Produkt archiwalny

Zestaw startowy BOSCH Professional 1600A00B8L

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Wysokiej jakości urządzenie

Szukasz sprawdzonego akumulatora, który będzie odpowiedni dla wielu urządzeń należących do serii BOSCH? Chciałbyś zainwestować w sprawdzony model, który posłuży Ci przez wiele lat? Poznaj więc duet akumulatorów BOSCH Professional w zestawie z ładowarką. Z pewnością spełni on Twoje oczekiwania.

Zestaw startowy BOSCH Professional 1600A00B8L dwa akumulatory i ładowarka

Długa praca przez wiele godzin

Proponowany akumulator o pojemności 6,0 Ah zapewni Ci wiele godzin pracy bez wymuszonych przerw na uzupełnienie zużytej energii. Twoja praca nie będzie zatem narażona na częste przerwy. Akumulator litowo-jonowy charakteryzujący się brakiem efektu pamięci i samorozładowania, dzięki czemu jest zawsze gotowy do pracy. Lekka i zwarta konstrukcja zapewnia wysoki komfort obsługi. Unikalna konstrukcja COOLPACK wydłuża żywotność akumulatora, a to wszystko dzięki specjalnej obudowie odprowadzającej ciepło, w związku z tym chroni akumulator przed przegrzaniem. Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami o napięciu 14.4/18 V.

Zestaw startowy BOSCH Professional 1600A00B8L akumulator o pojemności 6,0 Ah wiele godzin pracy bez wymuszonych przerw litowo-jonowy brak efektu pamięci samorozładowania lekka i zwarta konstrukcja COOLPACK wydłuża żywotność akumulatora kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami o napięciu 14,4/18 V

Szybkie ładowanie

Czas ładownia akumulatora do 80% wynosi około 35 minut, natomiast do 100% wynosi do 55 minut. Ładowarka posiada diody LED, które informują użytkownika o stanie naładowania akumulatora. Dodatkowym atutem ładowarki jest zwijacz przewodu, który ułatwia przechowywanie i zapewnia łatwiejszą obsługę.

Zestaw startowy BOSCH Professional 1600A00B8L akumulator ładowanie do 80% w około 35 minut do 100% w około 55 minut diody LED zwijacz przewodu

Dane techniczne

Parametry

Funkcje

Techniczne

Producent/podmiot odpowiedzialny

Wyposażenie: Akumulator (2 szt.), Ładowarka
Kolor: Czarno-czerwony
Rodzaj produktu: Akumulator + ładowarka
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Przeznaczenie: Do urządzeń akumulatorowych
Liczba sztuk w opakowaniu: 2
Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door
Funkcje dodatkowe: Szybkie ładowanie
Napięcie akumulatora [V]: 18
Nazwa: ROBERT BOSCH SP Z O.O.
Ulica i numer budynku: ul. Jutrzenki 105 z
Kod pocztowy: 02-231
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: kontakt@pl.bosch.com

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: ROBERT BOSCH SP Z O.O.
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu