Myjka ciśnieniowa RYOBI RY150PWA
Kod: 580568
Ciśnienie maksymalne [bar]: 150
Długość węża [m]: 8
Wydajność tłoczenia [litr/h]: 450
Zbiornik na detergent: Tak
Zastosowanie: Do użytku domowego
Zasilanie: Sieciowe
Funkcja podgrzewania wody: Nie
Waga [kg]: 11.7
Wzmacniany stalą wąż odporny na zagięcie
Wbudowany zbiornik 0,9l na detergent
Dostępne warianty
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Wysoka skuteczność czyszczenia
Porządków czas
Zasilanie
Myjka ciśnieniowa RYOBI RY150PWA zasilana jest przez silnik elektryczny o mocy 2000 W, który zapewnia maksymalne ciśnienie do 150 barów. Maksymalny przepływ wody wynosi do 450 l/h, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów mycia w krótkim czasie. Korzystanie z myjki ciśnieniowej jest bardzo proste i intuicyjne, a sam proces czyszczenia wysokociśnieniowego może stać się przyjemny i satysfakcjonujący dzięki zauważalnym efektom. Moc przyłączeniowa wynosi 2,0 kW.
Myjka ciśnieniowa RYOBI RY150PWAA silnik elektryczny moc 1800 W maksymalne cisnienie do 150 barow maksymalny przepyw wody do 450 l/h czyszczenie wysokocisnieniowe moc przylaczeniowa 1,8 kW