Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kosz do segregacji z dwoma komorami i filtrem pochłaniającym zapachy. Odpowiedni do oddzielania odpadów nadających się do recyklingu oraz surowcówwtórnych. Jego pionowa, kompaktowa konstrukcja optymalizuje pojemność wniewielkiej przestrzeni. Zintegrowany system pochłaniania zapachu zwymiennym filtrem z węgla aktywnego. Wyjmowany górny kosz posiada krawędź wyposażoną w nacięcia do przytrzymania worków na śmieci. Wysuwany dolny kosz rownież jest wyposażony w nakładkę do zahaczania toreb i worków. W koszu można używać standardowych worków na śmieci lub firmowych worków Joseph Joseph IW7. Stalowy korpus malowany proszkowo w kolorze stone o półmatowym wykończeniu odpornym na plamy i rdzę. Gumowe kółka wbudowane w podstawę dolnego kosza umożliwiają łatwe manewrowanie, nie rysując podłogi. Pokrywa wykończona stalą nierdzewną z powierzchnią odporną na odbicia odcisków palców, otwierana za pomocą dotyku. Na jej spodniej stronie znajduje się wgłębienie z filtrem węglowym do pochłaniania zapachów w obudowie. 2 komory: górna i dolna każda o pojemności 20 l. Górna komora z wyjmowanym pojemnikiem z otworami napowietrzającymi i zapobiegającymi zasysaniu się worków. Wysuwany dolny pojemnik z możlowiścią separacji surowców wtórnych np: szklo/papier. Opakowanie: pudełko z eko karton. Czyszczenie: przecierać czystą, wilgotną ściereczką, następnie wytrzeć do sucha. Nie używać myjek z powierzchniami  ściernymi ani silnych środków czyszczących.

Dane techniczne

Parametry

Kolor Kremowy
Wymiary (GxSxW) [cm] 30
Pojemność [l] 40
Przeznaczenie Do domu
Rodzaj Kosz
Szerokość [cm] 30
Typ Uchylny
Zdejmowana pokrywa Nie
Materiał Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera JOSEPH JOSEPH
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Kosz na śmieci JOSEPH JOSEPH Totem Pop 40L Kremowy

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756