Nożyce do trawy STANLEY Fatmax STCSS20B-XJ 200mm 20V akumulatorowe
Kod: 2084479
Rodzaj: Nożyce do trawy
Typ: Akumulatorowe
Nie
Długość ostrza [mm]: 100, 200
Napięcie [V]: 20
Brak akumulatora w zestawie
Brak akumulatora w zestawie
Kolor: Żółto-czarny
PowerSaw™ – tnie gałęzie do 35 mm
Mocne ostrze, czyste cięcie
Dostępne warianty
Model producenta: STCSS20B-XJ
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Nożyce do trawy Stanley Fatmax to bezprzewodowe urządzenie przeznaczone do precyzyjnego cięcia trawy, żywopłotów, bukszpanów i innych roślin. Zasilanie akumulatorowe 18V z serii Stanley Fatmax V20 zapewnia dużą wydajność i wygodę bez konieczności prowadzenia przewodu zasilającego, co zapewnia dużą swobodę poruszanie się po ogrodzie. Urządzenie jest częścią akumulatorowej platformy Stanley Fatmax V20, co gwarantuje kompatybilność z innymi narzędziami z tej samej serii.
Dane techniczne
Parametry
Kolor: Żółto-czarny
Typ silnika: Szczotkowy
Kompatybilność seria: Stanley FATMAX 20V
Zasilanie: Akumulatorowe
Model producenta: STCSS20B-XJ
Gwarancja: 24 miesiące
Techniczne
Rodzaj: Nożyce do trawy
Typ: Akumulatorowe
Napięcie [V]: 20
Akumulator w zestawie: Nie
Ostrze: Faliste, Ząbkowane
Długość ostrza [mm]: 100, 200
Odstępy między zębami [mm]: 8, 23
Wysięgnik: Nie
Liczba akumulatorów: 0
Ładowarka w zestawie: Nie
Fizyczne
Waga z opakowaniem [kg]: 2.25
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Stanley Black & Decker
Ulica i numer budynku: Strasse 40
Kod pocztowy: 65509
Miasto: Idstein
Adres elektroniczny: https://www.blackanddecker.pl/
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: STANLEY
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty