Stacja dokująca I-TEC C31HDMIDPDOCKPD100 USB Typu C, Aktywna / Pasywna
Kod: 462552
Interfejs: USB Typu C
Liczba portów wyjściowych [szt.]: 11
Liczba portów ładujących [szt.]: 1
Kolor: Czarny
Obsługa 2 monitorów 4K 60Hz
Funkcja Power Delivery
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Biurowa stacja dokująca USB-C z obsługą do 2 monitorów zewnętrznych o rozdzielczości 4K. Stacja jest kompatybilna z każdym laptopem wyposażonym w port USB-C lub Thunderbolt 3. Sześć portów USB, niezawodne i szybkie połączenie z siecią firmową dzięki zintegrowanemu portowi LAN oraz możliwość zamontowania za monitorem VESA sprawiają, że stacja dokująca jest idealnym partnerem dla profesjonalistów. Oczywiście stacja może ładować laptopa lub tablet o mocy do 100 W. Zintegrowany najnowszy protokół DP 1.4 obsługuje rozdzielczość 5K/60 Hz, dzięki czemu urządzenie nadaje się nawet dla profesjonalnych projektantów graficznych, analityków danych, edytorów filmów i oczywiście, fanów filmów HD. Stacja dokująca dostarczana jest z zasilaczem.
Dane techniczne
Parametry
Interfejs: USB Typu C
Typ:
Obsługiwane standardy USB:
Porty wyjścia: DisplayPort - 1 szt.HDMI - 1 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.USB Typu C 3.2 Gen. 2 - 2 szt.Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe 3.5 mm - 1 szt.
Porty ładujące: USB-C PD: 100W