Suszarka BOSCH WTX87EH0EU

(37)
Kod: 558173
Porównaj
Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 193 kWh = 148.61 zł
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Funkcje parowe, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce...  Więcej
Zobacz opis produktu
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka BOSCH WTX87EH0EU
Suszarka BOSCH WTX87EH0EU
Cena z kodem obowiązuje do 25.09.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME1409-250923
5 199 00
Cena z kodem obowiązuje do 25.09.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
173,30 zł x 30 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

5 599,00 zł
Cena przed kodem
5 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
5 599,00 zł
Cena przed kodem
5 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Suszarka Bosch

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU to najbardziej zaawansowana suszarka do bielizny. Na szczególne uznanie zasługuje możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem technologii Home Connect. Oferuje komfortową oraz łatwą obsługę z wyświetlaczem TFT i sterowanie JogDial, możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi oraz rekordowo niskie zużycie energii.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Wygląd Ogólny

HomeConnect

Home Connect sprawia, że zawsze mamy dostęp do suszarki BOSCH WTX87EH0EU. Zarządzanie jej pracą za pośrednictwem dowolnego urządzenia mobilnego z tą aplikacją jest wyjątkowo łatwe i wygodne. Zakładka EasyStart w aplikacji Home Connect pomoże dobrać odpowiednie ustawienia. Zdalnie sterowana suszarka zrealizuje żądany program zgodnie z zaleceniami, a świeżo wysuszona bielizna będzie czekać na Twój powrót do domu.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - HomeConnect

Wybór odpowiedniego programu jest prosty dzięki EasyStart

Wybór odpowiedniego programu dla Twojego prania może być nie tylko trudny, ale też często może skutkować niedoskonałymi rezultatami. Aplikacja Home Connect z funkcją EasyStart rozwieje wątpliwości i pomoże dobrać odpowiedni program - bezpośrednio z Twojego urządzenia mobilnego. Za każdym razem. Musisz tylko wprowadzić kolor swojego prania, rodzaj materiału i stopień zabrudzenia w aplikacji Home Connect. W ten sposób zostanie Ci zasugerowany właściwy program, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty za każdym razem w suszarce BOSCH WTX87EH0EU.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Wybór odpowiedniego programu jest prosty dzięki EasyStart

Najlepszy sposób na idealne pranie: Smart Dry

Wybór odpowiedniego programu suszenia, który najlepiej pasuje do zakończonego prania, może być skomplikowany. Teraz dzięki funkcji Smart Dry w ramach technologii Home Connect, program suszenia jest wybierany automatycznie na podstawie informacji z ostatniego cyklu prania. Ta bezprzewodowa technologia umożliwia komunikację między pralką a suszarką BOSCH WTX87EH0EU, bez potrzeby korzystania z zewnętrznego urządzenia lub aplikacji. Wielkość załadunku, zakończony program i informacje o przebiegu wirowania z zakończonego cyklu prania są przesyłane do suszarki i brane pod uwagę przy wyborze programu i parametrów suszenia. Najmądrzejszy sposób na perfekcyjne suszenie.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Najlepszy sposób na idealne pranie: Smart Dry

Programy parowe usuwające zagniecenia - Iron Assist

Zmniejsz stos ubrań do prasowania za pomocą jednego przycisku. Suszarka BOSCH WTX87EH0EU posiada specjalne programy Iron Assist, które wykorzystują parę do pielęgnacji wysuszonych tkanin, dzięki czemu można ograniczyć prasowanie lub nawet je wyeliminować. Naturalna mgła przenika podgrzaną tkaninę i wyraźnie wygładza pranie. Możesz wybrać jeden z trzech programów parowych, które wykorzystują odpowiednią ilość pary, która została zoptymalizowana dla różnych załadunków, takich jak garnitury noszone kilka razy, koszule lub bluzki.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Programy parowe usuwające zagniecenia - Iron Assist

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut w suszarce BOSCH WTX87EH0EU. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Programy czasowe

Programy w suszarce BOSCH WTX87EH0EU doskonale sprawdzają się przy suszeniu tekstyliów, wykonanych z różnego rodzajów materiałów, jak np. kurtki z membraną wodoodporną. Programy czasowe charakteryzują się umiarkowaną temperaturą, a dobranie odpowiedniego czasu sprzyja skutecznemu dosuszeniu wolniej schnącej warstwy w optymalny sposób, bez szkody dla innych rodzajów tkanin, wchodzących w skład danego wyrobu.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Programy czasowe

Programy automatyczne

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU pozwala wskazać tryb suszenia zgodny z naszymi potrzebami np: Do prasowania, Do szafy czy Ekstra suche. Programy automatyczne nadają się do suszenia większości tekstyliów, poza wyrobami z tkanin dwuwarstwowych, jak np. kurtki z membraną, dla których odpowiednie są programy czasowe.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Programy automatyczne

AutoDry

System zapewnia doskonałą ochronę tkanin pod kontrolą automatyki sensorowej. Za dobór właściwych warunków i zakończenie cyklu odpowiadają czujniki monitorujące temperaturę i stan wilgotności bielizny podczas całego procesu suszenia w suszarce BOSCH WTX87EH0EU. Efekt jest zawsze zgodny z żądanym trybem.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - AutoDry

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying w suszarce BOSCH WTX87EH0EU dopasowuje sposób suszenia do typu tekstyliów, zapewniając Twoim ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw wysuszysz nawet jedwabną bieliznę i wełnę. Zawartość bębna jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycję tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - SensitiveDrying System

Oświetlenie bębna - Stan bielizny widoczny bez otwierania drzwiczek

Na komfort użytkowania suszarki BOSCH WTX87EH0EU ma też wpływ oświetlenie wnętrza. To rozwiązanie, poza większą wygodą przy załadunku i wyjmowaniu bielizny, pozwala śledzić postęp programu bez otwierania drzwi. Zawsze możesz zobaczyć co dzieje się w suszarce bez otwierania drzwiczek.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Oświetlenie bębna - Stan bielizny widoczny bez otwierania drzwiczek

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben ze stali nierdzewnej w suszarce BOSCH WTX87EH0EU to większa trwałość oraz idealnie gładka powierzchnia, czyli gwarancja, że Twoje ubrania będą traktowane z należytą delikatnością.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Bęben ze stali nierdzewnej

Wyświetlacz TFT

Korzystając z wyświetlacza TFT oraz sterowania JogDial zaprogramujesz suszarkę BOSCH WTX87EH0EU wyjątkowo łatwo i szybko. Duży, kontrastowy ekran z wyraźnym tekstem wyświetla wszystkie wybrane ustawienia.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Wyświetlacz TFT

Pompa ciepła

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” suszarka z pompą ciepła jest dużo bardziej energooszczędna niż klasa A – nawet do 60%!

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Pompa ciepła

EasyClean Filter

Efektywność energetyczna suszarki BOSCH WTX87EH0EU ma ścisły związek ze swobodnym przepływem powietrza w urządzeniu, dlatego w trakcie użytkowania konieczne jest częste sprawdzanie i udrażnianie filtrów, usytuowanych w bębnie oraz w dolej części obudowy. Wyjęcie i wyczyszczenie filtra EasyClean jest wyjątkowo wygodne i łatwe, a zalecaną częstotliwość tego zabiegu podaje instrukcja obsługi.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - EasyClean Filter

AutoClean

System AutoClean, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie musisz czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkakrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku lub po maksymalnie 20 cyklach. Suszarka BOSCH WTX87EH0EU oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - AutoClean

R290 - czynnik neutralny dla środowiska

Stosowany w suszarce BOSCH WTX87EH0EU czynnik chłodniczy R290 to nie tylko gwarancja perfekcyjnych rezultatów suszenia, ale także troska o środowisko naturalne. R290 jest nietoksycznym i naturalnym czynnikiem o doskonałych właściwościach termodynamicznych mającym znikome oddziaływanie na środowisko.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - R290 - czynniki neutralny dla środowiska

DrainSet - Koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki BOSCH WTX87EH0EU do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroploną wodą, a także wyeliminować przestoje w pracy pralki, spowodowane jego zapełnieniem.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - DrainSet - Koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Łącznik z wysuwaną szufladą

Suszarkę BOSCH WTX87EH0EU możesz bezpiecznie ustawić na pralce, nie martwiąc się o jakość działania obu urządzeń oraz bezpieczeństwo! Nieoceniony może okazać się specjalny łącznik ułatwiający przekładanie prania z pralki do suszarki.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - Łącznik z wysuwaną szufladą

AntiVibration Design

Dzięki zastosowaniu nowych, autorskich rozwiązań, suszarka BOSCH WTX87EH0EU pracuje wyjątkowo cicho. Bardzo skuteczne wytłumienie dźwięków zapewnia izolacja ścian, a także nowatorski amortyzator oraz zmodyfikowany system stabilizujący urządzenie. Dodatkowym, istotnym elementem są specjalne wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych, doskonale niwelujące drgania przy obrotach bębna.

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU - AntiVibration Design

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

suszarka usługa

Filmy:

