Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała

Kod: 494547
Porównaj
Wymiary (WxSxG) [cm]: 153 x 60.1 x 72.8
Szerokość z otwartymi drzwiami [cm]: 76.4
Pojemność [l]: 244 chłodziarka + 26 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 130 kWh = 100.1 zł
Bezszronowa (No Frost): Brak
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Szybkie chłodzenie, Komora zero
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Kolor: Biały
Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała
Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała
7 199 99
359,99 zł x 20 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
Odbieramy zużyty sprzęt

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Podróż do przeszłości
*zdjęcie poglądowe

W centralnym miejscu Twojej kuchni

Królowa może być tylko jedna i może nią być lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro. Ta duża i wolnostojąca lodówka z pewnością ucieszy fanów retro stylu lat 50, ponieważ właśnie taki styl prezentuje. Jest idealna dla dużej rodziny, ponieważ posiada wiele miejsca do przechowywania. Jest jednym z klasyków chłodnictwa, dzięki prostej, ale eleganckiej stylistyce. Sprawdź i przekonaj się, że warto ją mieć! Lodówka otwiera się na lewą stronę.

SMEG FAB28LWH5 lodówka duża pojemna retro rodzina przechowywanie chłodnictwo

Bogate wnętrze

Zajrzyj do wnętrza lodówki SMEG i przekonaj się, że jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny! Lodówka wyposażona jest w szklane, regulowane półki oraz pojemne szuflady, które pomieszczą Twoją ulubioną żywność. Dodatkowo - lodówka wyposażona jest w funkcję alarmu otwartych drzwi - dźwiękowy i wizualny.

SMEG FAB28LWH5 lodówka wnętrze rodzina szklane regulowane półki pojemne szuflady żywność *zdjęcie poglądowe

Wygodna organizacja

Szklane półki nie tylko efektownie się prezentują, ale także są wygodne w utrzymaniu czystości i czyszczeniu. Ich regulacja pozwala na dowolne dopasowanie wnętrza do Twoich potrzeb.

SMEG FAB28LWH5 lodówka szklane półki czystość czyszczenie

Szuflady na żywność

Nie od dziś wiadomo, że szuflady w lodówce pozwalają na dobrą organizację wnętrza. Lodówka jest wyposażona w dwie wysuwane szuflady, umieszczone na ślizgowych prowadnicach i pokryte szkłem. Są idealne do przechowywania owoców i warzyw! Szuflada jest wyposażona w specjalny panel, pozwalający na ręczne ustawienie odpowiedniego poziomu wentylacji i wilgotności, wydłużając tym samym żywotność przechowywanych produktów. Poznaj także komorę life plus 0°C, która jest idealna do przechowywania mięsa, ryb, nabiału i innych szybko psujących się produktów. W specjalnych komorach lodówki utrzymywana jest stała temperatura, dzięki czemu właściwości organoleptyczne produktów nie zmieniają się, a żywność pozostaje świeża znacznie dłużej.

SMEG FAB28LWH5 szuflady lodówka organizacja wysuwane ślizgowe prowadnice szkło przechowywanie owoce warzywa

Dodatkowe miejsce

Na wewnętrznej stronie drzwi lodówki SMEG znajdziesz pojemne półeczki i balkoniki do przechowywania drobnych produktów spożywczych. Są idealne na napoje, nabiał, czy jajka. Zadbaj o porządek, niech wszystko będzie na swoim miejscu, a już nigdy nie będziesz niczego szukać!

SMEG FAB28LWH5 lodówka półeczki balkoniki przechowywanie produkty spożywcze napoje nabiał jajka porządek

Wydajne mrożenie

Lodówka wyposażona jest w statyczną zamrażarkę. W lodówce, jak i zamrażarce znajdziesz funkcję Muliflow, która odpowiedzialna jest za równomierne chłodzenie całego wnętrza. Komora zamrażarki znajduje się w górnej części lodówki. W ciągu ok. 24 godzin jest w stanie zamrozić ok. 2,6 kg żywności, a w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez ok. 9 godzin.

SMEG FAB28LWH5 lodówka statyczna zamrażarka druciana półka multiflow funkcja równomierne chłodzenie wnętrze zimne powietrze

Stylowa i elegancka

Lodówka dzięki zaokrąglonym krztałtom, wypukłemu frontowi oraz chromowanym wykończeniom - idealnie nawiązuje do unikalnej stylistyki lat 50. Warto zwrócić uwagę na oryginalny i chromowany uchwyt, który często bywa znakiem rozpoznawczym tej serii lodówek. Dzięki ponadczasowej formie - lodówka SMEG zgrabnie wpasuje się w niemal każdą kuchenną przestrzeń.

SMEG FAB28LWH5 zaokrąglony kształt wypukły front chromowane wykończenie oryginalny uchwyt przestrzeń

Kilka słów o cyrkulacji

Za cyrkulację obiegu powietrza w lodówce SMEG odpowiada technologia MultiFlow, która pozwala na na równomierną i efektywną dystrybucję zimnego powietrza wewnątrz komory lodówki. Powoduje nadmuch zimnego powietrza na każdą półkę w lodówce i zamrażarce. Dodatkowo - cyrkulujące powietrze gwarantuje mniejsze wahania temperatury oraz odpowiedni poziom wilgotności, co wydłuża termin przydatności przechowywanej żywności.

SMEG FAB28LWH5 lodówka cyrkulacja powietrze multiflow technologia równomierna dystrybucja nadmuch wahania temperatura poziom wilgotność żywność

Cicha praca urządzenia

Lodówka SMEG została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. Specjalna konstrukcja oraz izolacja - odpowiedzialne są za gwarancję cichej pracy urządzenia. Poziom generowanego hałasu wynosi jedynie 37 dB(A), dzięki czemu lodówka jest ledwo słyszalna.

SMEG FAB28LWH5 lodówka komfort użytkowanie specjalna konstrukcja izolacja cicha praca hałas

Zawartość zestawu

W zestawie z lodówką SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm kolor: biały, otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki montujemy półki i szuflady, a na życzenie klienta zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

SMEG FAB28LWH5 usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 153 x 60.1 x 72.8
Pojemność [l]: 244 chłodziarka + 26 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 130 kWh = 100.1 zł
Bezszronowa (No Frost): Brak
Położenie zamrażarki: Wewnątrz
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Nie
Liczba drzwi: 1
Kolor producenta: Biały
Kolor / wykończenie boków: Biały
Kolor / wykończenie frontu: Biały
Funkcje: Szybkie chłodzenie, Komora zero

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała

Inne produkty w kategorii:

Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała
Lodówka SMEG FAB28LWH5 Retro 153cm Biała
7 199 99
359,99 zł x 20 rat 0%

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
Odbieramy zużyty sprzęt

DO 40 RAT 0% I DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ* RRSO 0%

Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 7199,99 zł
7 199 99