Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever

Kod: 873073
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Gatunek: FPS
  Nośnik: Kod elektroniczny
  Wersja językowa: Angielska
  Platforma: MAC
  Rodzaj: Gra
  Zobacz cały opis
  Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever
  Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever
  85 90
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Opis i dane

  Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever

  Mamy do czynienia z pierwszoosobową strzelaniną, opartą przede wszystkim na szybkim i efektownym eliminowaniu przybyszów z kosmosu.

  Wśród obcych pojawiają się zarówno „starzy znajomi” (np. świnie w mundurach i Octabrainy), jak i zupełnie nowi przeciwnicy. W Duke Nukem Forever nie brakuje również potężnych bossów. Walki z nimi zostały jednak urozmaicone w porównaniu do pierwowzoru, co uwidacznia się między innymi w efektownych scenach dobijania potężnych przeciwników. W trakcie przygody odwiedzamy zróżnicowane lokacje, począwszy od miast, poprzez kaniony, tereny pustynne, ale także obszary przemysłowe. Część lokacji pokonujemy na własnych nogach, a niekiedy posługujemy różnymi pojazdami. Nie zabrakło też sekwencji, w których przy pomocy broni stacjonarnej musimy odpierać zmasowane ataki wrogów.

  Przejmując kontrolę nad Księciem będziemy walczyć ponownie z doktorem Protonem, który postanowił przywołać obcych na ziemię. W tym celu wspomniany jegomość zrzucił bombę atomową na Las Vegas i przejął bazę wojskową Strefa 51. Do eksterminacji napotkanych przeciwników wykorzystamy karabin M16, wyrzutnie rakiet, śrutówkę oraz piłę łańcuchową. Nie będziemy eksplorować świata gry wyłącznie na piechotę, gdyż do naszej dyspozycji zostaną oddane rozmaite pojazdy - samochody ciężarowe, jeepy, motocykle oraz łodzie.

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Gatunek FPS
  Nośnik Kod elektroniczny
  Przedział wiekowy (PEGI) 18
  Wersja językowa Angielska
  Tryby gry Singleplayer
  Platforma dystrybucji cyfrowej Steam
  Platforma MAC
  Rodzaj Gra

  Producent

 • Nazwa producenta/importera MUVE
 • Znak zgodności
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever
  Kod aktywacyjny Gra MAC Duke Nukem Forever
  85 90
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 85,90 zł
  85 90