Produkt archiwalny

Akumulatorki AA/R6 2100mAh SONY (4 sztuki)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Akumulatory Ni-MH o pojemności 2100 mAh w rozmiarze AA, typ R6. Alternatywa dla baterii alkalicznych: 3 razy większa wydajność, ładowanie do 1000 razy, naładowane fabrycznie. Akumulatory Sony NiMH to odnawialne źródło energii, stanowiące doskonały, opłacalny i ekologiczny wybór.

 

Idealne w wielu zastosowaniach:

 

- mysze

- piloty

- telefony bezprzewodowe

- zegary.

 

Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Akumulator
Liczba szt w opakowaniu: 4
Rodzaj baterii:

Techniczne

Napięcie [V]: 1.2
Pojemność [mAh]: 2100
Typ: Niklowo-metalowo-wodorkowa

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: SONY EUROPE B.V. Oddział w Polsce
Ulica i numer budynku: OGRODOWA 58
Kod pocztowy: 00-876
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: customersupport.pl@eu.sony.com

Dokumenty do pobrania

Szczegółowe warunki gwarancji:
Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: SONY POLAND SP. Z O.O.
Znak zgodności:
Znak zgodności

Opinie

5 opinii 5 użytkowników poleca ten produkt
Funkcjonalność
4.8 /5
Jakość
4.8 /5
Pojemność
4.8 /5
Żywotność
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Klient 9 stycznia 2016
Długo świecą
Zakupione przeze mnie baterie sprawiły, iż mogłam cieszyć się magią świąt. Moja choinka była dzięki nim bezpieczna dla dzieci. Gorąco POLECAM :)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 11 stycznia 2016
Polecam
Bardzo dobre baterie, działajš aż do wyczerpania bez względu na datę ważno?ci
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 20 stycznia 2016
Super
Moje ulubione baterie. Zawsze dlugo sluza
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 8 marca 2016
Polecam
Szczerze polecam ten produkt do zakupu.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 5 grudnia 2015
POZYTYWNA
POZA TYM IŻ W ANKIECIE NIE MOGŁEM WYBRAĆ SWOJEGO PRODUKTU KTÓRY KUPIŁEM , JESTEM ZADOWOLONY Z ZAKUPU PILOTA I BATERII- DOBRZE I TANIO - TANIO I DOBRZE.
Czy ta opinia była pomocna?