Opis produktu

Doświadcz niezrównanej wydajności

Pełen profesjonalizm

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych filmowcach i twórcach treści. Jej wyjątkowa wydajność zapewni jeszcze bardziej dogodne warunki pracy z obrazem. Karta CFexpress typu B z klasą prędkości VPG400 to gwarancja wyjątkowej płynności działania aż po etap postprodukcji, która wpisze się w potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond PROFESJONALIZM DANE ZAPIS ODCZYT

Prędkość zapisu

Wartość prędkości zapisu, jaką zapewnia karta, wynosi 1700 MB/s, co z kolei przekłada się na wzmocnioną płynność wideo RAW 8K, 6K oraz 4K. LEXAR CFexpress oferuje także prędkość odczytu nawet 1900 MB/s. Możesz zatem liczyć na zadowalające warunki pracy, wykonując profesjonalne nagrania w najwyższej rozdzielczości.

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond PROFESJONALIZM DANE ZAPIS ODCZYT

Pojemność 256 GB

Pojemność karty jest równa aż 256 GB. Otrzymasz zatem zdecydowanie więcej miejsca na przechowywanie swoich plików. Zapewniona pojemność to także szczególne ułatwienie podczas pracy nad większymi produkcjami. Z modelem karty pamięci od marki LEXAR możesz więc zebrać wszystkie najważniejsze pliki z fotografiami oraz wideo w jednym miejscu, aby stale były do Twojej dyspozycji.

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond PROFESJONALIZM DANE ZAPIS ODCZYT

Prawdziwa wytrzymałość

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond charakteryzuje się również wyjątkową wytrzymałością. Urządzenie jest odporne na wstrząsy oraz wibracje, przez co nie sprawia żadnych problemów w transporcie. Dodatkowo produkt doskonale sprawdzi się także podczas pracy w ekstremalnych temperaturach. Nie ma zatem powodu do obaw o jakiekolwiek przeszkody w nagrywaniu czy pracy z zarejestrowanym obrazem w utrudnionych warunkach otoczenia.

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond PROFESJONALIZM DANE ZAPIS ODCZYT

Co w opakowaniu?

Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond 256 GB i dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Parametry

Adapter w zestawie: Nie
Klasa prędkości: VPG400
Pojemność [GB]: 256
Prędkość odczytu do MB/s: 1900
Prędkość zapisu do MB/s: 1700
Technologia bezprzewodowa: Nie
Typ karty: CFexpress typu B
Gwarancja: Dożywotnia
Seria: Pro Diamond
Przeznaczenie: Aparaty, Filmy 4K

Producent

 • Nazwa producenta/importera: LEXAR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Diamond 256GB

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756