Urządzenie do czyszczenia RYOBI RY18PCA-120
Kod: 253273
Zastosowanie: Kostka brukowa
Średnica robocza [mm]: 115
Możliwość przyłącza wodnego: Nie
Waga [kg]: 3.3
Beznarzędziowa wymiana akcesoriów
Kompatybilne akumulatory Ryobi 18V ONE+
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Opis produktu
Zadbaj o swój taras
Porządków czas
Zasilanie
RYOBI RY18PCA-120 zasilane jest przez wydajny akumulator Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 2,0 Ah, który należy do serii uniwersalnych akumulatorów RYOBI ONE+. Szerokość robocza urządzenia wynosi do 190 mm, natomiast wysokość do 210 mm.
Urządzenie do czyszczenia fug w kostce brukowej RY18PCA-120 zasilanie akumulator o napięciu 18 V pojemność 2,0 Ah z serii RYOBI ONE+ szerokość robocza do 190 mm wysokość do 210 mm
Optymalna praca
Urządzenie do czyszczenia fug w kostce brukowej RY18PCA-120 beznarzędziowa wymiana osprzętu
Wygoda użytkowania
Urządzenie do czyszczenia fug w kostce brukowej RY18PCA-120 teleskopowy drążek
Lepsza kontrola pracy
Kompaktowe urządzenie
Co w zestawie?
Dane techniczne
Dane podstawowe
Szerokość robocza [mm]: 190
Wyposażenie: Akumulator, Ładowarka, Szczotka druciana
Kompatybilność seria: Ryobi ONE+ 18V
Liczba akumulatorów [szt]: 1
Waga [kg]: 3.3
Fizyczne
Zasilanie [V]: 18
Waga z opakowaniem [kg]: 5.25
Parametry
Zastosowanie: Kostka brukowa
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna