Polecane produkty podobne

Opis produktu

Levenhuk Vegas ED 8x32 to niewielkich rozmiarów lornetka przeznaczona dla wymagających użytkowników. Ta lornetka ma najwyższej jakości układ optyczny wykonany ze szkła o ultraniskim współczynniku dyspersji, minimalizujący aberracje optyczne i zapewniający ostry, jasny i kontrastujący obraz w całym polu widzenia. Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32 jest odporna na złe warunki pogodowe oraz nagłe zmiany temperatury. Jest idealna dla myśliwych, rybaków oraz osoby lubiące ekstremalne formy wypoczynku.


Ta lornetka ma nowoczesne pryzmaty dachowe zapewniające doskonałą przepuszczalność światła. Lornetka Levenhuk Vegas ED 8x32 ma mniejsze rozmiar i masę niż podobne lornetki innych producentów. Ma wszystkie właściwości optyczne, jakich można oczekiwać od profesjonalnego układu optycznego. Wszystkie elementy optyczne są wykonane ze szkła o ultraniskim współczynniku dyspersji oraz chronione powłoką o kilku warstwach. Ważną częścią budowy optycznej tego modelu są czteroelementowe okulary.


Korpus jest wykonany z odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego chroniącego układ optyczny przed przypadkowymi uderzeniami. Lornetka nie wyślizguje się z dłoni, wytrzymuje upadek z małych wysokości i jest odporna na nagłe zmiany temperatury. Korpus lornetki jest wypełniony azotem – nieszkodliwym bezbarwnym i bezwonnym gazem zapobiegającym zaparowaniu soczewek. Hermetyczna budowa zapewnia wysoki poziom wodoszczelność. Lornetkę można zanurzyć w wodzie do głębokości 1,5 m przez maksymalny czas wynoszący 3 min.


Pomimo niewielkich rozmiarów lornetkę Levenhuk Vegas ED 8x32 można zamontować na statywie. Standardowe gniazdo z gwintem 1/4" jest zabezpieczone pokrywą, która nie narusza szczelności korpusu.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ lornetki: 8 x 32
Powiększenie: x8
Przeznaczenie: Myślistwo, Turystyka, Wojskowe
Pole widzenia - kątowe: 7.8
Wyposażenie: Pasek, Pokrywa ochronna, Ściereczka czyszcząca, Twardy futerał
Kolor: Brązowo-złoty

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lornetka LEVENHUK Vegas ED 8x32
Produkt archiwalny

Lornetka LEVENHUK Vegas ED 8x32

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756