Opis produktu

Siła i delikatność idą w parze

Technologia Steam Cure

Technologia SteamCure dodaje parę do wybranego przez Ciebie programu prania. W zależności od wybranej opcji, para wykorzystywana jest początkowo w celu usprawnienia usuwania zabrudzeń, a ostatecznie w celu ułatwienia prasowania.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC para zagniecenia mniej prasowania

Technologia AquaTech™

System AquaTech™ miesza wodę i bąbelki z detergentem, tworząc aktywną pianę, co znacznie skraca cały cykl prania. Dodatkowo, element natryskowy z 24 dyszami kieruje wodę na ubrania, zastępując mechanikę bębna. Delikatne i dwa razy szybsze pranie Twoich ulubionych ubrań.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC Technologia AquaTech™ aktywna piana

Silnik inwerterowy ProSmart™

Nie martw się o rachunki za prąd. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika, technologia ProSmart™ zapewnia wysoką wydajność, niski poziom hałasu i trwałość w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich funkcji swojej pralki, bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC silnik inwerterowy ProSmart™ wydajność cicha praca oszczędność

Program StainExpert™

Teraz możesz na bok odstawić się ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni. A miejsce poplamionych ubrań jest w bębnie pralki. Niezależnie od tego, czy jest to plama po kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert™ został specjalnie zaprojektowany do usuwania aż do 24 różnego rodzaju plam, dzięki czemu nie ma konieczności ich wcześniejszego wywabiania domowymi sposobami.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC plamy StainExpert™ program

Funkcja Fast+

Jeśli uważasz, że życie jest za krótkie, aby czekać, aż pralka zakończy czyszczenie, oto sposób na zyskanie czasu. Funkcja Quick+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i wsad, aby zoptymalizować program prania i skrócić czas programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC Fast szybkie pranie funkcja cykl

System AquaWave®

Częste pranie może negatywnie wpływać na niektóre ubrania. System AquaWave® składa się z zakrzywionych szklanych drzwi i specjalnych łopatek, które wykorzystują ruch falowy do obracania ubrań w bębnie, zapewniając efektywniejsze i bardziej wydajne pranie.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC AquaWave® system drzwi łopatki obracanie

HomeWhiz

HomeWhiz to inteligentny system zarządzania domem od firmy BEKO. W przypadku pralki masz nad nią pełną kontrolę, włączając i wyłączając ją zdalnie czy ustawiając ulubiony program. HomeWhiz pozwala także sprawdzić, ile czasu pozostało do zakończenia programu prania i w razie potrzeby go zatrzymać. A wszystko to w intuicyjnej aplikacji zainstalowanej na Twoim telefonie.

PRALKA BEKO B5WFU58408MDC aplikacja sterowanie zdalne

Zawartość zestawu

Pralka BEKO B5WFU58408MDC, dokumentacja oraz karta gwarancyjna.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralka BEKO B3WFU59415WSPBS 9kg 1400 usluga wniesienie ustawienie instalacja szczelnosc specjalisci wypoziomowanie blokady

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Wymiary (GxSxW) [cm]: 51.8 x 60 x 84
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 42 kWh = 32.34 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 72
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka BEKO B5WFU58408MDC 8kg 1400 obr
Produkt archiwalny

Pralka BEKO B5WFU58408MDC 8kg 1400 obr

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756