Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

(295)
Kod: 420261
Porównaj
Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Panel BESPOKE w zestawie: Nie
Szerokość z otwartymi drzwiami [cm]: 59.8
Pojemność [l]: 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 134 kWh = 103.18 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Wysokość [cm]: 203
Nowa klasa energetyczna: B
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

Opis produktu

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Alabastrowa biel i Elegancka brzoskwinia. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Ikonka przedstawiająca wiatrak rozprowadzający powietrze, informująca że w modelu RB38A7B6BAP zastosowano dwa niezależne obiegi powietrza

Skuteczne chłodzenie

Żywność dłużej zachowuje świeżość dzięki dwóm obiegom powietrza.

Ikonka przypominająca literę D, ma informować że w lodówce Bespoke działa niezawodny kompresor cyfrowy

Kompresor Digital Inverter

Pracuje efektywnie, energooszczędnie i niezawodnie, co potwierdza 10-letnia gwarancja.

Ikonka z zestawionymi ze sobą symbolami urządzeń Bespoke wskazuje możliwość łączenia modułów

System modułowy

Opcja łączenia urządzeń, by zwiększyć przestrzeń użytkową.

Ikonka Bespoke wskazująca na możliwość personalizacji wyglądu lodówki

Twórz unikalne kombinacje

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądała Twoja lodówka.

Ikonka pokazująca powiększenie przestrzeni użytkowej na skutek zastosowania wysokowydajnej izolacji

Nowy SpaceMax™

Więcej miejsca na artykuły spożywcze dzięki niezwykle wydajnej izolacji.

Ikonka z głośnikiem świadczy o niezwykle cichej pracy urządzenia

Cicha praca

Sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon - generuje dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Projektujesz kuchnię i chcesz, by była niepowtarzalna? Zdecyduj się na możliwą do personalizacji lodówkę Samsung BESPOKE. Wymienne panele umożliwiają stworzenie urządzenia w kolorze i materiale, który najbardziej pasuje do Twojego stylu. Ten efekt uzyskasz od razu, wybierając model RB38A7B6BAP sprzedawany bez paneli drzwiowych. Pamiętaj, że w przyszłości także będziesz mógł łatwo zmienić panele, gdy np. zechcesz odświeżyć kuchnię. Lodówka BESPOKE łączy wieloletnie działanie i funkcjonalność, a jednocześnie może zmieniać się wraz z Tobą i wystrojem Twojego mieszkania. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę z serią BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Wymienne panele łatwo dostosować do Twojego ulubionego stylu. Możesz według własnego uznania zaprojektować lodówkę, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów oraz wykończeń szklanych i metalowych. Na wysoki połysk lub satynowych. W barwie stali szlachetnej, szczotkowanej lub malowanej. Takie same panele na górze i na dole czy jasny na górze i ciemny na dole? Grafitowa stal połączona z elegancką lawendą? Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Urządzenia z serii BESPOKE można ze sobą łączyć, zachowując ich spójną wysokość. Dzięki temu zyskasz optymalnie do Ciebie dostosowaną przestrzeń użytkową. Jesteś singlem - zdecyduj się na pojedynczą chłodziarko-zamrażarkę. Powiększy Ci się rodzina - dokup kolejne urządzenie i ciesz się dwukrotnie większą pojemnością.

Jeśli zachowasz jednakową wysokość urządzeń, możesz je ze sobą zestawiać, tak jak to widać na zdjęciu, by zyskać większą przestrzeń do przechowywania

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą tworząc różne zestawienia.
Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.
Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Chłodziarko-zamrażarka przedstawiona na zdjęciu, to model RB38A7B6BAP o wysokości 2030 mm. Urządzenie możesz zamówić w Media Expert

Produkty pozostaną dłużej świeże

Strefa Cool Select+

Elastyczność przechowywania

Zamrażalnik w lodówce Samsung BESPOKE możesz łatwo zamienić na kolejną komorę chłodzenia. Wybierz jeden z 4 trybów jego działania: chłodzenie, schładzanie, łagodne zamrażanie lub zamrażanie, w zależności od tego, co akurat potrzebujesz przechować.

Zbliżenie na zamrażalnik, który może Ci posłużyć do mrożenia lub chłodzenia produktów

Szuflada Humidity Fresh+

Kontrola wilgotności pozwala nawet 2 razy dłużej zachować świeżość, soczystość oraz chrupkość owoców i warzyw1. Ustaw w szufladzie poziom wilgotności na do 70%, gdy przechowujesz owoce lub do 80% dla warzyw.

