Produkt archiwalny

Stolik piaskownica PATIO 84349

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Stół do zabawy piaskiem to piaskownica na nogach, o której marzy każdy maluch. Do przegródek można zarówno nasypać piasku, jak i uzupełnić wodą. Miejsca na przybory takie jak grabki i łopatki umiejscowione zostały po bokach głównej przegrody. Po obu bokach znajdują się otwierane blaty robocze. Gdy nie są używane, można złożyć je. Wielobarwna piaskownica zachęci do zabawy każdą pociechę, a podczas zabawy w większym gronie, będą miały okazję rozwijać umiejętności społeczne. Zestaw zawiera dodatkowe elementy, które zapewnią świetną zabawę na długi czas!

Dane techniczne

Parametry

Kolor: Wielokolorowy
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Rodzaj: Stolik
Szerokość [cm]: 30.5
Wyposażenie: Zestaw zabawek
Wysokość [cm]: 28.5
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: DAJAR sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Połtawska 6
Kod pocztowy: 75-072
Miasto: Koszalin
Adres elektroniczny: reklamacje@dajar.pl

Dokumenty do pobrania

Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: PATIO

Opinie

1 opinia
Ogólna
3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

3/5
Potwierdzony zakup
Paulina 7 kwietnia 2025
Potwierdzony zakup
Średni
Stoliczek jest bardzo niski (nie zwróciłam uwagi na wymiary), nie nadaje się do zabawy na stojąco nawet dla 15 miesięcznego dziecka. Jest bardzo leciutki, wywrotny. Na plus dużo, fajnych akcesoriów. Ogólnie jakość adekwatna do ceny.
Czy ta opinia była pomocna?