Poradniki Eksperta

Odkurzacze myjące podłogę – ranking [TOP10]


Wielu z nas natłok codziennych porządków może mocno przytłaczać. Odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie łazienki, ubikacji, kuchni, ścieranie kurzy i wiele, wiele więcej – lista zadań z każdym dniem tylko narasta. Okazuje się jednak, że nowoczesna technologia znacznie ułatwia praktycznie każde z wymienionych zadań. Nikt dziś nie wyobraża sobie już prania ubrań ręcznie czy prasowania ich z użyciem starodawnych żelazek. Podobnie, acz jeszcze lepiej, sytuacja wygląda w przypadku sprzątania podłóg. I nie mówimy tu tylko o zaawansowanych odkurzaczach bezprzewodowych czy bezworkowych oraz mopach parowych, które mycie powierzchni płaskich podniosły standard na wyższy poziom. Urządzeniami, które są w samym swoim koncepcie rewolucyjne, są odkurzacze myjące podłogę. Zaopatrując się w sprzęt tego rodzaju, możesz liczyć na wyjątkowo zadowalające efekty zarówno odkurzania jak i mycia oraz przede wszystkim na ogromną wygodę i oszczędność czasu. Przed Tobą najlepsze dostępne na rynku odkurzacze myjące podłogę zebrane w przejrzysty ranking. Przejdźmy więc do omówienia specyfikacji dziesięciu najlepszych urządzeń.
Odkurzacz TEFAL Air Force Flex Ultimate TY9571 Aqua + Robot sprzątający TEFAL Xplorer RG6875


Dwa w jednym to dla marki Tefal za mało! W tej wyjątkowo atrkacyjnej cenowo ofercie możesz zaopatrzyć się nie tylko w odkurzacz myjący podłogę Tefal Air Force Flex Ultimate TY9571 Aqua, ale również doceniany robot sprzątający Tefal Xplorer RG6875. Korzystając z tej okazji wyposażysz się zarówno w wysokiej klasy odkurzacz z napięciem wysokości 25.5 Volta, 800 mililitrowym pojemnikiem na zanieczyszczenia oraz licznymi udogodnieniami, ale również inteligentnego, eleganckiego robota. Wystarczy, że włączysz go, a on sam zacznie odkurzać podłogi Twojego domu, sprawiając, że możesz zając się innymi czynnościami lub zasłużonym odpoczynkiem!TEFAL Air Force Flex Ultimate TY9571 Aqua + TEFAL Xplorer RG6875 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 25.5 [V]

75 minut czasu pracy

800 ml pojemności pojemnika

82 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny EPAUdogodnienia:


Kilka rodzajów ssawek

Turboszczotka mini

Baza ładująca

Technologia cyklonu

Zestaw dwóch urządzeńOdkurzacz TEFAL TY9490 Air Force 360 Flex Aqua


Jeżeli nie jesteś zdecydowany na to, by zakupić przy okazji funkcjonalny robot sprzątający, marka Tefal oferuje Ci kolejne rozwiązanie warte uwagi. Tym razem jest to Tefal TY9490 Air Force 360 Flex Aqua. Podobnie jak poprzedni model, urządzenie to wyposażone jest w elastyczną rurę, która będzie podążała za kierunkiem, który jej wyznaczysz. To koniec problemów z przesuwaniem ciężkich mebli i głębokim schylaniem się, by dosięgnąć ukrytych zakamarków. Dodatkowa funkcja Start&Stop pozwoli Ci na natychmiastowe odcięcie dopływu wody do głowicy, dzięki czemu przechowywanie urządzenia będzie higieniczne i bezpieczne.TEFAL TY9490 Air Force 360 Flex Aqua Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.9 [V]

35 minut czasu pracy

650 ml pojemności pojemnika

81 dB tworzonego hałasu

Filtr antyalergiczny HEPAUdogodnienia:


