Stacja dokująca I-TEC C31DUALDPDOCKPD100W USB Typu C, Aktywna
Kod: 462549
Interfejs: USB Typu C
Liczba portów wyjściowych [szt.]: 11
Liczba portów ładujących [szt.]: 1
Kolor: Czarny
Obsługa monitora 4K 144Hz
Funkcja Power Delivery
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
w sklepie
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Dane techniczne
Parametry
Interfejs: USB Typu C
Typ:
Obsługiwane standardy USB:
Porty wyjścia: DisplayPort 1.4 - 2 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 2 szt.Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe 3.5 mm - 1 szt.
Porty ładujące: USB-C PD: 5-20V, 5A, 100W
Zasilanie: Sieciowe
Fizyczne
Kolor: Czarny
Dołączone akcesoria: Zasilacz do ładowania USB-C 100 W