Obiektyw CANON RF 200-800mm f/6.3-9 IS USM
Kod: 666731
Typ:
Ogniskowa [mm]: 200 - 800
Maksymalny otwór przysłony: f/6.3
Mocowanie obiektywu:
Średnica filtra [mm]: 95
Stabilizacja obrazu: Tak
Elementy niskodyspersyjne: Nie
Trzy soczewki UD korygują aberrację chromatyczną
Zespolony pierścień do regulacji
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Fotografuj odległe obiekty
Główne cechy
Obiektyw Canon RF200-800MM F6.3-9 IS USM został stworzony, aby fotografowanie i nagrywanie filmów było jeszcze łatwiejsze i pełniejsze szczegółów. Ogromne przybliżenia nie będą problemem dzięki maksymalnemu zbliżeniu ogniskowej 800 mm, które zostało wsparte silnikiem AF USM, 9-listkową przysłoną i 5,5-stopniową stabilizacją obrazu.
Zdjęcia w ruchu
Obiektyw Canon RF200-800MM F6.3-9 IS USM to propozycja dla fotografów, którzy interesują się fotografią sportową i fotografowaniem dzikiej przyrody. Zakres ogniskowych 200 – 800 mm umożliwia swobodne kadrowanie zdjęć, a możliwość szybkiej zmiany kąta widzenia ułatwia śledzenie poruszających się obiektów. Natomiast zaawansowana konstrukcja optyczna ogranicza aberrację chromatyczną, co gwarantuje doskonałą ostrość, wysoki kontrast i wyjątkową jakość całego kadru.
Wydajny silnik
Stabilizacja obrazu
Łatwa obsługa
Konstrukcja
Obiektyw wyróżnia się stosunkowo niewielką i lekką budową – długość 314 mm i waga 2050 g to niewielka cena za jego możliwości. Dzięki temu bez problemu można go zabrać w podróż, aby tworzyć niesamowite ujęcia dzikiej przyrody, czy wydarzeń sportowych. Canon RF200-800MM F6.3-9 IS USM został stworzony dla aparatów bezlusterkowych Canon EOS R z matrycą pełnoklatkową, ale dobrze współpracuje również z modelami z sensorem APS-C (wówczas ekwiwalent rośnie do 320 – 1280 mm). Obiektyw jest kompatybilny z telekonwerterami RF 1,4 x lub RF 2x, co pozwala na uzyskanie zbliżenia od 280 do 1120 mm lub od 400 do 1600 mm.
Doskonała jakość
Również z bliska
Dzięki możliwości ustawienia ostrości na zaledwie 0,8 m oraz regulacji ogniskowej na 800 mm, obiektyw umożliwia tworzenie imponujących zdjęć z niezwykłą wszechstronnością. Teraz możesz fotografować również małą naturę będącą bardzo blisko Ciebie.