Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

(5)
Kod: 420261

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 134 kWh = 81.74 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
ME160522
2 999
00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

Cena regularna
3 799
00
Cena regularna: 3 799,00 zł
189,95 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Alabastrowa biel i Elegancka brzoskwinia. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Ikonka przedstawiająca wiatrak rozprowadzający powietrze, informująca że w modelu RB38A7B6BAP zastosowano dwa niezależne obiegi powietrza

Skuteczne chłodzenie

Żywność dłużej zachowuje świeżość dzięki dwóm obiegom powietrza.

Ikonka przypominająca literę D, ma informować że w lodówce Bespoke działa niezawodny kompresor cyfrowy

Kompresor Digital Inverter

Pracuje efektywnie, energooszczędnie i niezawodnie, co potwierdza 10-letnia gwarancja.

Ikonka z zestawionymi ze sobą symbolami urządzeń Bespoke wskazuje możliwość łączenia modułów

System modułowy

Opcja łączenia urządzeń, by zwiększyć przestrzeń użytkową.

Ikonka Bespoke wskazująca na możliwość personalizacji wyglądu lodówki

Twórz unikalne kombinacje

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądała Twoja lodówka.

Ikonka pokazująca powiększenie przestrzeni użytkowej na skutek zastosowania wysokowydajnej izolacji

Nowy SpaceMax™

Więcej miejsca na artykuły spożywcze dzięki niezwykle wydajnej izolacji.

Ikonka z głośnikiem świadczy o niezwykle cichej pracy urządzenia

Cicha praca

Sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon - generuje dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Projektujesz kuchnię i chcesz, by była niepowtarzalna? Zdecyduj się na możliwą do personalizacji lodówkę Samsung BESPOKE. Wymienne panele umożliwiają stworzenie urządzenia w kolorze i materiale, który najbardziej pasuje do Twojego stylu. Ten efekt uzyskasz od razu, wybierając model RB38A7B6BAP sprzedawany bez paneli drzwiowych. Pamiętaj, że w przyszłości także będziesz mógł łatwo zmienić panele, gdy np. zechcesz odświeżyć kuchnię. Lodówka BESPOKE łączy wieloletnie działanie i funkcjonalność, a jednocześnie może zmieniać się wraz z Tobą i wystrojem Twojego mieszkania. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę z serią BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Wymienne panele łatwo dostosować do Twojego ulubionego stylu. Możesz według własnego uznania zaprojektować lodówkę, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów oraz wykończeń szklanych i metalowych. Na wysoki połysk lub satynowych. W barwie stali szlachetnej, szczotkowanej lub malowanej. Takie same panele na górze i na dole czy jasny na górze i ciemny na dole? Grafitowa stal połączona z elegancką lawendą? Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Urządzenia z serii BESPOKE można ze sobą łączyć, zachowując ich spójną wysokość. Dzięki temu zyskasz optymalnie do Ciebie dostosowaną przestrzeń użytkową. Jesteś singlem - zdecyduj się na pojedynczą chłodziarko-zamrażarkę. Powiększy Ci się rodzina - dokup kolejne urządzenie i ciesz się dwukrotnie większą pojemnością.

Jeśli zachowasz jednakową wysokość urządzeń, możesz je ze sobą zestawiać, tak jak to widać na zdjęciu, by zyskać większą przestrzeń do przechowywania

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą tworząc różne zestawienia.
Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.
Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Chłodziarko-zamrażarka przedstawiona na zdjęciu, to model RB38A7B6BAP o wysokości 2030 mm. Urządzenie możesz zamówić w Media Expert

Produkty pozostaną dłużej świeże

Strefa Cool Select+

Elastyczność przechowywania

Zamrażalnik w lodówce Samsung BESPOKE możesz łatwo zamienić na kolejną komorę chłodzenia. Wybierz jeden z 4 trybów jego działania: chłodzenie, schładzanie, łagodne zamrażanie lub zamrażanie, w zależności od tego, co akurat potrzebujesz przechować.

Zbliżenie na zamrażalnik, który może Ci posłużyć do mrożenia lub chłodzenia produktów
Zdjęcie dokładnie pokazuje jak wygląda pokrętło odpowiedzialne za regulację wilgotności w szufladzie Humidity Fresh+

Szuflada Humidity Fresh+

Kontrola wilgotności pozwala nawet 2 razy dłużej zachować świeżość, soczystość oraz chrupkość owoców i warzyw1. Ustaw w szufladzie poziom wilgotności na do 70%, gdy przechowujesz owoce lub do 80% dla warzyw.

