Produkt archiwalny

Wideorejestrator MEDIA-TECH MT4057

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Wideorejestrator MEDIA-TECH MT4057


U-DRIVE MIRROR LT MT4057 to dyskretna kamera wbudowana w lusterko samochodowe, nagrywająca obraz HD 720p. MT4057 doskonale komponuje się z wnętrzem samochodu i nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu. Zaletą urządzenia jest szybki i prosty montaż na lusterku wstecznym samochodu. Nie potrzebne są żadne narzędzia. Kabel zasilający można schować pod okładzinę podsufitki, dzięki czemu kamera nie będzie praktycznie niezauważalna z zewnątrz.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów:
Przekątna ekranu LCD [cal]: 2.7
Tryb nocny: Nie
Komunikacja: AV, miniUSB
GPS: Nie
Wi-Fi: Nie
Obsługiwane karty pamięci: microSD, microSDHC

Kamera

Format zapisu plików: AVI, JPG
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów:
Przetwornik: CMOS
Rozdzielczość czujnika: 5 mln pikseli
Stabilizacja obrazu: Nie
Zoom cyfrowy: Nie

Techniczne

Detekcja Ruchu: Tak
Dotykowy ekran LCD: Nie
Funkcje dodatkowe: Funkcja aparatu,
GPS: Nie
Mikrofon: Tak
Obsługiwane karty pamięci: microSD, microSDHC
Pamięć wbudowana: Brak
Przekątna ekranu LCD [cal]: 2.7
Tryb nocny: Nie
Wi-Fi: Nie
Zasilanie: Akumulatorowe
Maksymalna pojemność karty pamięci [gb]: 32

Złącza

AV: Tak
HDMI: Nie
USB: miniUSB

Fizyczne

Grubość [mm]: 15
Szerokość [mm]: 300
Wysokość [mm]: 82

Parametry

Kolor: Czarny
Wyposażenie: Ładowarka samochodowa, Uchwyt samochodowy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: Media-Tech Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: BRZEZINY 13B
Kod pocztowy: 05-074
Miasto: HALINÓW
Adres elektroniczny: support@media-tech.eu

Dokumenty do pobrania

Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: MEDIA-TECH

Opinie

16 opinii 13 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.4 /5
Funkcjonalność
4.4 /5
Prosta obsługa
4.4 /5
Jakość nagrań
4.4 /5
Stabilizacja obrazu
4.4 /5
Stabilne mocowanie
4.4 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Marcin4635 19 stycznia 2020
Kamera w lusterku opinia
Towar nie jest wart nawet 50 złotych. Beznadziejna jakość obrazu, bardzo przeciętny dźwięk. Miejsce na kartę pamięci na samej górze środkowy punkt. Kiedy jest zamontowana wyjęcie karty jest niemożliwe więc trzeba ściągać wszystko. Obiektyw który niby można ustawiać to wielkie g. Ciągle się przesuwa. Brak możliwości ustawienia lusterka jak klasycznego. Podczas ustawienia jak to zazwyczaj lusterko w samochodzie nagrywa cześć drogi reszta to pobocze lub słupek auta. Na chwilę obecną zepsuła się, o czym się przekonałem potrzebują nagranie z trasy. Nie czyta karty pamięci. Menu bardzo wolne. Nie polecam
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Krzysztof W 18 marca 2017
Potwierdzony zakup
Polecam
JESTEM bardzo ZADOWOLONY Z wideo REJESTRATORA firmy Media Tech dzisiaj zakupiłem drugie takie samo lusterko. Polecam Bardzo !!!!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Dariusz 18 grudnia 2016
Potwierdzony zakup
POZYTYW
POLECAM JAK NAJBARDZIEJ, DOBRA JAKOŚĆ OBRAZU I DŹWIĘKU. JESTEM W 100% ZADOWOLONY.
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Adrian W. 13 marca 2017
Potwierdzony zakup
Pozytywna, polecam
Wideo rejestrator spełnia moje oczekiwania.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 3 listopada 2016
kamerka
Wygląda nawet przyzwoicie ale jeszcze nie zamontowałem.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 26 października 2016
pozytywna
Urządzenie jest bardzo praktyczne.Nie zajmuje dużo miejsca.Bardzo łatwy montaż. Każdemu przyda się w podróży.Pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych sytuacji przy wyjaśnianiuewentualnej kolizji.Obraz bardzo dobry
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 7 listopada 2016
OK
JEST DOBRA NALEŻY DOKUPIĆ KARTĘ MICRO-SD
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 10 czerwca 2016
pozytywna
Produkt spełnia moje oczekiwania, są zgodne z tym co wyczytałem w internecie. Stosunek ceny do wartości użytkowej jest bardzo wysoki.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 28 grudnia 2015
bardzo polecam
kupiłam ten produkt na prezent gwiazdkowy. tata był bardzo zadowolony :)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 24 lutego 2016
Godny polecenia
Sprzęt ma super wygląd,jest łatwy w obsłudze,funkcjonalny,dobra cena
Czy ta opinia była pomocna?