Czujnik zalania LANBERG SM01-WS01

Kod: 356384
Typ czujnika
Czujnik zalania
Rodzaj wykrywanych zagrożeń
Woda
Komunikaty
Aplikacja mobilna
Łączność
Wi-Fi
Taniej o
20
99,99
79,99
79,99
99,99
Taniej o
20

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Czujnik Lanberg jest wysokiej jakości urządzeniem, które pozwoli Ci w prosty sposób zabezpieczyć swój dom przed niechcianym zalaniem. Połącz sensor z siecią Wi-Fi i odbieraj powiadomienia o wycieku wody gdziekolwiek jesteś. Dbanie o bezpieczeństwo Twojego domu nigdy nie było tak proste!


KOMPAKTOWY ROZMIAR


Wygodne rozwiązanie w niewielkim rozmiarze! Ze względu na swój niewielki rozmiar, czujnik idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i na każdego typu powierzchni. Uniwersalny design gwarantuje, że czujnik spełni swoje funkcje w bardzo dyskretny sposób. Postaw na praktyczne narzędzie bez konieczności eksponowania czujnika!


ŁATWA OBSŁUGA Z POZIOMU APLIKACJI


Pełną kontrolę nad czujnikami zalania w Twoim domu zagwarantuje Ci dedykowana aplikacja TuyaSmart. Zainstalujesz ją na urządzeniach z Androidem, jak i tych obsługiwanych przez iOS. Nowoczesne oprogramowanie zapewnia nieskomplikowaną obsługę sensora oraz podgląd stanu w jakim się znajduje. Co więcej, połączenie czujnika z telefonem jest bardzo sprawne i zajmuje od 60 do 180 sekund!


NIESKOMPLIKOWANY MONTAŻ


Informacje dotyczące montażu są w zrozumiały sposób opisane w instrukcji. Po rozpakowaniu produktu i otwarciu obudowy modułu głównego wystarczy wyciągnąć pasek zabezpieczający, a urządzenie zasygnalizuje gotowość do pracy. Do przymocowania urządzenia przyda się taśma montażowa lub wkręt i kołek montażowy, które znajdziesz w zestawie. Aby umożliwić sensorowi prawidłowe działanie, umieść sondę tak, aby dotykała powierzchni, na której spodziewasz się wycieku.

 


KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE
Produkt zaopatrzono we wszystkie dodatki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. W zestawie zawarto czujnik zalania, instrukcję obsługi urządzenia, akcesoria montażowe oraz dwie sztuki baterii AAA.


ZASTOSOWANIE APLIKACJI


Połączenie czujnika zalania Lanberg z aplikacją TuyaSmart daje szeroką gamę możliwości. Aplikacja umożliwia śledzenie statusu urządzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie musisz jej ciągle odświeżać. Jeżeli dojdzie do awarii, aplikacja niezwłocznie poinformuje Cię o tym przy pomocy powiadomienia. W historii bez problemu dotrzesz do wcześniejszych alertów o braku wody, o niskim stanie baterii czy o wycieku wody.


WYDAJNA PRACA


Do zasilania czujnika wykorzystano powszechnie dostępne baterie AAA. Są one umieszczone w obudowie modułu głównego. Urządzenie działa w sposób efektywny, pobierając przy tym niewielką ilość energii. Dzięki temu jedna wymiana baterii zapewni Ci dwuletnie działanie sensora, co przekłada się na około 6000 wysłanych alertów.


MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA SCENARIUSZA


Oryginalne oprogramowanie urządzenia daje możliwość tworzenia różnorodnych scenariuszy, które pozwolą Ci w pełni ochronić dom przed zalaniem. Jeżeli połączysz swój czujnik z dodatkowym elektronicznym zaworem wody Tuya, możesz mieć pewność, że gdy sensor wykryje wyciek wody, Twój zawór automatycznie zostanie zamknięty.

 

Dane techniczne

Typ czujnika Czujnik zalania
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Woda
Czujnik otwarcia drzwi Nie
Czujnik smogu Nie
Czujnik zmierzchowy Nie
Łączność Wi-Fi
Komunikaty Aplikacja mobilna
Wyświetlacz Nie
Spełnione normy RED 2014/53/EU
Sygnalizacja stanu baterii Nie
Zasilanie Bateryjne
Współpraca z systemami Android, iOS
Wymiary [mm] 36 x 10 x 17, 71 x 25 x 20
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LANBERG
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Jan
kupił/aCzujnik zalania LANBERG SM01-WS01
Kupiłem po pierwszym zalaniu piwnicy, teraz mam czujnik i mogę reagować od razu. Polecam

Ocena

Fantastyczna
bartolini
kupił/aCzujnik zalania LANBERG SM01-WS01
Przydał nam się dwa razy i dzięki niemu udało się uniknąć większych szkód po zalaniu, fajna sprawa.

Ocena

Fantastyczna
Dorcia
kupił/aCzujnik zalania LANBERG SM01-WS01
Kupiony bardziej profilaktycznie i sprawdził się jak puściłam pralkę i wyszłam do sklepu, pralka wylała, a ja od razu dostałam informacje w aplikacji. Fajna sprawa.

Ocena

Fantastyczna
Gabi
kupił/aCzujnik zalania LANBERG SM01-WS01
Nigdy nie myślałam, że takie urządzenie mi się przyda, ale przy 3 dzieci i dwóch łazienkach wszystko się może zdarzyć :D Kupiliśmy dwa czujniki głownie pod pralkę i do kotłowni pod zbiornik wyrównawczy wody i przydał się już o zgrozo trzy razy.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert