Popularność
30 produktów
Loading
Długość żyłki [m]: 15
Średnica żyłki [mm]: 1.3
Przekrój: Gwiazda
3 99
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
38 99
52,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
3 99
4,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
15 99
Cena jednostkowa: 5,33 zł/mb
35 99
49,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Sugerowana cena producenta:

42 zł

29 99
15 99
Cena jednostkowa: 1,07 zł/mb

Sugerowana cena producenta:

54 zł

38 99
4 99
Cena jednostkowa: 0,33 zł/mb
27 99
Cena jednostkowa: 1,87 zł/mb

Poradniki eksperta

Dom i ogród
Kosa spalinowa lub elektryczna wyposażona w jest w tarczę tnącą bądź głowicę z żyłką wykonaną z tworzywa sztucznego. Choć jest ona relatywnie trwała, to oczywiście wskutek eksploatacji zużywa się. W trakcie cięcia często...
Dom i ogród
Prędzej czy później w trakcie pracy podkaszarką lub kosą mechaniczną skończy się dołączona do urządzenia żyłka. Nie znaczy to jednak, że musisz wymienić cały element tnący, czyli głowicę. Dlatego przygotowaliśmy poradnik...

Żyłka do kosy


Żyłka do kosy to element eksploatacyjny, który wymaga zmiany co jakiś czas. Okres pomiędzy wymianami może być różny, w zależności od częstotliwości koszenia oraz rodzaju trawy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się kilkadziesiąt różnych żyłek do kos. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem i składania zamówień.


Żyłka tnące do kosy – czy warto je kupić w Media Expert?


Zakupy internetowe są wygodne i bezpieczne. Jeśli chcesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas, zapraszamy do składania zamówień drogą sieciową. W naszym sklepie internetowym znajdziesz żyłki do kosy spalinowej wielu marek. To między innymi sprzęt marek FLO, NAC, Gardena, Ryobi, Karcher, Dedra czy Worx. Żyłkę do kosy możesz zamówić z dostawą na wskazany adres, do wybranego punktu odbioru, a także jednego ze sklepów stacjonarnych w Twojej okolicy.


Dostępne w ofercie żyłki do kosy spalinowej – sprawdzamy asortyment


Spośród kilkudziesięciu dostępnych żyłek na pewno znajdziesz pasującą do Twojej kosy. Są to elementy przeznaczone do montażu w kosach, podkaszarkach oraz kosiarkach, wykorzystujących ten system cięcia. Żyłki są oczywiście dostępne w różnej długości mierzonej w metrach. Możesz kupić je w odcinkach między innymi kilkudziesięciu centymetrowych, kilkumetrowych, a nawet mierzących niespełna 70 metrów. Asortyment jest bardzo pokaźny, dzięki czemu łatwiej jest dobrać produkt do używanego w ogrodzie sprzętu.


Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując żyłkę do kosy spalinowej?


Ważną sprawą jest również średnica żyłki podawana w milimetrach. Dostępnych jest co najmniej kilka wariantów, które musisz dobrać pod katem posiadanej kosy. Grubsze żyłki na pewno lepiej radzą sobie z gęsta, grubą trawą. Mogą jednak nie pasować do każdej kosiarki, co powinieneś sprawdzić przed zakupem. Żyłki różnią się także przekrojem, który może mieć różny kształt. Najpopularniejsze są te kwadratowe i okrągłe. Kupisz również żyłkę w kształcie gwiazdy oraz trójkąta. Każdy przekrój cechuje się nieco inną pracą i siłą cięcia.


Żyłki do kosy spalinowej i inne akcesoria ważne podczas koszenia trawy


Jeśli szukasz żyłki do kosy, na pewno dobrze trafiłeś. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jeszcze sporo innych elementów wymiennych do kosiarek. Mowa tu na przykład o oleju lub świecach żarowych, które musza być wymieniane w silnikach spalinowych. W przypadku innych rodzajów kosiarek może także być konieczna wymiana ostrza lub noży, które także dostępne są w naszym asortymencie. Zachęcamy również do zakupu akcesoriów BHP potrzebnych podczas koszenia trawy. To między innymi okulary ochronne, słuchawki nauszne, przyłbice lub rękawice. W naszym sklepie znajdziesz wiele narzędzi oraz akcesoriów ogrodowych, które przydadzą się o każdej porze roku. W razie pytań o dostępność konkretnych części lub akcesoriów, skorzystaj z pomocy naszych sprzedawców.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756