STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu

(138)
Kod: 420260

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 108 kWh = 83.16 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu
Nowy
Outlet - od 2 970,00 zł
Taniej o 803 , 91
4 299 , 00
3 495 09
174,75 zł x 20 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Alabastrowa biel i Elegancka brzoskwinia. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Obrazowa reprezentacja skutecznego chłodzenia, które jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Skuteczne chłodzenie

Innowacyjne technologie umożliwiają dłuższe utrzymywanie żywności w świeżym stanie.

Kompresor Digital Inverter został zaprezentowany za pomocą ikony w kształcie litery D.

Kompresor Digital Inverter

Wyróżnia się efektywnością, niezawodnością i energooszczędnością, co potwierdza 10-letnia gwarancja.

Modułowość lodówek BESPOKE została przedstawiona za pomocą ikony dwóch urządzeń.

System modułowy

Jeśli potrzebna jest Ci większa przestrzeń użytkowa, po prostu połącz jeden moduł z drugim.

Ikona, która wskazuje na możliwość tworzenia unikalnych kombinacji dzięki spersonalizowanym frontom.

Twórz unikalne kombinacje

Kolorystyczna i materiałowa różnorodność pozwala dopasować front do Twojego stylu.

Ikona towarzyszy informacji o tym, że dzięki nowemu SpaceMax™ przestrzeń użytkowa w urządzeniu uległa powiększeniu.

Nowy SpaceMax™

Zwiększenie miejsca w środku nie zakłada ingerencji w zewnętrzne wymiary lodówki.

Ikona głośnika, która podkreśla, że lodówka Samsung z linii BESPOKE pracuje naprawdę cicho.

Cicha praca

Doskonale nadaje się do aneksów kuchennych. Towarzyszą jej dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Chcesz, żeby Twoja lodówka była niepowtarzalna i harmonijnie dopasowała się do stylu Twojej kuchni? Poznaj model RB38A7B6AAP, który domyślnie nie ma paneli drzwiowych. Od razu dokupisz takie, które Ci się najbardziej podobają. Jeśli design ma dla Ciebie duże znaczenie, seria lodówek BESPOKE pozwoli Ci wybrać idealny front dzięki szerokiej gamie kolorów i faktur. Co ważne, jeśli kiedyś będziesz mieć chęć na zmianę stylu swojej kuchni, kupowanie nowego urządzenia okaże się zbędne. Wystarczy, że założysz inny panel. Lodówka BESPOKE jest funkcjonalna i nastawiona na wieloletnie działanie, a jednocześnie zdolna jest do tego, żeby zmieniać się wraz z Tobą i stylem Twojego domu. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę dzięki serii BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Lodówki Samsung możesz personalizować dzięki różnorodnym panelom. Kieruj się własnym gustem i zestawiaj ze sobą rozmaite kolory i faktury. Wybieraj między szklanymi panelami, które mają pastelowe kolory, oraz metalowymi wykończeniami, które mogą być malowane albo utrzymane w barwie szlachetnej czy szczotkowanej stali. Wybierz jeden kolor dla całego frontu albo połącz różne odcienie tak, jak chcesz. Ciemny na dole i jasny na górze? Elegancka lawenda i grafitowa stal? Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Seria BESPOKE sprawia, że możliwe staje się łączenie ze sobą dwóch lub więcej lodówek o takich samych wysokościach. Gotujesz tylko dla siebie? Niezbędną żywność przechowasz w chłodziarko-zamrażarce. A jeśli kiedyś potrzebne Ci będzie podwojenie pojemności, po prostu dołączysz drugie urządzenie do już posiadanego.

Zdjęcie przedstawia jedną z przykładowych aranżacji, jakie można urządzić dzięki lodówkom Samsung z serii BESPOKE. Lewe urządzenie ma kolor kremowej lawendy, a barwa prawego to alabastrowa biel.

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc różne zestawienia.

Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.

Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Zdjęcie przedstawia lodówkę Samsung BESPOKE RB38A7B6AAP ustawioną w jasnym pomieszczeniu dziennym. Urządzenie dostępne jest w ofercie sklepu Media Expert.

Produkty pozostaną dłużej świeże

Strefa Cool Select+

Elastyczność przechowywania

Użytkowanie lodówki Samsung BESPOKE pozwala na daleko posuniętą elastyczność. Dolną komorę urządzenia możesz łatwo zamienić na chłodziarkę, jeśli masz dużo świeżej żywności do przechowania. Wystarczy ustawić jeden z 4 trybów pracy: chłodzenie, schładzanie, łagodne zamrażanie lub zamrażanie. 

Strefa Cool Select+, która umożliwia przechowywanie produktów w jeden z czterech dostępnych sposobów.

Szuflada Humidity Fresh+

Dzięki kontroli wilgotności owoce i warzywa są w stanie nawet dwa razy dłużej zachowywać wartości odżywcze, świeżość, soczystość czy chrupkość¹. Za pomocą pokrętła podnieś poziom wilgotności w szufladzie do 70%, gdy przechowujesz owoce, lub do 80% dla warzyw.

Komora Optimal Fresh+

Żeby powstały w niej dwie strefy o zróżnicowanej temperaturze², posłuż się separatorem. W lewej części, w której będzie np. -1°C, przechowuj mięso, ryby i wędliny. Natomiast w drugiej części o cieplejszej temperaturze (np. 1°C) w tym samym czasie trzymaj owoce i warzywa³.

Zdjęcie metalowego panelu chłodzącego, który pozwala na studzenie ciepłego powietrza.

Metal Cooling

Za to, żeby utrzymać właściwą temperaturę, odpowiada metalowy panel chłodzący umieszczony na tylnej ściance urządzenia. Studzi on ciepłe powietrze, które dostaje się do wnętrza przy otwieraniu drzwi i dzięki temu redukuje do minimum wahania temperatur niebezpieczne dla przechowywanej żywności.

Twin Cooling Plus™

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Dwa niezależne obiegi powietrza wykorzystują dwa wentylatory, żeby zapewniać żywności przechowywanej w chłodziarce i zamrażalniku dogodne warunki pod względem temperatury i wilgotności. Dzięki temu produkty nie wysychają, a ty możesz dłużej cieszyć się ich świeżością, naturalnym smakiem i aromatem.

Wizualizacja ruchu powietrza, który zachodzi w dwóch komorach dzięki działaniu systemu Twin Cooling Plus™.
Zdjęcie przedstawia porównanie między owocami trzymanymi w lodówce z technologią No Frost a owocami trzymanymi w lodówce pozbawionej technologii No Frost.

No Frost

Eliminacja niepotrzebnej wilgoci jest możliwa dzięki krążeniu chłodnego powietrza. To rozwiązanie, które sprawia, że na produktach i ściankach lodówki nie osadza się już ani szron, ani lód. Żywność ma lepsze warunki, a Ty nie musisz rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Przygotowujesz się do większych zakupów? Włącz funkcję Power Freeze, dzięki której łatwiej zamrozisz wiele produktów. Temperatura w zamrażalniku spadnie do -23°C i utrzyma się na takim poziomie przez 50 godzin. Jeśli potrzebne Ci przyspieszenie chłodzenia napojów, skorzystaj z funkcji Power Cool. Temperatura w chłodziarce spadnie do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

Nowy SpaceMax™ to kolejna technologia, którą wykorzystaliśmy w serii BESPOKE. Dzięki temu zyskujesz więcej przestrzeni użytkowej bez zmian w zewnętrznych rozmiarach urządzenia. Dodatkowe miejsce to wynik zastosowania wyjątkowo wydajnej izolacji, która pozwoliła stworzyć cieńsze ścianki. Model RB38A7B6AAP ma do zaoferowania 390 l pojemności: 276 l w komorze chłodziarki oraz 114 l w zamrażalniku.

Cieńsze ścianki umożliwiają zwiększenie przestrzeni użytkowej wewnątrz modelu RB38A7B6AAP, który kupisz w sklepie Media Expert.

Nowa półka na butelki

Konstrukcja półki oferuje jeszcze więcej możliwości przechowywania. Pomieszczą się na niej nie tylko butelki o większych wymiarach, lecz także produkty w opakowaniach z kartonu albo plastiku.

Składana półka

Składana półka to świetny sposób na pomieszczenie w lodówce nawet piętrowego tortu. Możesz ją składać i rozkładać zgodnie z tym, jakie jest Twoje aktualne zapotrzebowanie.

Zdjęcie przedstawia półkę, którą w zależności od bieżących potrzeb użytkownika da się składać lub rozkładać.

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Działanie czujników zapewnia wsparcie kompresorowi Digital Inverter. Sensory nieprzerwanie badają temperaturę, by urządzenie działało wydajnie i jednocześnie redukowało zużycie energii elektrycznej. Niezawodność rozwiązania jest potwierdzona 10-letnią gwarancją.

Zdjęcie przedstawia lodówkę Samsung z serii BESPOKE i informuje, że na wstawiony do urządzenia kompresor obowiązuje 10-letnia gwarancja.

Klasa energetyczna A

Niższe rachunki za prąd

Zużycie energii elektrycznej ogranicza zastosowana w lodówce BESPOKE wydajna izolacja, nowoczesny kompresor, a także ulepszona konstrukcja. Sprawia to, że lodówka Samsung RB38A7B6AAP otrzymała najwyższą klasę efektywności energetycznej A. Dla Ciebie oznacza to niższe rachunki za prąd.

Grafika informuje o tym, że lodówka Samsung BESPOKE RB38A7B6AAP jest urządzeniem o wysokiej klasie efektywności energetycznej.

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

Połączenie zaawansowanych technologii i nowoczesnego kompresora sprawia, że BESPOKE jest prawie niesłyszalny. Wytwarza dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB, dzięki czemu jest jedną z najcichszych lodówek dostępnych na rynku. To rozwiązanie idealne zwłaszcza do salonów z aneksem kuchennym.

Zdjęcie przedstawia dwie lodówki Samsung BESPOKE w trakcie nocnej pracy. Urządzenia działają cicho, emitując dźwięki, które nie przekraczają poziomu 35 dB.

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Lodówki Samsung BESPOKE oferują wiele udogodnień i pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania. Żeby wygodnie organizować produkty na drzwiach urządzenia, wykorzystaj cztery głębokie pojemniki. Jeśli zamierzasz wyjechać na dłuższy czas, jednocześnie oszczędzając energię, aktywuj funkcję Wakacje. Lodówka nie dopuści do niepotrzebnej utraty zimna dzięki alarmowi otwartych drzwi, a jasne i naturalne światło żarówek LED doskonale oświetli jej wnętrze przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikona użytecznego pojemnika drzwiowego, który przydaje się do przechowywania produktów i do oszczędzenia miejsca w głównej komorze lodówki.

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Drzwi lodówki wyposażono w 4 głębokie pojemniki, w których można zmieścić różnego rodzaju produkty. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w głównej komorze chłodziarki.

Ikona oświetlenia LED, które poza tym, że jest naturalne i jasne, pozwala oszczędzać prąd.

Oświetlenie LED

Światło, które otrzymujesz dzięki żarówkom LED, jest jasne i naturalne. Dzięki temu od razu widać, gdzie znajduje się jaki produkt. Takie rozwiązanie zużywa też mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Palma reprezentuje funkcję Wakacje, która jest potrzebna do tego, żeby oszczędzać prąd w trakcie długiej nieobecności.

Funkcja Wakacje

Przed wyjazdem na dłuższy czas aktywuj funkcję Wakacje. Praca zamrażalnika nie ulegnie zmianie, ale w chłodziarce temperatura wzrośnie do +17°C, dzięki czemu zmniejszysz zużycie energii elektrycznej.

Ikona dzwonka jest reprezentacją alarmu otwartych drzwi, który uruchamia się, by przypomnieć o zamknięciu lodówki.

Alarm otwartych drzwi

Jeśli przypadkiem pozostawisz drzwi lodówki otwarte, po upływie 2 minut urządzenie przypomni Ci sygnałem dźwiękowym, że trzeba je zamknąć.

Zdjęcie lodówki RB38A7B6AAP z otwartymi drzwiami. Urządzenie możesz kupić w sklepie Media Expert.

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli decyzja o tym, jak ma wyglądać Twoja lodówka, jest dopiero przed Tobą, wykorzystaj poniższy konfigurator. Stwórz dzięki niemu własny zestaw BESPOKE, który będzie do Ciebie perfekcyjnie dopasowany.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB38A7B6AAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów, zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 2030mm z dolnym zamrażalnikiem: Łącznik RA-C00K3BAA.

Porównaj produkty

Ilustracja modelu RB38A7B6AAP
Ilustracja modelu rb38a7b5ds9
Ilustracja modelu rb38a7b5d22

RB38A7B6AAP

RB38A7B5DS9

RB38A7B5D22

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

All Around Cooling

-

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

390 l

390 l

390 l

Pojemność chłodziarki

276 l

276 l

276 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

Szczotkowana  stal nierdzewna

Głęboka czerń

Klasa energetyczna

A

D

D

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

Waga netto

98 kg

79 kg

85 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l] 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu 108 kWh = 83.16 zł
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Położenie zamrażarki Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi Tak
Liczba drzwi 2
Kolor producenta Brak
Funkcje Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
138 opinii
138 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (58)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 20 listopada 2022
Polecam zakup lodówki Samsung Bespoke RB38A7B6AAP
O wyborze nowej lodówki zadecydowały przede wszystkim (choć nie tylko!) dwa walory: energooszczędność i jej wygląd. Oszczędność energetyczna w klasie A, czyli najwyższej to zużycie prądu na poziomie niewiele ponad 100 kWh. Producent podaje wartość 108 kWh. Oczywiście wartość jest wyśrubowana, ale dla porównania kolejno niższy model Bespoke ma zużycie o 26 kWh wyższe, to dużo. Drugi walor to wygląd. Możliwość wymiany frontu jest świetną alternatywą w przypadku, gdy lodówka ma się wkomponować w wystrój kuchni. Trochę czasu zajęło znalezienie stacjonarnego sklepu gdzie można dotknąć i zobaczyć dany rodzaj panelu i szczerze mówiąc trudno było się zdecydować, choć wybór nie jest imponujący to jednak wystarczający. Szkło kusi wizualnie, ale zniechęca tych, którzy są przyzwyczajeni do używania magnesów na lodówce, natomiast metal, zwłaszcza ten szczotkowany pięknie się prezentuje. No i oczywiście nie trzeba się pogodzić na zawsze z jednym wyglądem. Dzisiaj to może być kompozycja szklana, a jak się znudzi można fronty wymienić. Poza tymi dwoma cechami warto pamiętać o tym, że jest pełny no-frost, nie ma z tyłu żadnych rurek, że lodówka jest cicha (szumi sobie ale nie jest to coś co zwraca uwagę lub drażni czy przeszkadza), ma dużą pojemność (oczywiście dla mnie, bo poprzednia lodówka miała niespełna 1.6m), jest głębsza, ma składaną półkę (naprawdę świetne rozwiązanie gdy chce się wstawić coś dużego), posiada przestrzeń z optymalizacją wilgotności, a jednocześnie możliwością podziału na dwie strefy temperaturowe. Tylna wewnętrzna ściana jest z metalu i cała równomiernie chłodzi. Pewnie jest więcej zalet, ale jest też parę (dla mnie) minusów: oświetlenie jak dla mnie jego barwa jest zdecydowanie za zimna, jeszcze nie sprawdziłem czy można to zmienić, np. poprzez zakup innych ledów. Światło jest dosłownie zimne. Drugi minus to dziwny dźwięk przy otwieraniu drzwi, prawa strona lekko trzeszczy i ostatni (być może wymaga regulacji) to samoczynne zamykanie drzwi. U siebie mogę otworzyć maksymalnie ciut ponad 90 stopni (maksymalnie producent podaje kąt 130 stopni), bo lodówka stoi przy ścianie. Po ich otwarciu na maksa, drzwi powoli same się zamykają. To pewnie jest też zaletą, żeby o tym nie zapomnieć, choć oprócz tego jest dźwiękowy sygnał ostrzegawczy po 2 minutach od otwarcia. Ale to nie są cechy, które miałyby wpłynąć negatywnie na całościową ocenę. #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klaudia 4 listopada 2022
Idealny wybór
Po kilkunastu latach przyszedł czas na wymianę starej lodówki, która już się psuła. Wybór padł akurat na ten model, ponieważ bardzo zależało nam na klasie energetycznej A, a ten model jest chyba jedynym dostępnym na rynku w tej klasie. Wiadomo, czasy są jakie są, więc i oszczędność, i ekologia były dla nas ważne. Na rok sprzęt ma zużywać około 108 kWh, co robi wrażenie. Czy rzeczywiście tyle zużywa - tego oczywiście póki co nie jestem w stanie stwierdzić z uwagi na zbyt krótki okres użytkowania (2 tygodnie), choć nie powiem, po stanie licznika z prądu już widać, że zużywa mało prądu. 

Kolejnym ważnym aspektem była możliwość dobrania paneli wg własnego uznania. Wybór jest całkiem spory. U nas akurat padło na grafitową stal, lecz gdybyśmy w przyszłości chcieli wymienić meble kuchenne na nowe, możemy bez problemu wymienić panele lodówki na inne (np. w innym kolorze), aby bardziej pasowały do wystroju kuchni. Funkcje, w które jest wyposażona lodówka również robią wrażenie. Producent zastosował tutaj m.in. szufladę Humidity Fresh+, komorę Optimal Fresh+, Metal Cooling, Power Cool i Power Freeze, które były dla nas „must have” przy wyborze lodówki. Z opcji zmieniania dolnej komory w chłodziarkę my akurat raczej nie skorzystamy, choć kto wie, zawsze taka opcja się przyda. Dodatkowy plus za technologię SpaceMax™. Mimo, że lodówka ma 60cm szerokości, to w środku jest sporo miejsca, zarówno chłodziarka, jak i zamrażalnik są pojemne, w przeciwieństwie do lodówek konkurencji. Do tego gdybyśmy potrzebowali przechować w lodówce coś wyższego (np. tort urodzinowy), na pomoc przychodzi nam składana półka. Niby mała rzecz, a cieszy :D Do tego lodówka chodzi bardzo cicho, jest wręcz niesłyszalna i szybko mrozi. Podsumowując, lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i spełni (a nawet powiem - PRZEROŚNIE) ich oczekiwania. Sprzęt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam każdemu, kto szuka porządnej, nowocześnie wyglądającej i energooszczędnej lodówki. Nie zawiedziecie się! #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grażyna 3 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
Lodówkę użytkuję od kilku dni. Póki co spełniła moje oczekiwania, jest nowoczesna i wygodna, spełnia moje oczekiwania. Wysoka estetyka i jakość wykonania. Wspaniale komponuje się (kolorystycznie) z pozostałym sprzętem kuchennym. Lodówka ma bardzo ergonomiczne wnętrze, jest cicha. Zdecydowałem się na zakup, tego produktu ze względu na cenę, jakość wykonania, funkcjonalność energooszczędność oraz opinię innych użytkowników Cena do jakości wykonania jest na prawdę na wysokim poziomie. Wygląd jest kwestią gustu, ale ta lodówka na prawdę prezentuję się znakomicie. Kolor tzw. stal nierdzewna - rewelacja. Funkcjonalność: szczególna pochwała za osobne pojemniki na warzywa, owoce oraz mięso, rybę (z możliwością ustawienia temperatury wyłącznie dla pojemnika z rybą lub mięsem) Energooszczędność - wierzę producentowi w A++, gdyż rachunki za prąd, są minimalnie niższe, niż przy poprzedniej starej lodówce. Głośność pracy - lodówka jest cicha. Na razie lodówka jest bezawaryjna, a chłodzenie jest prawidłowe. Zamrażalnik jest na prawdę bardzo pojemny, a funkcja szybkiego, dodatkowego chłodzenia działa rewelacyjnie. Lodówka bardzo dobra, pojemna i pracuje cicho. Ładnie się prezentuje i jest łatwa w ogarnięciu. Bardzo dobrze wykonane wewnętrzne uchwyty, a drzwi obu komór zamykają się same delikatnie nawet z pełnego otwarcia. Jest cicha i pojemna i nawet oświetlenie jest skierowane na wnętrze lodówki, co dobrze oświetla produkty. Zakupioną lodówką jestem zachwycony, piękna barwa w kolorze głębokiej stali. Wygląd super, jest bardzo cicha, pojemna, w prosty sposób programuje się żądaną temperaturę. Pod każdym względem, nowoczesna, przestronna oraz funkcjonalna lodówka. W tym rozmiarze jedna z większych. Półki zamrażalnika, obszerne, głębokie. Chłodziarka podzielona na strefy, z ergonomicznym wnętrzem, które można w dogodny dla siebie sposób zaaranżować. Design tej lodówki, jest minimalistyczny, pasujący do nowoczesnej kuchni. Bardzo mi przypadła do gustu. Polecam zakup.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
KrzysztofS 3 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
Lodówkę użytkuję od kilku dni. Póki co spełniła moje oczekiwania, jest nowoczesna i wygodna, spełnia moje oczekiwania. Wysoka estetyka i jakość wykonania. Wspaniale komponuje się (kolorystycznie) z pozostałym sprzętem kuchennym. Lodówka ma bardzo ergonomiczne wnętrze, jest cicha. Zdecydowałem się na zakup, tego produktu ze względu na cenę, jakość wykonania, funkcjonalność energooszczędność oraz opinię innych użytkowników Cena do jakości wykonania jest na prawdę na wysokim poziomie. Wygląd jest kwestią gustu, ale ta lodówka na prawdę prezentuję się znakomicie. Kolor tzw. stal nierdzewna - rewelacja. Funkcjonalność: szczególna pochwała za osobne pojemniki na warzywa, owoce oraz mięso, rybę (z możliwością ustawienia temperatury wyłącznie dla pojemnika z rybą lub mięsem) Energooszczędność - wierzę producentowi w A++, gdyż rachunki za prąd, są minimalnie niższe, niż przy poprzedniej starej lodówce. Głośność pracy - lodówka jest cicha. Na razie lodówka jest bezawaryjna, a chłodzenie jest prawidłowe. Zamrażalnik jest na prawdę bardzo pojemny, a funkcja szybkiego, dodatkowego chłodzenia działa rewelacyjnie. Lodówka bardzo dobra, pojemna i pracuje cicho. Ładnie się prezentuje i jest łatwa w ogarnięciu. Bardzo dobrze wykonane wewnętrzne uchwyty, a drzwi obu komór zamykają się same delikatnie nawet z pełnego otwarcia. Jest cicha i pojemna i nawet oświetlenie jest skierowane na wnętrze lodówki, co dobrze oświetla produkty. Zakupioną lodówką jestem zachwycony, piękna barwa w kolorze głębokiej stali. Wygląd super, jest bardzo cicha, pojemna, w prosty sposób programuje się żądaną temperaturę. Pod każdym względem, nowoczesna, przestronna oraz funkcjonalna lodówka. W tym rozmiarze jedna z większych. Półki zamrażalnika, obszerne, głębokie. Chłodziarka podzielona na strefy, z ergonomicznym wnętrzem, które można w dogodny dla siebie sposób zaaranżować. Design tej lodówki, jest minimalistyczny, pasujący do nowoczesnej kuchni. Bardzo mi przypadła do gustu. Polecam zakup.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Danuta 16 listopada 2022
dotyczy zakupionej lodówkiRB38A7B6AAP
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Od kilku dni używam nową lodówkę zakupioną w Media Expert w Białymstoku. Jest to model Samsung bespoke RB38A7B6AAP EF. Zarówno wygląd zewnętrzny jak i rozplanowanie wnętrza oceniam jako bardzo dobry. Prezentuje się nowocześnie, wnętrze ergonomicznie zaprojektowane, logiczne wykorzystanie wszystkich elementów wyposażenia. Szczególnie pochwała za osobne pojemniki na mięso, warzywa, owoce, ryby ( z możliwością ustawienia temperatury dla pojemnika z rybą czy mięsem). Świetną sprawą jest półka na wino, napoje kartonowe. Szuflady zamrażalnika głębokie, pojemne,Lodówka świetnie doświetlona, światło lodówki led. Wentylatory zapewniają doskonałe rozprowadzenie powietrza, dzięki czemu produkty nie wysychają i są dłużej świeże. Ustawianie temperatury jest czytelne i proste. Oczywiście świetną sprawą było to, że mogłam wybrać kolory frontów zarówno lodówki oraz zamrażarki. Głęboka szczotkowana stal panelu górnego oraz grafitowa stal panelu zamrażarki prezentują elegancko,jest to gustowne zestawienie kolorów. Dodam,że nie było również problemu ze zmianą strony otwierania drzwi lodówki. Głównym powodem zakupu nowej lodówki była opisywana przez producenta energooszczędność sprzętu , ale również wyjątkowo cicha praca lodówki ( 35 decybeli), co ma istotne znaczenie w obecnej sytuacji wzrostów cen energii elektrycznej. Cicha praca lodówki ma duże znaczenie, szczególnie jeżeli jest ona zlokalizowana w pomieszczeniu otwartym na salon. Dodam, że kształt tej lodówki, design pasuje do nowoczesnej kuchni. Wybór tego modelu lodówki nie był przypadkowy, zależało mi przede wszystkim na energooszczędności sprzętu i cichej pracy urządzenia. Klasa A++ jaką przedstawia producent była najbardziej korzystną ofertą spośród wielu innych lodówek o podobnej wielkości i pojemności oraz promocyjnej ceny. Biorąc pod uwagę wszystkie opisane aspekty tej lodówki polecam kupno takiego modelu lodówki , jestem bardzo zadowolona.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kajetan, Małgorzata 28 października 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Zakup modelu lodówki BESPOKE RB38A7B6AAP EF No Frost 203cm był bardzo dobrym wyborem. Lodówka pięknie się prezentuje w zabudowie. Sprzęt jest praktyczny, w środku możliwości powiększenia miejsca bez wyciągania półki- można ją składać i rozkładać. W zależności od potrzeb. Piękne panele, elegancka lawenda w szkle prezentuje się naprawdę przepięknie. Zależało nam na najwyższej klasie energetycznej, ta Lodówka spełnia nasze oczekiwania również w tym zakresie. Praca lodówki bardzo cicha. Dodatkowym atutem tej lodówki jest możliwość jej rozbudowy o inne moduły. Lodówka bardziej przypomina piękny mebel świetnie się komponuje z resztą zabudowy. Wiele praktycznych rozwiązań, m.in szuflada Humidity Fresh+ z kontrolą wilgotności, za pomocą pokrętła możemy podnieść wilgotność w szufladzie. Komora Optimal Fresh+, w której można ustawić 2 strefy o zróżnicowanej temperaturze. Dzięki temu możemy przechowywać w jednej mięso i drugiej owoce/ warzywa- zachowają dłużej świeżość. Metal Cooling przy otwieraniu drzwi redukuje, studzi ciepłe powietrze które dostaje się do lodówki. Na górze super fajna półka na butelki, opakowania kartonowe. Lodówka świetnie doświetlona - światło żarówek led. Twin Colling Plus w lodówce zostały umieszczone dwa wentylatory, które równomiernie rozprowadzają powietrze dzięki czemu produkty nie wysychają i są dłużej świeże. Świetne rozwiązanie to też Power Cool i Power Freeze można szybciej zamrozić produkty i szybciej schłodzić napoje- bardzo przydatna funkcja kiedy spodziewamy się gości a produkty nie mają wystarczającej dla nas temperatury. Bardzo pojemne i funkcjonalne półeczki, pojemniki drzwiowe. Lodówka petarda Polecamy, jesteśmy ogromnie z niej zadowoleni.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ałła 23 listopada 2022
Super lodówka!
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No Frost 203 cm Od kilku dni używam nową lodówkę zakupioną on-line w Media Expert. 1.Wybrałam ten model z klasą "A" w pierwszej kolejności z uwagi na naprawdę dużą różnicę w zużyciu energii – bierze tylko108 kWh! 2.Wygląd lodówki bardzo elegancki. 3.Wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań: m.in szuflada Humidity Fresh+ z kontrolą wilgotności, za pomocą pokrętła możemy podnieść wilgotność w szufladzie: 70% dla owoców, 80% dla warzyw i pracuje! Komora Optimal Fresh+: można ustawić 2 strefy o zróżnicowanej temperaturze, dzięki temu możemy przechowywać w jednej mięso i drugiej owoce/ warzywa, i zapachy nie przedostają się. Metal Cooling: przy otwieraniu drzwi redukuje, studzi ciepłe powietrze które dostaje się do lodówki. Na górze ma drugą fajną półkę na butelki i opakowania kartonowe. Twin Colling Plus: w lodówce zostały umieszczone dwa wentylatory, które równomiernie rozprowadzają powietrze dzięki czemu produkty nie wysychają i są dłużej świeże. Power Cool i Power Freeze: też świetne rozwiązanie - można szybko schłodzić i zamrozić produkty, a ustawianie temperatury jest czytelne i proste. 4. Jest składana półka, gdybyśmy potrzebowali przechować w lodówce coś wyższego (np. kuferek, słoik 1,5l lub garnek). 5.Lodówka świetnie doświetlona, światło lodówki led.- energooszczędne i nawet w ciemnym pomieszczeniu widać co lodówka posiada. 6. Szuflady zamrażalnika głębokie i pojemne. 7.I …jest bardzo cicha. Po-prostu jest super i polecam każdemu, kto szuka porządnej, nowocześnie wyglądającej i energooszczędnej lodówki. Nie zawiedziecie się!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agata 26 listopada 2022
Energooszczędna i estetyczna
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Lodówka Bespoke z możliwością personalizacji paneli frontowych, łączy wysoką funkcjonalność z estetyką. Ze względu na układ kuchni, zrezygnowałam z lodówki w zabudowie i zaczęłam rozglądać się za modelem, w którym zarówno chłodziarka jak i zamrażarka będą wystarczająco pojemne (czego zwykle nie można powiedzieć o lodówkach w zabudowie!), a który jednocześnie nie będzie raził swoim wyglądem. Po zapoznaniu się z ofertą Samsunga, wybór padł na lodówkę wolnostojącą Bespoke, która w przeciwieństwie do wielu klasycznych modeli nie szpeci kuchni, a w zależności od indywidualnych preferencji, pozwala wizualnie wtopić ten sprzęt w zabudowę kuchenną lub przeciwnie – pozwala wyeksponować lodówkę jako centralny punkt kuchni - jednak w nowoczesnym i przyjemnym dla oka wydaniu. Jestem zadowolona z dokonanego wyboru również z uwagi na najwyższą klasę energooszczędności, która w dłuższej perspektywie przełoży się na wysokość rachunków. Ponadto, warto wspomnieć, że lodówka Bespoke ma kilka naprawdę przydatnych funkcji, jak np. Humidity fresh, czyli możliwość regulacji poziomu wilgotności w szufladzie, co bezpośrednio przekłada się na dłuższy okres świeżości przechowywanych w niej produktów, w szczególności warzyw. Półka dedykowana na butelki, pozwala z kolei w pełni wykorzystać przestrzeń wewnątrz lodówki, zaś półka „łamana” w pół pozwala zmieścić np. wyższy garnek, bez konieczności demontażu całej półki (wystarczy wsunąć lub wysunąć ruchomy element w zależności od potrzeb).
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Bartłomiej 19 listopada 2022
Lodówka spełniająca wszystkie oczekiwania
Na lodówkę Samusng Bespoke zdecydowałem się ze względu na to że wyróżnia się ona swoim designem wśród innych lodówek dostępnych na rynku. Lodówkę tę wybrałem w wariancie 2- metrowym, klasa energetyczna A. Zależało mi na tym, aby chłodziarka jak i zamrażarka były pojemne i lodówka ta spełnia te oczekiwania. Co do zamrażarki posiada ona 3 szuflady - jedna jest nieco mniejsza ale całość jest bardzo pojemna. Dodatkowo do lodówki dodane jest opakowanie na kostki lodu. Zamrażarka posiada funkcje szybkiego chłodzenia, którą już udało mi się przetestować i działa super! Szuflady w zamrażarce są przezroczyste co dla mnie jest dodatkowym plusem. Co do chłodziarki - zawiera 2 specjalne szuflady, co ułatwia mi odpowiednie przechowywanie rzeczy w lodowce. Pozostała cześć to oczywiście półki w tym jedna wyprofilowana tak aby można było przechowywać napoje. Jedna z półek jest składana - co przydaje się jeśli chcemy przechować w lodowce np. wysoki gareczek. Z boku chłodziarki znajduje się wyświetlacz i mamy możliwość zmiany temperatury oraz programu działania lodówki. Lodówka posiada wiele programów, które z pewnością przetestuje. Do lodówki dobrałem panele w kolorze kremowej lawendy - na specjalne zamówienie żony. Instalacja sprzętu przebiegła super sprawnie. Lodówka jest bardzo cicha, nie słychać jej pracy nawet w nocy. Całokształt lodówki i jej funkcjonalności przerósł moje oczekiwania - polecam ją każdemu kto chciałby mieć lodówkę z najwyższej półki.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 21 października 2022
SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm z panelami
Decyzja związana z rezygnacją z lodówki pod zabudowę sprawiła, że wybór nowego urządzenia wysokiej klasy stał się dla mnie oczywisty za sprawą pełnego zadowolenia wśród bliskich ze sprzętu AGD i RTV producenta Samsung. Ostateczny wybór padł na model RB38A7B6AAP EF z serii lodówek BESPOKE, ponieważ posiadają dopracowany design i w łatwy sposób umożliwiają dopasowanie kolorystyki frontów do wnętrza wcześniej zaprojektowanego aneksu kuchennego. Szeroki zakres konfiguracji sprawia, że możemy wpisać jedną lub nawet dwie lodówki w projekt przestrzenny zachowując styl, a także pełny komfort wykorzystując możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi. Model BESPOKE RB38A7B6AAP EF No Frost 203cm posiada dużą pojemność przechowywania, świetną ergonomię wnętrza, przestronność między szklanymi półkami i przede wszystkim najnowsze rozwiązania technologiczne w tym niski poziom hałasu 35dB, gwarantujący cichą pracę. Do tego jest oferowany w najwyższej klasie energetycznej A, co dla mnie stanowiło kluczowe kryterium przy wyborze. Pod tym względem Samsung należy do nielicznej grupy producentów z takimi parametrami, oferując nowoczesne urządzenie w bardzo przystępnej cenie. W połączeniu z 20 letnią gwarancją na kompresor jest idealnym rozwiązaniem na długi okres czasu. W pełni polecam #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka SBS)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka SBS)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do ISTNIEJĄCEJ i SPRAWNEJ instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zmiana kierunku otwierania drzwi lodówki (bez wyświetlacza)


 • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
 • Zdjęcie drzwi lodówki
 • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Montaż osłon, blend i zaślepek

Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6AAP EF No frost 203cm bez panelu
Nowy
Outlet - od 2 970,00 zł
Taniej o 803 , 91
4 299 , 00
3 495 09
174,75 zł x 20 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3495,09 zł
3 495 09
4 299 , 00
Taniej o 803 , 91