Zbliżenie na podzieloną na dwie strefy komorę Optimal Fresh+

Komora Optimal Fresh+

Specjalny separator dzieli komorę na dwie strefy o zróżnicowanej temperaturze2. W lewej części panuje niższa temperatura (np. -1°C), co sprawdza się w przypadku świeżego mięsa i ryb, natomiast w prawej stopni jest cieplej (np. 1°C) więc możesz w tym samym czasie chłodzić owoce i warzywa3.

Zbliżenie na tylną ściankę lodówki Samsung RB38A7B6BAP z zainstalowanym metalowym panelem

Metal Cooling

Metalowy panel umieszczony na tylnej ścianie odpowiada za chłodzenie powietrza, które dostaje się do wnętrza, gdy drzwi urządzenia są otwarte. Dzięki temu szybciej przywracana jest odpowiednia temperatura i minimalizowane są jej wahania.

Twin Cooling Plus™

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Zastosowanie dwóch niezależnych obiegów powietrza skutkuje optymalną temperaturą i wilgotnością stworzoną w każdej z komór. Jedzenie nie wysycha i możesz dłużej cieszyć się jego naturalnym smakiem i świeżością.

Grafika pokazująca dwa obiegi powietrza w chłodziarko-zamrażarce RB38A7B6BAP
Na zdjęciu porównano owoce przechowywane w lodówce bezszronowej i tradycyjnej – w pierwszej produkty nie są pokryte szronem ani lodem

No Frost

Stała cyrkulacja chłodnego powietrza oznacza eliminację z wnętrza niepotrzebnej wilgoci. Na produktach i ściankach nie powstaje szron ani lód. Żywność ma lepsze warunki, a Ty nie musisz już rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Jeśli potrzebujesz zamrozić dużą ilość żywności, np. po większych zakupach, skorzystaj z funkcji Power Freeze, która obniża temperaturę w zamrażalniku do -23°C i utrzymuje na takim poziomie przez 50 godzin. Jeśli chcesz przyspieszyć chłodzenie deserów lub napojów, skorzystaj z funkcji Power Cool, temperatura w chłodziarce spadnie do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

W lodówce BESPOKE technologia SpaceMax™ wpływa na powiększenie przestrzeni użytkowej bez konieczności zwiększania wymiarów zewnętrznych urządzenia. Wydajny system izolacji sprawił, że ścianki chłodziarko-zamrażarki są cieńsze i więcej miejsca przypada na żywność. W modelu RB38A7B6BAP otrzymujesz 387 l pojemności: 273 l w chłodziarce oraz 114 l w zamrażalniku.

Zdjęcie przedstawia lodówkę Samsung RB38A7B6BAP dostępną w Media Expert, z otwartymi drzwiami i wypełnioną żywnością i napojami oraz grafikę informującą o powiększeniu przestrzeni użytkowej

Nowa półka na butelki

Zobacz, jak wygląda odmieniona konstrukcja półki. Teraz schłodzisz na niej jeszcze większe butelki, a dodatkowo wykorzystasz ją do przechowywania artykułów w kartonowych lub plastikowych opakowaniach.

Nowa półka na butelki wraz z maksymalnym wymiarem mieszczących się na niej butelek, czyli 105 mm

Składana półka

Złóż ją i wsuń do tyłu, a zyskasz przestrzeń na artykuły o niestandardowych wymiarach, jak np. wysokie butelki lub piętrowy tort

Wyższa przestrzeń uzyskana dzięki złożeniu specjalnej półki

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Kompresor Digital Inverter swą efektywną i energooszczędną pracę zawdzięcza stałemu dostosowywaniu działania do zapotrzebowania na chłód. Jest przy tym niezawodny, czego potwierdzeniem jest 10-letnia gwarancja4.

Lodówka Samsung Bespoke wykończona w kolorze głębokiej czerni wraz z adnotacją o 10-letniej gwarancji przyznawanej na kompresor

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

BESPOKE to jedne z najcichszych lodówek dostępnych na rynku. Swoją niezwykle cichą pracę (zaledwie 35 dB) zawdzięczają zastosowanym w urządzeniu nowoczesnym technologiom i kompresorowi. Takie rozwiązanie jest polecane szczególnie do aneksów kuchennych.

