Typ: | Pałąkowa |
---|---|
Sposób zamykania: | Czytnik linii papilarnych |
Odporność na wodę: | Tak |
Materiał pałąka: | Stal nierdzewna |
Materiał korpusu: | Stop cynku |
Zastosowanie: | Do bagażu, Do szafek |
LEXON Nomaday to kłódka biometryczna, która odblokowuje się po przyłożeniu palca. Zapamiętuje do 10 różnych odcisków, dzięki czemu może z niej korzystać więcej niż jedna osoba – bez haseł, bez kluczy. Wystarczy krótki kontakt z czytnikiem, by szybko uzyskać dostęp do zamkniętej zawartości.
Obudowa z cynku i stali nierdzewnej chroni przed uszkodzeniami, a klasa szczelności IP65 zabezpiecza przed wodą i kurzem. Kłódka działa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – na bagażu, szafkach czy torbie. Czas reakcji wynosi około 0,5 sekundy, usprawniając codzienne korzystanie.
Po pełnym ładowaniu kłódka działa do 3000 otwarć, a w trybie czuwania wytrzymuje nawet rok. Zasilana przez port USB-C, ładuje się szybko i wygodnie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że bez problemu mieści się w kieszeni lub podręcznym bagażu.
W opakowaniu znajduje się kłódka na odcisk palca LEXON Nomaday LL128DB w kolorze ciemnoniebieskim, kabel USB-C/USB-C i dokumentacja.
Grubość [mm]: | 14 |
---|---|
Gwarancja: | 24 miesiące |
Materiał korpusu: | Stop cynku |
Materiał pałąka: | Stal nierdzewna |
Odporność na wodę: | Tak |
Sposób zamykania: | Czytnik linii papilarnych |
Szerokość [mm]: | 32 |
Typ: | Pałąkowa |
Wysokość [mm]: | 76 |
Zastosowanie: | Do bagażu, Do szafek |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.