Czujnik ruchu BLAUPUNKT IRP-S1L

Kod: 895537
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Typ czujnika: Czujnik ruchu
Rodzaj wykrywanych zagrożeń: Ruch
Komunikaty: Optyczne
Komunikacja: Brak
Zobacz opis produktu
Czujnik ruchu BLAUPUNKT IRP-S1L
Czujnik ruchu BLAUPUNKT IRP-S1L
129 99
12,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Czujnik ruchu marki BLAUPUNKT, ignorujący ruchy zwierząt.

 

Chroń swoje wnętrze przed nieuprawnionym dostępem, nawet gdy przebywają w nim zwierzęta. Nowoczesna bezprzewodowa czujka ruchu niezawodnie rejestruje osoby poruszające się w jej obszarze detekcji. Reaguje na zmianę pola temperatury. Czujnik rozpoznaje zwierzęta o wadze do 27 kg jako takie, dzięki czemu nie będą one wyzwalać fałszywych alarmów. W sytuacji awaryjnej czujka natychmiast wyzwala alarm. Wszystkie syreny w sieci włączają alarm, a użytkownik zostanie poinformowany za pomocą wiadomości SMS, wiadomości push lub połączenia z maksymalnie sześciu telefonów komórkowych.

 

Szybka i łatwa instalacja

Zainstaluj czujkę na wystarczającej wysokości i nie naprzeciw źródeł ciepła, takich jak urządzenia elektroniczne, duże fronty okienne lub grzejniki. Czujkę najlepiej zainstalować pod kątem 90 ° do monitorowanego obszaru (np. Drzwi). Ponieważ wykrywa ruch najlepiej, gdy obiekt porusza się po obszarze wykrywania. W większości przypadków możesz spełnić to wymaganie, instalując go w rogu pokoju. Bezprzewodowy czujnik ruchu gwarantuje niezawodną ochronę.

 

Zasięg

Zasięg wykrywania do 12 metrów umożliwia również monitorowanie dużych pomieszczeń. W ten sposób oszczędzasz na kosztach bez konieczności rezygnacji ze skutecznej ochrony przed włamaniem. Należy jednak zauważyć, że detektor może rozróżniać zwierzęta domowe i ludzi tylko w promieniu do 7 metrów. Dlatego tam, gdzie zwierzęta się poruszają, odległość od ściany nie powinna przekraczać 7 metrów.

 

Wydajność i designe

Czujka dobrze komponuje się również z Twoim wnętrzem - konstrukcja jest nowoczesna, kompaktowa i prosta. Do tego dochodzi wysoka jakość materiału i dobre wykonanie. Ze względu na wysoką wydajność energetyczną żywotność baterii wynosi niesamowite 5 lat. Czujnik automatycznie sprawdza poprawność działania. Jeśli konieczna jest wymiana baterii, zostaniesz o tym poinformowany za pośrednictwem centrum alarmowego, diody LED na urządzeniu oraz wiadomości SMS. Zintegrowany styk sabotażowy chroni urządzenie przed gwałtowną, nieuprawnioną manipulacją.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Typ czujnika: Czujnik ruchu
Rodzaj czujnika: PIR
Rodzaj wykrywanych zagrożeń: Ruch
Czujnik otwarcia drzwi: Nie
Czujnik smogu: Nie
Czujnik zmierzchowy: Nie
Komunikacja: Brak
Komunikaty: Optyczne
Wyświetlacz: Nie
Sygnalizacja stanu baterii: Tak
Zasilanie: Bateryjne
Czujnik dymu papierosowego: Nie
Bateria w zestawie: Tak
Współpraca z systemami: Brak
Wymiary [mm]: 87.7 x 66.4 x 47.7
Gwarancja: 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: BLAUPUNKT
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Czujnik ruchu BLAUPUNKT IRP-S1L
  Czujnik ruchu BLAUPUNKT IRP-S1L
  129 99
  12,99 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 129,99 zł
  129 99