Wnętrze z dwoma chłodziarko-zamrażarkami Bespoke i tekst na zdjęciu informujący, że generują dźwięki do 35 decybeli

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Korzystaj z udogodnień zastosowanych w lodówkach Samsung BESPOKE i ciesz się komfortem ich codziennego użytkowania. Możesz wygodnie układać produkty na drzwiach lodówki dzięki 4 głębokim pojemnikom. Funkcja Wakacje idealnie sprawdzi się, gdy planujesz wyjechać na dłuższy czas, umożliwiając Ci zredukowanie zużywanej energii. Alarm otwartych drzwi zapobiegnie niepotrzebnej utracie zimna, gdy zapomnisz zamknąć lodówkę, a dzięki jasnemu i naturalnemu światłu żarówek LED jej wnętrze będzie doskonale oświetlone, przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikonka ze słoiczkami umieszczonymi na balkonikach drzwiowych

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Przetwory, mleko czy soki umieść w 4 głębokich pojemnikach na drzwiach chłodziarki. W ten sposób więcej miejsca pozostanie w komorze głównej. 

Ikonka z żarówką zwraca uwagę na zainstalowane we wnętrzu oświetlenie ledowe

Oświetlenie LED

Światło pochodzące z listwy LED jest jasne i naturalne. Od razu widać, gdzie znajdują się wszystkie produkty. Takie rozwiązanie zużywa mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Ikonka w kształcie palmy oznacza, że możesz skorzystać z trybu oszczędnego zużycia energii gdy wyjeżdżasz na dłużej

Funkcja Wakacje

Dłuższy wyjazd może przełożyć się na niższe rachunki za prąd w domu. W tym celu aktywuj funkcję Wakacje, która zachowa standardową pracę zamrażalnika i podniesie temperaturę w nieużywanej chłodziarce do +17°C.

Ikonka z dzwonkiem informująca, że w modelu RB38A7B6BAP działa alarm otwartych drzwi

Alarm otwartych drzwi

Otwarte drzwi urządzenia? Przypomni Ci o tym sygnał dźwiękowy, pojawiający się po 2 minutach

Zdjęcie ukazujące w pełni wnętrze lodówki RB38A7B6BAP. Nie musisz odwiedzać sklepu, by zobaczyć jaki ma układ półek

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, jak ma wyglądać Twoja lodówka lub z ilu modułów ma się składać, skorzystaj z poniższego konfiguratora i stwórz swój własny, perfekcyjnie do Ciebie dopasowany, BESPOKE.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB38A7B6BAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 2030mm z dolnym zamrażalnikiem: Łącznik RA-C00K3BAA.

Porównaj produkty

Porównaj specyfikację lodówek Bespoke i wybierz model dla siebie
tabela porównawcza rb38a7b5ds9
tabela porównawcza rb38a7b5d22

RB38A7B6BAP

 RB38A7B5DS9

RB38A7B5D22

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

All Around Cooling

-

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

387 l

390 l

390 l

Pojemność chłodziarki

273 l

276 l

276 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

Szczotkowana  stal nierdzewna

Głęboka czerń

Klasa energetyczna

B

D

D

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

Waga netto

88 kg

79 kg

85 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l] 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu 134 kWh = 81.74 zł
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Położenie zamrażarki Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi Tak
Liczba drzwi 2
Kolor producenta Brak
Funkcje Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
5 opinii
5 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (4)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dariusz 14 maja 2022
Super sprzęt!
W końcu po długich poszukiwaniach znaleźliśmy swój najlepszy model. Wybór padł na Samsung RB38A7B6BAP. Zadecydowało o tym wiele dobrych cech tego modelu. Zależało nam na dużej lodówce, która będzie energooszczędna. Ta jest bardzo pojemna i w klasie poboru prądu B. W dodatku była w super cenie. Innowacja w postaci wymiennych frontów, wyróżniła ją spośród dostępnych modeli. Wybraliśmy z żoną kolory: elegancka brzoskwinia i satynowy beż. Robi wrażenie! Nie ma nudy. Zresztą jak się komuś znudzi dany kolor panele można wymienić. Montaż był bardzo prosty, nie trzeba serwisanta. Zabudowany prosty tył to lepsze zachowanie czystości. W poprzednim modelu były żeberka, widać różnicę na plus. W lodówce zastosowano wiele ciekawych rozwiązań. A mianowicie. Możliwość zamiany zamrażalnika w chłodziarkę. Zachowanie optymalnej wilgotności w szufladzie Humidity Fresh+, czy dłuższa świeżość produktów dzięki komorze Optimal Fresh+. Super się sprawdza półka na wino, która wykorzystywana jest nie tylko na butelki. Poprzednia tego typu półka zabierała w chłodziarce dużo miejsca i była tylko na butelki. Tu możemy ją wykorzystać na różne produkty. Składana półka sprawdzi się gdy będziemy chcieli wstawić duży garnek, czy duże butelki. Plusem jest też to, że jest cicha. Jedyny mały minus to, że na górze nie jest prosta. Ogólnie polecam ten model. #CashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Grzegorz P 8 kwietnia 2022
Fajna lodówka polecam
Zdecydowaliśmy się na lodówkę Bespoke ze względu na to, że można ją bardzo dobrze dopasować do mebli uzyskując w ten sposób spójną całość z resztą mebli bez konieczności kompromisów na jakie trzeba pójść przy lodówce do zabudowy. Jest to jedna z niewielu lodówek na rynku, której wystarczy niewiele ponad 1 cm odstępu od mebli. Nie bez znaczenia był też fakt, że dostępne są wymienne panele, żonie najbardziej podobał się Elegancki Granat, ale póki co zdecydowaliśmy się na Grafitowy metal bo chcieliśmy mieć miejsce do powieszenia naszej kolekcji magnesów. W przyszłości jeśli znajdziemy lepsze miejsce na magnesy może zmienimy fronty, w końcu nie trzeba wymieniać całej lodówki. My zdecydowaliśmy się na model RB38A7B6BAP EF ze względu na zaawansowane funkcje i niskie zużycie energii, na razie używamy jej kilka dni, ale już widać że jest bardzo funkcjonalna. Szczególne sprawdza się półka na butelki, która może być też zwykłą półką. #CashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dawid 6 maja 2022
Świetny sprzęt.
Sprawuje się naprawdę dobrze. Dużo cichsza od swojej poprzedniczki - praktycznie niesłyszalna. Panele z bezproblemowym montażem, pomimo obaw o ich kolor (Stal Szlachetna), na żywo prezentują się świetnie. Ogrom miejsca w środku, na plus składana półka (bez problemu zmieści się tam na przykład duży garnek). Specjalne szuflady na warzywa i owoce robią robotę, produkty wytrzymują zauważalnie dłużej bez jakichkolwiek oznak psucia się. W tej półce cenowej - bezkonkurencyjna, dzięki klasie energetycznej B, koszt zużytej energii jest ponad 3 krotnie niższy, niż w mojej poprzedniej lodówce Samsunga. Dodatkowo 10 letnia gwarancja na kompresor! Jestem naprawdę zadowolony i polecam z całego serca. #cashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Asia 28 kwietnia 2022
Świetny sprzęt
Lodówkę wybieraliśmy kierując się następującymi kryteriami: pojemna, wolnostojąca, cicha, pasująca do wnętrza nowo wybudowanego domu. Długie poszukiwania doprowadziły nas do lodówki Samsung Bespoke. Spełnia nasze wszystkie wymagania. Możliwość zmiany części zamrażarki na lodówkę jest jej największym atutem. Bez problemu pomieści wszystkie potrawy na święta lub inne rodzinne uroczystości. Jest to rozwiązanie jakiego do tej pory nie widzieliśmy w żadnym innym urządzeniu. Najbardziej spodobały nam się panele w kolorze beżowym, świetnie uzupełniają wnętrze i sprawiają że lodówka staje się ozdobą pomieszczenia, dzięki czemu kuchnia w połączeniu z salonem stanowi spójną, przytulną całość. #CashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 3 maja 2022
designerska lodówka BESPOKE
Lodówkę wybrałem z powodu możliwości personalizacji przez szeroką gamę paneli w ofercie producenta. Samsung dodatkowo wyróżnił się na tle konkurencji cichą pracą i niskim zużycie energii. W życiu codziennym praktycznie nie słychać pracy kompresora. Dużą zaletą jest możliwość przestawienia zamrażalnika w tryb lodówki a lodówki w tryb "wakacyjny" co jeszcze bardziej oszczędza stale rosnące koszty energii elektrycznej. We wnętrzu jest dużo półek, dwie szuflady z wyborem wilgotności pod warzywa lub owoce. Obsługa poprzez panel sterujący jest dziennie prosta i intuicyjna. Montaż paneli które wybrałem był prosty, nie wymagał żadnych narzędzi. #CashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

  Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Montaż półek i szuflad
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Zmiana kierunku otwierania drzwi lodówki (bez wyświetlacza)


  • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
  • Zdjęcie drzwi lodówki
  • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Montaż osłon, blend i zaślepek

  Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
  Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
  Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

  Cena z kodem
  ME160522
  2 999
  00

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

  Cena regularna
  3 799
  00
  Cena regularna: 3 799,00 zł
  189,95 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756