Żyłka do kosy i podkaszarki KRYSIAK 50 020 633

Kod: 488526
Długość żyłki [m]: 15
Średnica żyłki [mm]: 2
Przekrój: Okrągły
Żyłka do kosy i podkaszarki KRYSIAK 50 020 633
Żyłka do kosy i podkaszarki KRYSIAK 50 020 633

6 99

w sklepie

Opis produktu

Uniwersalna żyłka tnąca o okrągłym przekroju 2,0 mm x 15 m do podkaszarek i kos. Żyłka tnąca firmy Krysiak przeznaczona jest głównie do użytku przydomowego oraz do pracy w ogrodzie lub na działce. Żyłka znajdzie zastosowanie głównie przy pielęgnacji trawników oraz wykaszaniu wysokiej trawy i chwastów o miękkich łodygach. Różnorodny zakres dostępnych średnic żyłki tnącej (od 1,3 mm do 3,0 mm) pozwala na jej dostosowanie w niemal wszystkich podkaszarkach i kosach spalinowych. Okrągły kształt przekroju żyłki zapewnia jej dużą wytrzymałość oraz umożliwia równą i wydajną pracę, zarówno elektrycznych jak i spalinowych podkaszarek oraz kos (również mniejszej mocy). Dodatkowo okrągłe żyłki cechuje mniej agresywna charakterystyka koszenia, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia młodych i słabo ukorzenionych trawników.

 

Dane techniczne:

 

- Długość: 15m.

- Średnica: 2mm.

- Przekrój: Okrągła.

Dane techniczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Długość żyłki [m]: 15
Przekrój: Okrągły
Rodzaj produktu: Żyłka do kosy, Żyłka do podkaszarki
Średnica żyłki [mm]: 2
Wzmacniana: Nie
Nazwa: Krysiak Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Baranowo ul. Rolna 6
Kod pocztowy: 62-081
Miasto: Przeźmierowo
Adres elektroniczny: info@krysiak.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: KRYSIAK
  • Opinie

    2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Ogólna
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    Janusz 2 czerwca 2025
    Potwierdzony zakup
    Dobra
    Lepsza jak się spodziewałem, przyjemna w dotyku czuć że to nie odpad z recyklingu, w tej cenie to nic lepszego nie trzeba według mnie. Husgvarna tnie jak szalona.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Mariola 20 czerwca 2025
    Potwierdzony zakup
    Ok
    Dobry produkt
    Czy ta opinia była pomocna?
    Żyłka do kosy i podkaszarki KRYSIAK 50 020 633
    Żyłka do kosy i podkaszarki KRYSIAK 50 020 633

    6 99

    w sklepie