Elastyczna rura

Funkcja Start&Stop

Zapasowe ściereczki do mopa

Podświetlenie LED

Wyjątkowo cichyOdkurzacz PHILIPS Aqua 8000 XC8147/01


Trzecie miejsce w rankingu przedstawiającym najlepsze odkurzacze myjące podłogę zajmuje urządzenie znanej ze swojego profesjonalizmu marki Philips. Odkurzacz Philips Aqua 8000 XC8147/01 wyróżnia się wyjątkowo długim czasem pracy, zmywalnym filtrem oczyszczającym oraz nowoczesnym designem. Stacja ładująca do zamontowania na ścianie pozwoli w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać urządzenie w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Wyjątkowym ułatwieniem podczas pracy będzie również dodatkowa nasadka z podświetleniem LED, które znacznie ułatwi Ci dojrzenie każdego zabrudzenia.PHILIPS Aqua 8000 XC8147/01 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 25.2 [V]

80 minut czasu pracy

600 ml pojemności pojemnika

84 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny CP0663/01Udogodnienia:


Liczne rodzaje ssawek

Turboszczotka mini

Funkcja Turbo

Dodatkowe oświetlenie

Stacja ładującaOdkurzacz PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01


Kolejnym urządzeniem od marki Philips w naszym rankingu dziesięciu najlepszych odkurzaczy myjących podłogę jest Philips Aqua 5000 FC6718/01. Skromniejsza wersja wyżej opisanego urządzenia będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej mocy i skuteczności w atrakcyjnej cenie. Zastosowana technologia cyklonu wprowadza powietrze z zanieczyszczeniami w szybki wir, przez co filtracja przebiega niezwykle skutecznie, a do powietrza nie wracają drobinki kurzu. Jest to rozwiązanie idealne dla alergików. Na uwagę zasługuje również możliwość użycia urządzenia jako mały odkurzacz ręczny.PHILIPS Aqua 5000 FC6718/01 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 18 [V]

40 minut czasu pracy

400 ml pojemności pojemnika

80 dB tworzonego hałasu

 Filtr zmywalny HEPAUdogodnienia:


Liczne nakładki

Stacja dokująca

Różne moce ssania

Technologia cyklonu

Odkurzacz ręcznyOdkurzacz TEFAL Air Force Flex 360 TY9479


Powracając do marki Tefal, staje przed nami wyjątkowej klasy urządzenie jakim jest odkurzacz myjący podłogę Tefal Air Force Flex 360 TY9479. Jedną z najbardziej charakterystycznych i wygodnych cech urządzenia jest znana na, już elastyczna rura znacznie ułatwiająca całe sprzątanie. Na uwagę zasługuje również krótki czas ładowania, dzięki któremu nie będziesz musiał oczekiwać godzinami na możliwość użycia odkurzacza. Długą listę udogodnień dopełniają między innymi baza ładująca, podświetlenie sprzątanego miejsca oraz wyspecjalizowane końcówki.TEFAL Air Force Flex 360 TY9479 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.9 [V]

35 minut czasu pracy

650 ml pojemności pojemnika

82 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny EPAUdogodnienia:


Podświetlenie LED

Krótki czas ładowania

Liczne końcówki

Elastyczna rura

Baza ładującaOdkurzacz BISSELL Crosswave Max 2765N


Po raz pierwszy w naszym rankingu dziesięciu najlepszych odkurzaczy myjących podłogę pojawia się marka Bissell. Firma ta znana jest z wyjątkowo profesjonalnych, wyposażonych w najnowsze i najlepsze technologie urządzeń odznaczających się trwałością. Nie inaczej jest w przypadku odkurzacza Bissell Crosswave Max 2765N. Wyjątkowo wysokie napięcie akumulatora wynoszące aż 36 Voltów pozwoli Ci pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń. Na uwagę zasługuje również szczotka obrotowa, która dokładnie wyczyści Twoje podłogi.BISSELL Crosswave Max 2765N Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 36 [V]

30 minut czasu pracy

550 ml pojemności pojemnika

75 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny HEPAUdogodnienia:


Szczotka obrotowa

Dwa zbiorniki

Zbieranie płynów

Stacja dokująca 3w1

 SamoczyszczenieOdkurzacz PHILIPS Aqua 5000 FC6728/01


Kolejna propozycja od marki Philips wyróżnia się długim czasem pracy wynoszącym około 50 minut, znanymi nam już oświetleniem LEDi stacja ładującą oraz skuteczną technologią cyklonu. Odkurzacz myjące podłogę Philips Aqua 5000 FC6728/01 nada się idealnie do codziennego użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje tryb pracy Turbo, który ze zwiększoną mocą pomoże Ci doczyścić podłogę skutecznie i szybko. Jeżeli nadal nie znalazłeś idealnego dla Ciebie odkurzacza myjącego podłogi, to może być propozycje właśnie dla Ciebie.PHILIPS Aqua 5000 FC6728/01 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 21.6 [V]

50 minut czasu pracy

400 ml pojemności pojemnika

80 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny HEPAUdogodnienia:


Odkurzacz ręczny

Podświetlenie LED

Technologia cyklonu

Różne rodzaje końcówek

Stacja dokującaOdkurzacz BISSELL Crosswave 2588N


Powracamy do marki Bissell, która znów oferuje nam urządzenie z najwyższej półki. Charakterystyczne dla firmy Bissell użycie najlepszych rozwiązań technologicznych objawia się również w przypadku odkurzacza Bissell Crosswave 2588N. Wysokie napięcie akumulatora wysokości 36 Voltów wzmacnia możliwości urządzenia, które możesz dostosowywać dotykowym przyciskiem. Wystarczy jeden ruch palcem, by zmienić tryb pracy urządzenia w zależności od rodzaju powierzchni, którą odkurzasz.BISSELL Crosswave 2588N Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 36 [V]

28 minut czasu pracy

620 ml pojemności pojemnika

80 dB tworzonego hałasu

Filtr zmywalny HEPAUdogodnienia:


Automatyczna regulacja mocy

Szczotka obrotowa

Zbieranie płynów

Dwa zbiorniki

SamoczyszczenieOdkurzacz TEFAL X-Force Flex 8.60 TY9690


Zbliżając się do końca rankingu dziesięciu najlepszych odkurzaczy myjących podłogę, urządzenia wcale nie tracą na sile i jakości. Tefal X-Force Flex 8.60 TY9690 posiada kilka godnych uwagi rozwiązań. Jednymi z nich są filtr antyalergiczny oraz elektroszczotka. Użycie elektroszczotki pozwoli Ci z dużą precyzją pozbyć się wszelkich zabrudzeń w tym sierści. Z właśnie tego powodu odkurzacz ten polecany jest również dla posiadaczy zwierząt. Urządzenie wyposażone jest również w między innymi aż dwa stopnie filtracji i ułatwiające pracę oświetlenie. Ponadto z łatwością możesz odłączyć rączkę, by użyć urządzenia jako odkurzacz ręczny.TEFAL X-Force Flex 8.60 TY9690 Dane techniczne:


Napięcie akumulatora 22 [V]

35 minut czasu pracy

550 ml pojemności pojemnika

82 dB tworzonego hałasu

Filtr antyalergicznyUdogodnienia:


Elektroszczotka

Dwa stopnie filtracji

Funkcja Booster

Dodatkowe oświetlenie

Odkurzacz ręcznyOdkurzacz BISSELL Crosswave 17132


Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajmuje Bissell Crosswave 17132, co świadczy wyłącznie o tym, jak wyjątkowe urządzenia możesz zakupić w naszym sklepie. Bissell Crosswave 17132 jest bowiem wyjątkowym urządzeniem, które znacznie ułatwi Ci porządki w domu. Wysoki zasięg pracy i duża pojemność pojemników na zanieczyszczenia i wodę pozwolą Ci spokojnie i precyzyjnie doczyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Uwagę na siebie zwraca również system samooczyszczenia, dzięki któremu obrotowa szczotka za każdym razem będzie odpowiednio wyczyszczona.BISSELL Crosswave 17132 Dane techniczne:


8.2 m zasięgu pracy

560 [W] mocy silnika

620 ml pojemności pojemnika

80 dB tworzonego hałasu

820 ml zbiornika na wodęUdogodnienia:


Obrotowa szczotka

Wskaźnik poziomu płynu

Zwrotna głowica

Samoczyszczenie

Dwa zbiorniki wody


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756