Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Album HAMA Fine Art Białe kartki Szary (160 szt.)

Kod: 561578
HAMA
Maksymalna liczba zdjęć [szt]
160
Oprawa twarda
Tak
Wielkość zdjęcia [cm]
10 x 15
Opis i dane

Opis i dane

Album HAMA Fine Art Białe kartki Szary (160 szt.)

 

Wygodne przechowywanie zdjęć

Album na wsuwki umożliwia wielokrotną zmianę aranżacji zdjęć lub wymianę ich na nowe, bez uszkadzania fotografii klejem. Wsuwki są wygodnym rozwiązaniem, niewymagającym zakupu dodatkowych podklejek.

Zapisz swoje wspomnienia

Przy każdym zdjęciu masz możliwość umieszczenia krótkiego opisu. Dzięki temu nawet po latach będziesz mógł powrócić do wspomnień i szybko przypomnieć sobie, przy jakiej okazji zostało zrobione zdjęcie.

Dopasuj do okazji

Okładka ma okienko, w które możesz wstawić dowolne zdjęcie lub obrazek. Tak ozdobiony album będzie oryginalną pamiątką. Dodatkowo pozwoli Ci to dopasować okładkę do znajdujących się w środku zdjęć, np. ze ślubu lub 18. urodzin.

Miejsce na CD

Z tyłu albumu umieszczono specjalną kopertę na płytę CD z kopią zapasową zdjęć. Tak proste – a tak praktyczne rozwiązanie. Przy ponownym wywoływaniu zdjęć unikasz konieczności przeszukiwania wszystkich szuflad, by znaleźć nośnik z oryginałami zdjęć, a dodatkowo tak przechowywana płyta jest zabezpieczona przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami.

 

Dane techniczne

Maksymalna liczba zdjęć [szt] 160
Oprawa twarda Tak
Przeznaczenie Zdjęcia
Rodzaj Album fotograficzny
Kolor Szary
Opis zdjęć Obok zdjęć
Wielkość zdjęcia [cm] 10 x 15
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera HAMA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną