Polecane produkty podobne

Opis produktu

Suszenie na jakie zasługujesz!
*zdjęcie poglądowe

Oszczędność czasu

Zapewnij sobie wygodę, jakiej potrzebujesz! Taki komfort zapewni Ci po każdym praniu suszarka BEKO B5T89243WDC. To innowacyjne urządzenie stworzone zostało do tego, by zaoszczędzić Twój czas i w szybki sposób wysuszyć Twoje ubrania i nie tylko.

BEKO  B5T89243WDC suszarka komfort suszenie oszczędność czas

9 kilogramów suszenia

Pranie rzeczy całej rodziny i rozwieszanie ubrań? Zapomnij! Wnętrze suszarki - jednorazowo może pomieścić aż ok. 9 kg odzieży.

BEKO B5T89243WDC suszarka pranie rodzina ubrania odzież

Proste sterowanie

Wyświetlacz elektroniczny w suszarce BEKO - pomaga kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami oraz programami. Wyświetlacz pozwala na wybór dodatkowych funkcji produktu, umożliwia zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając przy tym o Twój komfort.

BEKO B5T89243WDC wyświetlacz suszarka kontrola zarządzanie funkcje programy

Falowe ruchy bębna

Nie każde ubranie lubi proces suszenia, ale można to zmienić! Producent zadbał o zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave® i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze suszenie i zwiększając jego skuteczność.

BEKO B5T89243WDC suszarka suszenie zakrzywione szklane drzwi aquawave łopatki falowe ruchy delikatne

Mniejsza emisja hałasu

Suszarka wyposażona jest w program cichy, który umożliwia spokojny odpoczynek dla całej rodziny. Można powiedzieć, że suszarka pracuje wtedy odrobinę głośniej od szeptu.

BEKO B5T89243WDC suszarka

Silnik inwerterowy ProSmart™

Bezszczotkowa konstrukcja silnika i technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość. Już teraz możesz w pełni wykorzystać możliwości suszarki nie martwiąc się o domowy budżet!

BEKO B5T89243WDC suszarka bezszczotkowa konstrukcja silnik technologia energooszczędność niski poziom hałas trwałość

Suszenie bez przebarwień

Poznaj technologię EcoGentle™, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. Standardowe suszenie kondensacyjne działa w połączeniu z układem klimatyzacji - w celu delikatniejszego traktowania ubrań i zwiększenia efektywności energetycznej suszarki.

BEKO B5T89243WDC suszarka technologia eco gentle zachowanie kolor suszenie

Tak wiele do zaoferowania

Suszarka wyposażona jest w szereg funkcji, potrzebnych do prawidłowego i bezpiecznego suszenia. Jej celem jest spełnianie Twoich potrzeb o suchym praniu w krótkim czasie. Te funkcje to: oświetlenie bębna, dwukierunkowy ruch bębna, sygnał dźwiękowy końca pracy, wskaźnik zabrudzenia i czyszczenia filtra oraz wskaźnik potrzeby opróżnienia pojemnika na wodę. Dodatkowo - o bezpieczeństwo dba funkcja blokady rodzicielskiej.

BEKO B5T89243WDC suszarka funkcje suszenie oświetlenie bęben wskaźnik woda filtr sygnał dźwiękowy zabrudzenie czyszczenie blokada rodzicielska

Wybierz idealny program suszenia

Aby skutecznie wysuszyć sweter, koszulkę czy kołdrę - należy dobrać odpowiedni program. Do wyboru masz programy suszenia, takie jak: bawełna, bawełna eco, syntetyki, wełna, program czasowy, kołdra / puchowe, codzienny szybki, jeans, odświeżanie parowe, program mix, suszenie higieniczne, dodatkowy program oraz suszenie szafy.

BEKO B5T89243WDC suszarka program suszenie

IronFinish - gotowe do złożenia

Suszarka prasuje ubrania? Teraz to możliwe! Specjalna dysza suszarki aplikuje wybraną dawkę pary w idealnym momencie i temperaturze, dzięki czemu tkaniny są gładkie i gotowe do noszenia, tak jakby zostały wyprasowane! Pozwól, aby Twoja suszarka wykonała prasowanie za Ciebie!

BEKO B5T89243WDC suszarka prasowanie ironfinish

Zdalne sterowanie

Już teraz dzięki nowoczesnej technologii - możesz sterować suszarką z dowolnego miejsca! Sprawdź i przekonaj się jakie to proste!

BEKO B5T89243WDC suszarka prasowanie ironfinish

Zawartość zestawu

W zestawie z suszarką BEKO B5T89243WDC otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem sprzętu i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować oraz spowodować uszkodzenie bębna.

BEKO B5T89243WDC usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 58.6 x 59.8 x 84.6
Roczne zużycie prądu: 194.4 kWh = 149.69 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Tak
Funkcje parowe: Tak
Poziom hałasu [dB]: 63
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Funkcje parowe, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka BEKO B5T89243WDC
Produkt archiwalny

Suszarka BEKO B5T89243WDC

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756