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 193 kWh = 148.61 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Tak
Funkcje parowe: Tak
Poziom hałasu [dB]: 62
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Funkcje parowe, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
37 opinii
37 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (29)
5/5
Aga 12 września 2023
Suszarka do ubrań
Super suszarka, prosta w użyciu, bardzo cicha.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
IN5 15 kwietnia 2023
BOSCH WTX87EH0EU
Właśnie spełniłam swoje wieloletnie marzenie! Wcześniej nie miałam możliwości żeby postawić pralkę i suszarkę w łazience. Szukałam, czytałam, wybierałam i w końcu zdecydowałam, że kupuję suszarkę BOSCH WTX87EH0EU. U mnie zadziałało przywiązanie do marki. Mam różne sprzęty tej firmy (m.in. pralkę, zmywarkę), z których jestem od lat zadowolona. Bosch przez tyle lat mnie nie zawiódł, więc suszarka musiała być też tej firmy. Wybrałam najwyższy model, który jest energooszczędny, nowoczesny i elegancki. Wygląd zewnętrzny mi odpowiada. Urządzenie testuję od pewnego czasu i jestem z niego zadowolona. To moja pierwsza suszarka i nie mam porównania z innymi. Myślę, że nie muszę w mieszkaniu rozstawiać suszarek i czekać kilka dni, aż wszystko wyschnie (szczególnie pościel), sprawia, że uśmiecham się od ucha do ucha. Ustawiam suszarkę na program „suche do szafy” i to koniec mojej pracy. Wyciągam suche, składam i wkładam do szafy. Jeśli chcę coś wyprasować to odkładam do prasowania. Cieszę się, że Bosch ponownie zagościł w moim domu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
GRZEGORZ 19 kwietnia 2023
SUSZARKA WTX87EH0EU - SUPER ZAKUP
To nasza pierwsza suszarka w gospodarstwie domowym. Po porównaniu kilku ofert wybór padł na sprzęt BOSCH PROFESSIONAL ( kupiliśmy od razu pralkę BOSCH). Jest to idealny wybór - suszarka współpracuje z pralką rewelacyjnie - dzięki Home Connect, suszenie planuję z telefonem :), sprzęt sam potrafi dobrać odpowiedni program - dla mnie REWELACJA. Suszymy głównie pościel i ręczniki - nigdy przed zakupem suszarki, nie mieliśmy tak miękkich i puszystych ręczników !!!. Sprzęt bardzo cichy - zarówno suszarka jak i pralka. Wizualnie - bardzo ładne sprzęty, dopełniają wygląd całego pomieszczenia, które mamy przeznaczone na pralnię. Łatwość obsługi i czytelny wyświetlacz. Gdybym miał kupować ponownie - bez wahania wybrałbym taki sam zestaw - Tylko sprzęty BOSCH z serii PROFESSIONAL !!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kamil 13 kwietnia 2023
Bosch WTX87EH0EU
Suszarka jak najbardziej godna polecenia. Pracuje cicho, suszy tak jak powinna, najlepiej podłączyć odpływ do kanalizacji żeby nie musieć opróżniać zbiornika ze skondensowana wodą. (wodę z suszarki można wykorzystywać do żelazek). Funkcja samo oczyszczania działa poprawnie. Obsługa przez aplikację ok, powiadomienia push o zakończeniu programu. Szkoda, że nie ma programu do suszenia ubrań w dedykowanym koszu tylko dlatego ze kosz nie był w komplecie (wersja WTX87EH0PL już ma te programy i kosz w komplecie), jak najbardziej można dokupić kosz i korzystać z programów czasowych, można również stworzyć i zapamiętać dedykowany program np. do butów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jakub 3 maja 2023
Suszarka BOSCH WTX87EH0EU
Suszarka na pierwszych miejscach w rankingach i jak na razie się sprawdza. Dużo programów z możliwością ich dostosowania. Jest dostępny do wybrania język polski. Homeconnect przydatna do wygodnego ustawienia programów i opcja przypomnienia o skończonym suszeniu w aplikacji bardzo przydatna. Zakup udany. Polecam suszarkę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Wioletta 16 kwietnia 2023
Suszarka Bosch
Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Bardzo dobre programy suszenia ,już kilka z nich wypróbowałam, co prawda użytkuję suszarkę od miesiąca ,ale w 100% spełniła moje oczekiwania.Polecam wszystkim którzy chcą mieć profesjonalny sprzęt w swoim domu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Radek 25 kwietnia 2023
Bosch WTX87EH0EU
Posiadam już pralkę bosch i brakowało suszarki do kompletu. Suszarka używana od kilku tygodni. Bardzo cicha, posiada wiele programów do każdego rodzaju tkanin. Nie żałuję wydanych pieniędzy i polecam innym. Niesamowicie ułatwia życie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Be ja ol 6 kwietnia 2023
Polecam
Jestem mega zadowolona z tej suszarki. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Najważniejsze jest dla mnie to, iż będąc posiadaczem wielu zwierzaków w domu suszareczka pięknie zbiera wszystkie kłaczki z ubrań. Dziękuję
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 1 maja 2023
Suszarka WTX87EH0EU Bosch
Bardzo dobry sprzęt. Intuicyjna obsługa. Asystent ustawień pomaga w doborze programu suszenia. Minimalizuje ilość ubrań do prasowania. W komplecie z pralką z serii home professional stanowi świetny duet. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magdalena 30 maja 2023
Polecam
Świetny zakup. Długo się zastanawiałam nad zakupem i nie żałuję. Obsługa intuicyjna, wiele programów. Część ubrań jednak muszę prasować ( ale nie wszystkie). Ręczniki po wyjęciu z suszarki mięciutkie. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiety montażowe dla pralek
Podłączenie zestawu pralki i suszarki
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu
Demontaż używanej pralki lub suszarki

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka BOSCH WTX87EH0EU

Inne produkty w kategorii:

Suszarka BOSCH WTX87EH0EU
Suszarka BOSCH WTX87EH0EU
Cena z kodem obowiązuje do 25.09.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME1409-250923
5 199 00
Cena z kodem obowiązuje do 25.09.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
173,30 zł x 30 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

5 599,00 zł
Cena przed kodem
5 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
5 599,00 zł
Cena przed kodem
5 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 25.09.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME1409-250923
5 199 00
5 599,00 zł
Cena przed kodem
5 199,00 zł
Najniższa cena