Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Produkt archiwalny

        Siewnik GARDENA 0432-20

Siewnik GARDENA 0432-20

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Siewnik uniwersalny GARDENA jest optymalnym narzędziem służącym do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na obszarach średniej wielkości. Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania gwarantuje łatwą obsługę, pozwala również ustawić ilość rozsypywanego materiału. Zasuwa z uszczelką umożliwia pewne zamknięcie pojemnika, co zabezpiecza przed przypadkowym rozsypaniem materiału w momencie napełniania urządzenia lub po jego użyciu.

 

Specjalny walec rozsiewający siewnika uniwersalnego GARDENA zapewnia równomierne i precyzyjne rozsypywanie materiału wyłącznie w miejscach, które określa użytkownik. Urządzenie umożliwia też wygodne dozowanie. Uchwyt z funkcją otwierania / zamykania pozwala na precyzyjne dozowanie materiału, daje także możliwość dostosowania ilości rozsypywanego materiału bez konieczności obciążania kręgosłupa osoby użytkującej urządzenie oraz bez potrzeby schylania się. Siewnik odporny jest na korozję i złamania.

Dane techniczne

Kółka transportowe Tak
Maksymalna wydajność pracy [m2] 400
Materiał uchwytu Metal
Materiał zbiornika Tworzywo sztuczne
Składany uchwyt Nie
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [l] 12.5
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Napęd Ręczny
Rodzaj Siewnik
Szerokość rozrzutu [cm] 45
Typ Ogrodowe
Nazwa producenta/importera GARDENA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Wygodne zakupy / ponad 210 sklepów
Tanio, szybko i wygodnie! Z dostawą pod drzwi!
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną