Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850

Kod: 363269
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Interfejs IEC - 1x
  Moc pozorna [VA] 850
  Moc skuteczna [W] 510
  Zobacz cały opis
  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850
  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850
  216
  25
  21,62 zł x 10 rat 0%
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850

  Czasami potrzeba po prostu "więcej mocy". I to zwłaszcza wtedy, gdy tej "zwykłej" mocy z sieci 230 V po prostu zabraknie. Co wtedy? Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 to urządzenie, które w takim przypadku wydaje się jedynym, sensowym rozwiązaniem. Owszem - nie jest ono duże, ale w jego niewielkiej obudowie kryją się naprawdę duże możliwości. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę moc skuteczną układu na poziomie 510 W i dostęp do typowych gniazdek 230 V. Nic dziwnego, że w takich sytuacjach ma to ogromne znaczenie.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 opis

  dwa gniazdka, dużo możliwości

  Nie da się ukryć, że zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 posiada aż dwa gniazdka zasilania 230 V. Można zatem - w razie potrzeby - podłączyć do nich zarówno komputer (jednostkę centralną), jak i monitor. Można też postawić na bardziej "okrojone" rozwiązania, podłączając do zasilacza inne urządzenie, które powinno pracować w sposób nieprzerwany i ciągły. Skojarzenia z nowoczesnym systemem sterowania c.o. lub routerem WiFi nasuwają się tu same. Wracając jednak do kwestii wspomnianych gniazdek, to nawet ich maksymalne obciążenie (prąd o wartości ponad 2 A) wydłuża czas pracy odbiornika o kolejne 10 minut. Zarówno w przypadku domowego, jak i biurowego stanowiska pracy, jest to bardzo dużo.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 gniazdko

  Stabilizacja - kluczem do funkcjonalności

  Jak na profesjonalny sprzęt przystało, zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 generuje prąd o napięciu przypominającym sinusoidę. W związku z tym, że poziom podobieństwa obydwu przebiegów jest bardzo wysoki, nie istnieje ryzyko uszkodzenia odbiornika np. na skutek wystąpienia przebiegu prostokątnego. Mówiąc o stabilizacji, warto tez zwrócić uwagę na układ AVR, którego zadaniem jest utrzymanie napięcia wyjściowego na ściśle określonym poziomie. Układ ten gwarantuje możliwość skokowej i w pełni automatycznej regulacji parametrów prądu wyjściowego. Co więcej - proces ten odbywa się bez ryzyka niespodziewanego przejścia zasilacza w tryb rozładowywania, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku długotrwałych spadków napięć.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 stailizacja

  Sygnalizacja to nie wszystko!

  Nie da się ukryć, że zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 nie spełniałby swej funkcji, gdyby nie rozbudowany system sygnalizacji. Składa się on zarówno z układu świetlnego, jak i akustycznego, których zadaniem jest powiadomienie użytkownika o zaniku napięcia zasilania i przejściu zasilacza w tryb rozładowywania. To jednak nie wszystko! Urządzenie to wyposażone zostało w trwałą i kompaktową obudowę, zapewniającą - nawet przy dużym obciążeniu - optymalne odprowadzanie ciepła. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że zasilacz ten posiada funkcjonalny układ zabezpieczający baterię przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem. Co więcej - urządzenie to wyposażono również w funkcję zimnego startu, a także w szereg zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych. Jednym słowem - nic dodać, nic ująć.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850 diody

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu [min] 20
  Czas przełączania [ms] 4
  Interfejs IEC - 1x
  Kształt przebiegu sinus Przybliżona sinusoida
  Liczba gniazd wyjściowych 2
  Moc pozorna [VA] 850
  Moc skuteczna [W] 510
  Napięcie wejściowe (zakres) 165 - 275 V
  Napięcie wejściowe [V] 220
  Napięcie wyjściowe [V] 220
  Oprogramowanie UPSmart
  Sygnalizacja pracy Dioda LED, Dźwiękowa
  Topologia Line-interactive
  Waga [kg] 5.5
  Wysokość w szafie przemysłowej [mm] 140
  Zabezpieczenia Automatyczna regulacja napięcia (AVR), Ochrona przed całkowitym rozładowaniem akumulatora, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe
  Wyposażenie Brak
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera GEMBIRD
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850
   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B850
   216
   25
   21,62 zł x 10 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756