Polecane produkty podobne

Opis i dane

Idealna dla majsterkowicza

Wiertarko-wkrętarka STHOR78110 to elektronarzędzie ze świetnymi parametrami technicznymi, jest solidne i niezawodne. Bez problemów wywiercisz nim otwory w drewnie i materiałach drewnopodobnych, materiałach budowlanych, metalu oraz tworzywach sztucznych. Wkręcanie bądź wykręcanie wkrętów też stanie się czystą przyjemnością. Ergonomiczna, kompaktowa budowa oraz niska waga jeszcze bardziej ułatwią Ci pracę. Urządzenie posiada wbudowaną, mocną lampkę LED, dzięki czemu możesz wykorzystać wiertarko-wkrętarkę STHOR 78110 nawet w ciemnych pomieszczeniach bądź nocą. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje pewne i wygodne trzymanie narzędzia.

Wiertarko-wkrętarka STHOR 78110 lampa led waga

Elektronarzędzie dla każdego

Wiertarko-wkrętarka STHOR78110 stanie się nieodłączna zarówno podczas drobnych prac remontowych jak i poważniejszych wyzwań budowlanych, zwłaszcza w miejscach bez zasilania prądem sieciowym. Urządzenie posiada 2 biegi pozwalające łatwo zmieniać prędkość obrotów głowicy i dostosować pracę urządzenia do materiału podłoża. Funkcja udaru ułatwia radzenie sobie z twardszymi materiałami, skorodowanymi bądź głęboko wkręconymi wkrętami i śrubami. Szybkomocujący uchwyt współpracuje z wiertłami i bitami o średnicy trzpienia od 1 do 10 mm. Funkcja ustawiania momentu obrotowego umożliwia dostosowanie pracy wiertarki do rzeczywistych potrzeb zależnie od materiału. Szybkozaciskowy uchwyt pozwala na używanie wierteł do metalu, betonu i drewna. Automatyczna blokada wrzeciona umożliwia szybką i łatwą wymianę bitów i wierteł.

Wiertarko-wkrętarka STHOR 78110 2 biegi udar moment obrotowy

Zasilanie i ładowanie

Wiertarko-wkrętarka STHOR 78110 posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zasilana jest bardzo wydajnym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 18 V i pojemności 1500 mAh wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania! Czas całkowitego naładowania akumulatora wynosi około 1 godziny, a drugi akumulator dołączony w zestawie zapewnia ciągłość pracy. Do ładowania akumulatora służy niewielkich rozmiarów ładowarka 18 V.

Wiertarko-wkrętarka STHOR 78110 zasilanie ladowanie bateria akumulator

Dane techniczne

Funkcje

Parametry

Techniczne

Funkcja udaru Tak
Rodzaj produktu Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
Przeznaczenie Do użytku domowego
Akumulator w zestawie Tak
Wyposażenie 2 akumulatory, Ładowarka
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Dwa kierunki obrotów Tak
Liczba akumulatorów 2
Liczba biegów 2
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 24
Napięcie akumulatora [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 1.5
Typ akumulatora Li-Ion
Typ uchwytu Samozaciskowy

Producent

 • Nazwa producenta/importera STHOR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Wiertarko-wkrętarka STHOR 78110

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756