Gogle VR OCULUS Quest 128 GB

Rodzaj
Gogle VR
Przeznaczenie
PC
Czujniki
Akcelerometr, Żyroskop

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

2 799,99
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
2 799,99

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

OKULARY VR OCULUS QUEST 128 GB

Przestań jedynie obserwować gry – przejdź na drugą stronę ekranu i rzuć się w wir zabawy! Daj się porwać wirtualnej rzeczywistości razem z okularami VR OCULUS QUEST 128 GB! Teraz możesz dosłownie znaleźć się w sercu akcji i stanąć oko w oko z przeciwnikiem. Zasmakuj w nieskrępowanej swobodzie dzięki tym autonomicznym goglom.

Brak kabli oznacza, że możesz wkroczyć do wirtualnej rzeczywistości, kiedy chcesz i gdzie chcesz – wszystko za sprawą błyskawicznego procesu konfiguracji zestawu. Ciesz się szczegółowym odwzorowaniem każdego ruchu i przejmij kontrolę za pomocą dwóch pilotów. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie pomiędzy Tobą a przyjemnością.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB opis

Rozrywka bez granic

Daj się urzec wspaniałym obrazom, które stworzą wokół Ciebie doskonałą iluzję przebywania w wirtualnym świecie. Wszystko za sprawą dwóch wysokiej jakości ekranów OLED o łącznej rozdzielczości 2880x1600 pikseli oraz specjalnie zaprojektowanych soczewek Fresnela. Obydwa wyświetlacze tworzą wspólnie wrażenie głębi oraz przestrzeni, którego nie jest w stanie naśladować nawet największy monitor czy telewizor.

Częstotliwość odświeżania 72 Hz zadba o to, aby obraz pozostał gładki i idealnie ostry, niezależnie od tego, jak szybko będzie toczyć się akcja. Szerokie pole widzenia pomoże Ci zanurzyć się w świecie rozgrywki i cieszyć się emocjami w przestrzeni kosmicznej, na futurystycznym polu bitwy czy w opanowanym przez zombie mieście.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB obraz

Precz z kablami – niech żyje wolność!

Gogle VR OCULUS QUEST są w pełni autonomiczne, co oznacza, że nie potrzebujesz żadnego dodatkowego urządzenia, aby cieszyć się rozrywką! Dzięki wbudowanemu dyskowi o pojemności 128 GB możesz przechowywać wewnątrz zestawu nie tylko gry, ale również aplikacje. Wystarczy, że z pomocą systemu OCULUS GUARDIAN wyznaczysz strefę poruszania się i już możesz przystąpić do zabawy.

Gogle automatycznie wyświetlą ostrzeżenie, jeżeli zbliżysz się za bardzo do granic obszaru i uchronią Cię przed niechcianą kolizją ze ścianami lub meblami. Dzięki temu jedyne, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wirtualną rzeczywistością to gogle, kontrolery i odrobina miejsca.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB bezprzewodowy

Wszystko w Twoich rękach

Umieszczone na goglach czujniki pozwalają wiernie odwzorować ruchy Twojej głowy. Możesz swobodnie obracać się na boki, spoglądać w każdym kierunku bez obaw o to, że Twój wzrok napotka krawędź ekranu. Korzystając z zestawu VR OCULUS QUEST granice nie istnieją. Dzięki akcelerometrom, żyroskopom oraz czujnikom zbliżeniowym Twoje ruchy zostaną błyskawicznie przeniesione do wirtualnego świata.

Dwa piloty OCULUS TOUCH zapewnią niezrównaną swobodę kontroli. Wszystkie przyciski znajdują się dosłownie pod Twoimi palcami, gwarantując precyzję podczas rozrywki, nieważne, czy rzucasz potężny czar, napinasz łuk czy sterujesz kosmicznym myśliwcem.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB piloty

Światło i dźwięk

W przypadku gogli VR OCULUS QUEST określenie w pełni autonomiczne nie jest stwierdzeniem na wyrost. Zestaw wyposażony jest w głośniki, które otoczą Cię szczegółowym, przestrzennym dźwiękiem. Aby stworzyć jeszcze bardziej przekonującą iluzję wirtualnego świata, wszystkie odgłosy, wystrzały czy głosy symulowane są w taki sposób, aby naśladować realistyczną propagację fal dźwiękowych.

Dzięki temu możesz ocenić, jak daleko znajdują się wrogowie lub sojusznicy bez potrzeby obracania głowy – zupełnie jak w rzeczywistości. Teraz już nikt nie podkradnie się za Twoje plecy bez Twojej wiedzy.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB dźwięk

Podłącz się i baw

Ze względu na swoją wszechstronność gogle VR OCULUS QUEST można śmiało określić jako samodzielną konsolę. Dostęp do sklepu OCULUS umożliwia wybór oraz ściągnięcie wybranych gier i aplikacji bezpośrednio do zestawu. Za pośrednictwem gogli można także korzystać z takich aplikacji jak Facebook oraz spotykać się z innymi użytkownikami wirtualnej rzeczywistości.

Prostota w konfiguracji zestawu OCULUS QUEST to kolejna, ogromna zaleta. Samo korzystanie z gogli jest więcej niż przystępne. Wystarczy założyć zestaw na głowę, a czujniki zbliżeniowe automatycznie uruchomią urządzenie. Tak, to jest aż takie proste.

Gogle VR OCULUS Quest 128 GB prostota

Dane techniczne

Funkcja produktu Wirtualna rzeczywistość
Przeznaczenie PC
Rodzaj Gogle VR
Kompatybilność PC
Kolor Czarny
Czujniki Akcelerometr, Żyroskop
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 2 kontrolery, Baterie, Wkładka dystansująca, Zasilacz
Odświeżanie ekranu [Hz] 72
Pamięć wbudowana [GB] 128
Rozdzielczość ekranu 2880 x 1600
Zestaw z kontrolerem Tak
Złącza Micro USB - 1szt.
Nazwa producenta/importera OCULUS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

2 799,99