Komora Optimal Fresh+

Specjalny separator dzieli komorę na dwie strefy o zróżnicowanej temperaturze2. W lewej części panuje niższa temperatura (np. -1°C), co sprawdza się w przypadku świeżego mięsa i ryb, natomiast w prawej stopni jest cieplej (np. 1°C) więc możesz w tym samym czasie chłodzić owoce i warzywa3.

Zbliżenie na tylną ściankę lodówki Samsung RB38A7B6BAP z zainstalowanym metalowym panelem

Metal Cooling

Metalowy panel umieszczony na tylnej ścianie odpowiada za chłodzenie powietrza, które dostaje się do wnętrza, gdy drzwi urządzenia są otwarte. Dzięki temu szybciej przywracana jest odpowiednia temperatura i minimalizowane są jej wahania.

Twin Cooling Plus™

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Zastosowanie dwóch niezależnych obiegów powietrza skutkuje optymalną temperaturą i wilgotnością stworzoną w każdej z komór. Jedzenie nie wysycha i możesz dłużej cieszyć się jego naturalnym smakiem i świeżością.

Grafika pokazująca dwa obiegi powietrza w chłodziarko-zamrażarce RB38A7B6BAP
Na zdjęciu porównano owoce przechowywane w lodówce bezszronowej i tradycyjnej – w pierwszej produkty nie są pokryte szronem ani lodem

No Frost

Stała cyrkulacja chłodnego powietrza oznacza eliminację z wnętrza niepotrzebnej wilgoci. Na produktach i ściankach nie powstaje szron ani lód. Żywność ma lepsze warunki, a Ty nie musisz już rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Jeśli potrzebujesz zamrozić dużą ilość żywności, np. po większych zakupach, skorzystaj z funkcji Power Freeze, która obniża temperaturę w zamrażalniku do -23°C i utrzymuje na takim poziomie przez 50 godzin. Jeśli chcesz przyspieszyć chłodzenie deserów lub napojów, skorzystaj z funkcji Power Cool, temperatura w chłodziarce spadnie do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

W lodówce BESPOKE technologia SpaceMax™ wpływa na powiększenie przestrzeni użytkowej bez konieczności zwiększania wymiarów zewnętrznych urządzenia. Wydajny system izolacji sprawił, że ścianki chłodziarko-zamrażarki są cieńsze i więcej miejsca przypada na żywność. W modelu RB38A7B6BAP otrzymujesz 387 l pojemności: 273 l w chłodziarce oraz 114 l w zamrażalniku.

Zdjęcie przedstawia lodówkę Samsung RB38A7B6BAP dostępną w Media Expert, z otwartymi drzwiami i wypełnioną żywnością i napojami oraz grafikę informującą o powiększeniu przestrzeni użytkowej

Nowa półka na butelki

Zobacz, jak wygląda odmieniona konstrukcja półki. Teraz schłodzisz na niej jeszcze większe butelki, a dodatkowo wykorzystasz ją do przechowywania artykułów w kartonowych lub plastikowych opakowaniach.

Składana półka

Złóż ją i wsuń do tyłu, a zyskasz przestrzeń na artykuły o niestandardowych wymiarach, jak np. wysokie butelki lub piętrowy tort

Wyższa przestrzeń uzyskana dzięki złożeniu specjalnej półki

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Kompresor Digital Inverter swą efektywną i energooszczędną pracę zawdzięcza stałemu dostosowywaniu działania do zapotrzebowania na chłód. Jest przy tym niezawodny, czego potwierdzeniem jest 10-letnia gwarancja4.

Lodówka Samsung Bespoke wykończona w kolorze głębokiej czerni wraz z adnotacją o 10-letniej gwarancji przyznawanej na kompresor

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

BESPOKE to jedne z najcichszych lodówek dostępnych na rynku. Swoją niezwykle cichą pracę (zaledwie 35 dB) zawdzięczają zastosowanym w urządzeniu nowoczesnym technologiom i kompresorowi. Takie rozwiązanie jest polecane szczególnie do aneksów kuchennych.

Wnętrze z dwoma chłodziarko-zamrażarkami Bespoke i tekst na zdjęciu informujący, że generują dźwięki do 35 decybeli

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Korzystaj z udogodnień zastosowanych w lodówkach Samsung BESPOKE i ciesz się komfortem ich codziennego użytkowania. Możesz wygodnie układać produkty na drzwiach lodówki dzięki 4 głębokim pojemnikom. Funkcja Wakacje idealnie sprawdzi się, gdy planujesz wyjechać na dłuższy czas, umożliwiając Ci zredukowanie zużywanej energii. Alarm otwartych drzwi zapobiegnie niepotrzebnej utracie zimna, gdy zapomnisz zamknąć lodówkę, a dzięki jasnemu i naturalnemu światłu żarówek LED jej wnętrze będzie doskonale oświetlone, przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikonka ze słoiczkami umieszczonymi na balkonikach drzwiowych

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Przetwory, mleko czy soki umieść w 4 głębokich pojemnikach na drzwiach chłodziarki. W ten sposób więcej miejsca pozostanie w komorze głównej. 

Ikonka z żarówką zwraca uwagę na zainstalowane we wnętrzu oświetlenie ledowe

Oświetlenie LED

Światło pochodzące z listwy LED jest jasne i naturalne. Od razu widać, gdzie znajdują się wszystkie produkty. Takie rozwiązanie zużywa mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Ikonka w kształcie palmy oznacza, że możesz skorzystać z trybu oszczędnego zużycia energii gdy wyjeżdżasz na dłużej

Funkcja Wakacje

Dłuższy wyjazd może przełożyć się na niższe rachunki za prąd w domu. W tym celu aktywuj funkcję Wakacje, która zachowa standardową pracę zamrażalnika i podniesie temperaturę w nieużywanej chłodziarce do +17°C.

Ikonka z dzwonkiem informująca, że w modelu RB38A7B6BAP działa alarm otwartych drzwi

Alarm otwartych drzwi

Otwarte drzwi urządzenia? Przypomni Ci o tym sygnał dźwiękowy, pojawiający się po 2 minutach

Zdjęcie ukazujące w pełni wnętrze lodówki RB38A7B6BAP. Nie musisz odwiedzać sklepu, by zobaczyć jaki ma układ półek

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, jak ma wyglądać Twoja lodówka lub z ilu modułów ma się składać, skorzystaj z poniższego konfiguratora i stwórz swój własny, perfekcyjnie do Ciebie dopasowany, BESPOKE.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB38A7B6BAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 2030mm z dolnym zamrażalnikiem: Łącznik RA-C00K3BAA.

Porównaj produkty

Porównaj specyfikację lodówek Bespoke i wybierz model dla siebie
tabela porównawcza rb38a7b5ds9
tabela porównawcza rb38a7b5d22

RB38A7B6BAP

 RB38A7B5DS9

RB38A7B5D22

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

All Around Cooling

-

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

387 l

390 l

390 l

Pojemność chłodziarki

273 l

276 l

276 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

Szczotkowana  stal nierdzewna

Głęboka czerń

Klasa energetyczna

B

D

D

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

Waga netto

88 kg

79 kg

85 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 273 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 134 kWh = 103.18 zł
Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost
Położenie zamrażarki: Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak
Liczba drzwi: 2
Kolor producenta: Brak
Kolor / wykończenie boków: Brak
Kolor / wykończenie frontu: Brak
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Opinie

5/5
38 opinii
38 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.8 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Ergonomia wnętrza
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (28)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Wojtkek Git 15 listopada 2023
Moje odkrycie
Przed zakupem lodówki ustaliłem trzy kryteria, które powinna spełniać. Przede wszystkim była to klasa energetyczna (B lub C), wielkość i zastosowane technologie. Po długim przeglądaniu ofert w sklepach ze sprzętem AGD, wybrałem model Samsung Bespoke RB 38A7B6BAP. Moja ponad dwumetrowa lodówka łączy piękny i nowoczesny wygląd, (poprzez dobór kolorowych paneli) z funkcjonalnością. Jest to bardzo energooszczędna, bo zużywająca prądu, na poziomie tylko około 100 złotych. Praca lodówki jest bardzo cicha, wręcz trzeba się dobrze wsłuchać żeby usłyszeć jej pracę. Wielką zaletą tego modelu są bardzo duże szuflady w zamrażarce. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaLodowkiSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magdalena 17 listopada 2023
Polecam
Cicha praca, wnętrze przestronne, fajne funkcje.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dariusz 5 listopada 2022
Przeczytaj moją opinie - Ja polecam tą lodówkę
Podczas przeszukiwania odpowiedniej lodówki do mojej kuchni, ustaliłem główne kryteria wyboru. 1. Klasa energetyczna - C lub wyższa. 2. Estetyka i kolor który będzie pasował do kuchni. 3. Cena. 3. Wysokość powyżej 1,80 m i im wyższa tym lepiej. Po długich poszukiwaniach i porównywaniach wybrałem lodówkę Samsung Bespoke w wersji RB38A7B6BAP EF a oto dlaczego taki wybór. ad. 1 - Klasa energetyczna B gdzie roczne zużycie prądu jest na poziomie około 100 zł i tutaj wybór podyktowany był stosunkiem klasy energetycznej do ceny produktu ad. 2 - Kolorystyka i estetyka , na tą chwilę nie ma sobie równych w innych modelach lodówek, personalizacja pozwala na dobranie takich materiałów i kolorów jakie pasują do szafek kuchennych i wystroju kuchni . do wyboru szkło polerowane, szkło matowe, stalowe i każdy materiał w różnych kolorach , i to jest najważniejszy atut tej lodówki. ad. 3 - cena lodówki w tej klasie energetycznej B jest najniższa jaką można w sklepie wybrać , co nie znaczy że jakość jest też niska , wręcz przeciwnie , wszystko spasowane , sterownik elektroniczny z wyświetlaczem obecnej temperatury w strefie lodówkowej jak i w strefie frost z możliwością regulacji tych temperatur. ad. 4. - wysokość to 2,03 m więc odpowiednia dla mojej kuchni. Dodatkowo podsumowując całość , jestem bardzo zadowolony z zakupu, dużym atutem jest możliwość wymiany paneli na inne, w momencie wymiany frontów kuchennych kiedy się nam znudzą aby całość pasowała do siebie. Lodówka jest bardzo cicha , wręcz trzeba się wsłuchać aby ją usłyszeć , Szuflada Humidity Fresh+ pozwala na ustawienie wilgotności tak aby owoce nie wysychały tak szybko a Komora Optimal Fresh+ pozwala na podzielenie stref szuflady na różne temperatury , nawet te po minus 1 stopień. Jedynym niewielkim minusem jest kąt otwarcia lodówki mimo dużego kąta bo aż 105 stopni to dla mnie osobiście powinien być około 125 stopni ale to jest moje subiektywne odczucie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dariusz 7 listopada 2022
Samsung Bespoke, klasa energetyczna B - Polecam
Podczas przeszukiwania odpowiedniej lodówki do mojej kuchni, ustaliłem główne kryteria wyboru. Klasa energetyczna - C lub wyższa. Kolor i estetyka odpowiednia obecnej do kuchni. Cena. Po długich poszukiwaniach i porównywaniach wybrałem lodówkę Samsung Bespoke w wersji opiniowanej a oto dlaczego taki wybór. Klasa energetyczna B gdzie roczne zużycie prądu jest na poziomie około 100 zł i tutaj wybór podyktowany był stosunkiem klasy energetycznej do ceny produktu. Kolorystyka i estetyka, która na tą chwilę nie ma sobie równych w innych modelach lodówek, personalizacja pozwala na dobranie takich materiałów i kolorów paneli drzwi, jakie pasują do szafek kuchennych i wystroju kuchni, do wyboru panele ze szkła polerowanego, szkła matowego lub ze stali i każdy materiał w różnych kolorach i to jest najważniejszy atut tej lodówki. Cena lodówki w tej klasie energetycznej B jest najniższa jaką można w sklepie wybrać , co nie znaczy że jakość jest też niska , wręcz przeciwnie , wszystko jest w dość wysokiej jakości , składana półka na wyższe garnki, sterownik elektroniczny z wyświetlaczem obecnej temperatury w strefie lodówkowej jak i w strefie frost z możliwością regulacji tych temperatur itp. Dodatkowo podsumowując całość , jestem bardzo zadowolony z zakupu, dużym atutem jest możliwość wymiany paneli na inne, w razie potrzeby zmiany wystroju kuchni. Lodówka jest bardzo cicha , wręcz trzeba się wsłuchać aby ją usłyszeć, szuflada Humidity Fresh+ pozwala na ustawienie wilgotności tak aby owoce nie wysychały a Komora Optimal Fresh+ pozwala na podzielenie stref szuflady na różne temperatury. Jedynym niewielkim minusem jest kąt otwarcia lodówki mimo dużego kąta bo aż 105 stopni to dla mnie osobiście powinien być około 125 stopni ale to jest moje subiektywne odczucie. Ogólnie polecam. #CashbackBespoke #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Justyna 28 listopada 2022
Bardzo dobry sprzęt!
Lodówka Samsung Bespoke jest już ze mną! Wybrana spośród wielu jako jedyna spełniła wszystkie moje oczekiwania dlatego zakup jej był strzałem w dziesiątkę! Moja ponad dwumetrowa lodówka łączy piękny i nowoczesny wygląd z funkcjonalnością. Przede wszystkim jest energooszczędna. To cecha lodówki która była dla mnie priorytetem. Klasa B to doskonały wybór dla mojej rodziny, która stara się oszczędzać na rachunkach za prąd. Czujniki z alarmem dbają o to, aby lodówka została domknięta, co przy dzieciach jest niezwykle pomocne. Do tego dzięki panelowi Metal Cooling lodówka nie traci zbyt wiele chłodu przy otwieraniu drzwi, co również świadczy o jej energooszczędności. Chętnie skorzystam też z funkcji Wakacji aby na czas wyjazdu zaoszczędzić energię. Lodówka Bespoke jest bardzo pojemna, co jest niezwykle ważne dla mojej rodziny, a dzięki funkcji NoFrost na produktach nie powstaje szron. Mogę wyciągnąć nawet garść borówek, ponieważ nie są one sklejone w kulkę, jak w zamrażarkach bez tej opcji. Cenię ją także za uniwersalność! Duży wybór paneli umożliwia dopasowanie jej wyglądu do każdej kuchni. Dzięki możliwości zmiany koloru frontów i kierunku otwierania drzwi, bardzo szybko i tanio możemy zmienić ułożenie i wygląd lodówki, mając możliwość dopasowania jej do nowego designu kuchni. Dwie komory, w których można osobno ustawiać temperaturę i wilgotność pozwalają przedłużyć świeżość produktów takich jak owoce, warzywa czy mięso. W naszym nowym domu mamy salon z aneksem kuchenny. Dlatego jem jak ogromny komfort daje cicha praca tej lodówki! Dzięki czemu można w salonie posiedzieć w ciszy (jak dzieci zasną). Szczerze polecam lodówkę Bespoke! To sprzęt warty swojej ceny, będący w stanie posłużyć nam przez długi czas.
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Myong 6 listopada 2022
Udany zakup
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Wygląd: Bardzo mi się podoba minimalistyczny, stonowany design lodówki. Możliwość doboru paneli to dla mnie super innowacja, jednak niestety trzeba się liczyć, że nie wszystkie kolory są dostępne od ręki. Dlatego też musiałem zrezygnować z początkowo wymarzonych paneli białych, bo nie wiadomo jak długi mógłby być czas oczekiwania. Zatem rzeczywisty zakres kolorów do skomponowania staje się mocno ograniczony w zależności od dostępności paneli, stąd musiałem odjąć jedną gwiazdkę za wygląd. Dobrałem ostatecznie panele szklane o kolorze głębokiej czerni, które też mają swój urok, pięknie błyszczą a nie pozostawiają śladów po palcach. Moim zdaniem lodówka jak najbardziej pasuje do kuchni w każdym stylu. Głośność pracy: Bardzo bardzo cicha, w porównaniu z moją poprzednią 15-letnią lodówką jest niebo a ziemia. Energooszczędność: Właściwie to wysoka klasa energetyczna B stanowiła dla mnie czynnik determinujący wybór tej lodówki nad inne modele. Obecnie przy rosnących cenach prądu warto dopłacić za wyższą klasę energetyczną. Pojemność: Wnętrze lodówki jest bardzo dobrze zorganizowane, można ze spokojem pomieścić zapas jedzenia dla dwóch osób na dwa tygodnie. Dedykowane półki na butelki oraz szuflady na świeże owoce i warzywa ułatwiają maksymalne wykorzystywanie przestrzeni.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Justyna 4 listopada 2022
Lodówka Samsung Bespoke
Długo zastanawialiśmy się nad wyborem optymalnej lodówki. Skłaniałam się ku prostej metalowej obudowie. Omijałam szerokim łukiem szkło i przez to nie od razu trafiłam na Bespoke. Kiedy sprzedawca porozmawiał z nami, pokazał tą lodówkę... to było wooow - środek kosmos, ale to szkło. I okazało się, że można zrobić personalizację i wybrać panele. Mogą być szklane i metalowe i uwaga w wielu różnych kolorach! A ten model posiada świetną klasę energetyczną B. Ponadto posiada oddzielne obiegi powietrza w chłodziarce i zamrażalniku. Ma też składaną półkę, co umożliwia wstawienie większych naczyń.Posiada oczywiście pozostałe interesujące funkcje, jak metalizowana obudowa tylnej ściany chłodziarki (Metal Cooling), pełen NO-FROST, komorę zero i komorę Humidity Fresh+ (przydatna dla warzyw, gdy chłodziarka jest NO-FROST). Lodówka pojemna, świetnie chłodzi, jest cicha i dobrze wyposażona. Tył obudowy jest zabudowany, co ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. A no i bardzo ważne, to wieelka zamrażarka! To bardzo istotne. Zaskoczeniem okazał się dla nas za krótki kabel prowadzony od góry lodówki - nie sięga do gniazda w dolnej części ściany i wymagany jest przedłużacz. #CashbackBespoke #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 20 listopada 2022
Naprawdę udany zakup!
Długo analizowałem obecny rynek lodówek, w końcu wybór padł na RB38A7B6BAP z uwagi na trzy najważniejsze aspekty: - Pojemność, oraz funkcjonalność. Lodówka jest niesamowicie pojemna, jeżeli ktoś myśli o rodzinnym sprzęcie, duża zamrażarka w końcu eliminuje problem braku miejsca na mrożenie produktów. Prosty i intuicyjny panel sterowania. Na plus względem innych lodówek uważam jakość wykonania półek na drzwiach, oraz wewnątrz lodówki, solidne wykonanie powinno posłużyć na lata. - Klasa energetyczna B. Przy szalejących cenach prądu, warto zwrócić uwagę na aspekt. Lodówka w porównaniu do innych sprzętów AGD pracuje 24/7. Niskie zużycie prądu dla perspektywy wzrostu cen energii elektrycznej, jest solidną podstawą do zaoszczędzenia pieniędzy. - Komfort wyboru stylizacji lodówki. Szeroka paleta kolorów, do wyboru mat lub szkło. Łatwy montaż paneli. Dla wymagających jest to zdecydowanie ciekawa inicjatywa, pozwalająca dobrać wygląd lodówki do aranżacji mieszkania.#PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 20 listopada 2022
Naprawdę udany zakup!
Długo analizowałem obecny rynek lodówek, w końcu wybór padł na RB38A7B6BAP z uwagi na trzy najważniejsze aspekty: - Pojemność, oraz funkcjonalność. Lodówka jest niesamowicie pojemna, jeżeli ktoś myśli o rodzinnym sprzęcie, duża zamrażarka w końcu eliminuje problem braku miejsca na mrożenie produktów. Prosty i intuicyjny panel sterowania. Na plus względem innych lodówek uważam jakość wykonania półek na drzwiach, oraz wewnątrz lodówki, solidne wykonanie powinno posłużyć na lata. - Klasa energetyczna B. Przy szalejących cenach prądu, warto zwrócić uwagę na aspekt. Lodówka w porównaniu do innych sprzętów AGD pracuje 24/7. Niskie zużycie prądu dla perspektywy wzrostu cen energii elektrycznej, jest solidną podstawą do zaoszczędzenia pieniędzy. - Komfort wyboru stylizacji lodówki. Szeroka paleta kolorów, do wyboru mat lub szkło. Łatwy montaż paneli. Dla wymagających jest to zdecydowanie ciekawa inicjatywa, pozwalająca dobrać wygląd lodówki do aranżacji mieszkania.#PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 14 listopada 2022
Jeśli lodówki to tylko Samsung!
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Poprzednią lodówkę firmy Samsung miałem ponad 15 lat i musiałem ją sprzedać tylko dlatego, że stolarz źle wymierzył otwór na lodówkę i się w nim nie mieściła. Z lodówki Bespoke jestem bardzo zadowolony, ma oszałamiający wręcz wygląd, nieporównywalny z innymi modelami. Poza tym, w przypadku zmiany kolorów frontów w kuchni, można z łatwością samemu zmienić fronty również w lodówce Bespoke. Zmiana kierunku otwierania drzwi również jest bardzo prosta, 20 minut roboty. Lodówka jest bardzo pojemna, nigdy nie spodziewałem się, że będę miał aż tyle wolnego miejsca. Dodatkowe szuflada Humidity Fresh+ pozwala na ustawienie wilgotności tak, aby owoce nie wysychały zbyt szybko. Dzięki komorze Optimal Fresh+ można podzielić szufladę na strefy z różną temperaturą. Praca lodówki jest niemalże niesłyszalna. Klasa energetyczna B to również klasa sama w sobie. :) Zdecydowanie polecam!
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6BAP EF 203cm bez panelu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3799,99 zł
3 799 99