wyczyścić części plastikowe, drzwi wewnętrzne, uszczelki, wykończenia i powierzchnie zewnętrze (zabudowę i drzwi) nie korzystaj ze środków posiadających właściwości ścierne ani takich silnie działających, tj. płynów do mycia szyb, płynów palnych, proszków do szorowania, preparatów z zawartością kwasu solnego czy nafty, wosków do czyszczenia, koncentratów detergentów oraz wybielaczy. Mogą one spowodować zarysowanie lub uszkodzenie materiałów. Nie nanoś też żadnych środków bezpośrednio na wyświetlacz.

Jak efektywnie układać produkty spożywcze w lodówce? 

Na samej górze znajdować powinny się już ugotowane dania. Niżej należy przechowywać wędliny i produkty mięsne. Pamiętaj, aby przed włożeniem do lodówki surowych ryb i mięsa owinąć je folią z polietylenu, co pozwoli uniknąć ich kontaktu z pozostałymi produktami, a także zachowa ich zapach. Przechowywanie sałat, owoców i warzyw w osobnych, przeznaczonych do tego szufladach pomoże na dłużej zachować ich świeżość. Wiele produktów nie ma ściśle określonego miejsca w chłodziarce, ale np. butelki z napojami najlepiej jest trzymać na półkach umieszczonych na drzwiach lodówki.


Zadbaj o swoją wygodę


W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki montujemy półki i szuflady, a na życzenie klienta zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 185.3 x 59.5 x 72
Pojemność [l] 230 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu 204 kWh = 157.08 zł
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Położenie zamrażarki Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi Tak
Liczba drzwi 2
Kolor producenta Czarny
Funkcje Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

  Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Montaż półek i szuflad
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Zmiana kierunku otwierania drzwi lodówki (z wyświetlaczem)


  • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
  • Zdjęcie drzwi lodówki
  • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Montaż osłon, blend i zaślepek

  Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm

  Inne produkty w kategorii:

  Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm
  Lodówka SAMSUNG RB34T665DBN EF No frost Czarna 185.3cm
  Nowy
  Outlet - od 2 519,00 zł
  2 799 99
  279,99 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  Odbieramy zużyty sprzęt
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  Odbieramy zużyty sprzęt
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 2799,99 zł
  2 799 99