Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270

(5)
Kod: 439203
Druk w kolorze: Tak
Szybkość druku [str/min]: 33 w czerni , 20 w kolorze
Maksymalny format druku: A4
Automatyczny druk dwustronny: Tak
Wbudowany faks: Nie
Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: 1200 x 2400
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Nie
Drukowanie dwustronne i ADF
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm
Zobacz opis produktu
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
1 799 00
119,93 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz

Opis produktu

Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach

Idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 to sprzęt, dzięki któremu praca biurowa stanie się prawdziwą przyjemnością. To połączenie skanera, drukarki i kopiarki, które razem zaspokoją potrzeby zarówno użytkownika biurowego, jak i domowego. Sprzęt ten zapewnia możliwość szybkiego wydruku danych i to w bardzo dużej rozdzielczości, a także umożliwia skrócenie czasu kopiowania do zaledwie 5.5 sekund.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach Idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony

Szybka i ergonomiczna drukarka

Podstawowym elementem urządzenia EPSON EcoTank L6270 jest drukarka, która może nie tylko drukować w kolorze, ale też w sposób dwustronny! Co ciekawe, drukowanie w czerni i kolorze jest możliwe już z rozdzielczością 4800 × 1200 dpi, co przedkłada się na wyjątkowo piękne i naturalnie wyglądające wydruki.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Szybka i ergonomiczna drukarka

Szybko otrzymasz pożądane materiały.

Na uwagę zasługuje również bardzo duża szybkość wydruku, która - dla materiałów czarno-białych osiąga wartość 33 stron na minutę, a dla materiałów kolorowych - 20 stron na minutę. Jednym słowem, tak zaprojektowana i wykonana drukarka będzie idealnym wyposażeniem zarówno stanowiska domowego, jak i korporacyjnego.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Szybko otrzymasz pożądane materiały.

Efektywnie działający skaner

Niewątpliwą zaletą skanera wchodzącego w skład urządzenia EPSON EcoTank L6270 jest jego rozdzielczość optyczna wynosząca 1200 × 2400 dpi. Dzięki temu sprzęt ten może skanować dokumenty i zdjęcia z wręcz fotograficzną precyzją. Co ważne, maksymalny format skanowania to 216 × 297 mm, co całkowicie wystarczy w przypadku realizacji typowych projektów.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Efektywnie działający skaner

Wierne odzwierciedlenie barw

Warto przy tym pamiętać, że sprzęt ten oferuje również całkiem dużą, bo aż 24-bitową głębię kolorów i 8-bitową głębię szarości. Parametry te mają olbrzymi wpływ na końcową jakość pliku, która - w przypadku tego urządzenia - jest i tak bardzo wysoka, gdyż wiernie odzwierciedla ona cyfrowy oryginał.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wierne odzwierciedlenie barw

Kopiarka - funkcjonalny element każdego urządzenia wielofunkcyjnego

Trudno sobie wyobrazić prawidłowe działanie urządzenia EPSON EcoTank L6270 bez podłączenia do niego funkcjonalnej kopiarki. W przypadku tego modelu funkcję tą realizuje urządzenie, które kopiuje dane z rozdzielczością rzędu 600 × 600 dpi. Mało tego, sprzęt ten pozwala również na zastosowanie funkcji zmniejszania lub powiększania kopiowanego obrazu. Zakres powiększenia jest zależny od zastosowanych ustawień i wynosi od 25 do 400 procent.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Kopiarka-funkcjonalny element każdego urządzenia wielofunkcyjnego

Wielozadaniowa

Jeśli chodzi o prędkość kopiowania, to sprzęt ten również jest niezwykle funkcjonalny. Model ten potrafi kopiować w czerni aż 11 stron na minutę, przy czym w przypadku koloru wartość ta w oczywisty sposób nieco spada i wynosi 5.5 strony na minutę. Co ważne, za pomocą kopiarki można też bardzo łatwo kserować dokumenty tożsamości, co ma istotne znaczenie np. w trakcie pracy biurowej.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wielozadaniowa

Właściwości techniczne sprzętu

Jak na rozbudowany sprzęt biurowy przystało, urządzenie EPSON EcoTank L6270 może drukować materiały w maksymalnym formacie A4. Urządzenie to zostało wyposażone też w pojemny podajnik papieru, który może pomieścić 250 arkuszy i całkiem sporą tacę odbiorczą, która pojedynczo mieści w sobie około 30 arkuszy.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Właściwości techniczne sprzętu

Czytelny wyświetlacz LCD

Dodatkowo urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD, moduł WIFI (który sprawdzi się w trakcie bezprzewodowego transferu plików), a także w zestaw złącz, to jest port Ethernet i USB. Poziom natężenia dźwięku generowany przez sprzęt to zaledwie 56 dB, co korzystnie wpływa na atmosferę na danym stanowisku pracy.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Czytelny wyświetlacz LCD

Dodatkowe informacje

Wielofunkcyjne urządzenie EPSON EcoTank L6270 może obsługiwać następujące formaty nośników: 10 × 15 cm, 9 × 13 cm, A4, A5, A6, B5, C6, DL, Koperty, Legal, Letter, a także korzysta z materiałów eksploatacyjnych takich jak: C13T03V14A, C13T03V24A, C13T03V34A, C13T03V44A. Pobiera ono niewiele energii, gdyż jego moc w trakcie drukowania wynosi zaledwie 12 W, a w trakcie wyczekiwania jeszcze mniej, bo zaledwie 5.3 W.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Dodatkowe informacje

Niewielki wymiar, a zarazem wielkie możliwości

Wysokość tego urządzenia wynosi 231 mm, jego szerokość - 375 mm, a głębokość 347 mm. Łącznie urządzenie to waży 6.7 kg.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 
Niewielki wymiar, a zarazem wielkie możliwości

Sprawdzi się dla każdego

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 to świetny sprzęt biurowy, który sprawdzi się również w zastosowaniach stricte domowych. I właśnie dlatego warto go mieć!

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Sprawdzi się dla każdego

Wyposażenie

Do urządzenia EPSON EcoTank L6270 dołączono: płytę CD z oprogramowaniem, kabel zasilający oraz jeden zestaw atramentów.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wyposażenie

Dołączona dokumentacja

Do urządzenia została dołączona także: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


ZOBACZ WIĘCEJDane techniczne

Dane podstawowe

Druk w kolorze: Tak
Szybkość druku [str/min]: 33 w czerni , 20 w kolorze
Maksymalny format druku: A4
Automatyczny druk dwustronny: Tak
Wbudowany faks: Nie
Typ skanera: CIS
Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: 1200 x 2400
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
5 opinii
5 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
5 /5
Gabaryty
4.8 /5
Jakość druku
5 /5
Szybkość druku
4.8 /5
Eksploatacja
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (4)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Beata 2 listopada 2022
Dobra drukarka do domu i małego biura
Od dłuższego czasu moje dorastające dzieci prosiły o więcej koloru w naszym życiu. Zrażona poprzednimi drukarkami w których cena za wydruk powodowała smutek portfela i konta bankowego długo wahałam się przed zakupem drukarki kolorowej. Poczytałam i okazało się, że ktoś wymyślił koło od nowa i można tanio pokolorować do tej pory szare karteczki a przy tym zrobić to taniej niż na drukarce laserowej. Podobno koszt wydruku 1 strony kolorowej to 6 grosze a czarno-białej 1 grosz. Teraz mogę drukować obrazki dla całej klasy w szkole z niekłamaną radością. Drukarka oszczędza również sporą ilość drzew w Europie, potrafi drukować dwustronnie. Drukarkę dostajemy w standardowym pudełku z uwaga: kompletem tuszów nie żaden zestaw startowy na 10 stron. Pan w sklepie życzliwie zaproponował zakup tuszy, ale w tej drukarce załączone tusze starczają na kilka tysięcy stron kolorowych (tak tysięcy). Trochę się zdziwiłam, że dostałam w opakowaniu dodatkową butelkę z czarnym tuszem, dziękuje Epson. Napełnianie tuszem jest bajecznie proste i nawet 5 latek potrafi bezbłędnie napełnić tuszem drukarkę nie można się pomylić. Aplikacja daje nam możliwość drukowania z telefonu, dostosowania wielkości dokumentu na stronie i skanowania do pamięci telefonu. Taki plik można zapisać jako pdf lub jpg i łatwo udostępnić, emailem lub smsem. Skaner jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów, niestety nie potrafi skanować dwustronnych dokumentów, można sobie poradzić skanując awersy i rewersy dokumentów i połączyć w odpowiedniej kolejności w aplikacji. Ten model nie posiada dotykowego ekranu. Ma opcje autowyłączania przy bezczynności. Super jest to, że każdy z domowników może z dowolnego urządzenia drukować i skanować. Oryginalny komplet tuszy kosztuje około 150 - 200 zł. Taniej drukować już się chyba nie da. Mąż prze szczęśliwy bo ma wreszcie drukarkę działającą przez wifi i nie musi latać z kablem by drukować lub skanować. Dzieci zdecydowanie orzekły, że to najlepszy zakup ostatniego półrocza. Z wad na razie widzę jedną, szybkość druku. Proste strony bez dużej ilości grafiki drukuje szybko, ale zdjęcie na całą stronę będzie wymagało więcej czasu w zależności od wybranej jakości. Laser był szybszy, ale brał więcej prądu, teraz oszczędzamy na prądzie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grefkow 22 grudnia 2022
Jedna z najgorszych drukarek
Ludzie nie kupujcie tej drukarki!!! Jest koszmarnie ale to koszmarnie wolna samo drukowanie na reklamie wygląda dobrze ale producent nie podaje że przed w czasie i po drukarka będzie myśleć i mielić coś w pamięci a przy druku dwustronnym to można iść kawy się napić. Plastiki i jakość wykonania gorzej niż zabawki chińskie. Osłona wyświetlacza jest zrobiona z cieniutkiego plastiku z którego robi się teczki plastikowe. Jedyne co broni tą drukarkę to koszty wydruku. Jak macie parę zł więcej co szerokim łukiem omijajcie tą drukarkę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agnieszka 19 grudnia 2022
Polecam
Jakość drukowania super, tania w użytkowaniu, polecam :)
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Prezentowana opinia została pozyskana w trakcie konkursu „7x1000 zł” prowadzonego przez Media Expert
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Radosław 14 grudnia 2022
Drukarka z serii eco tank
Super sprzęt , duża oszczędność dla firmy.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Prezentowana opinia została pozyskana w trakcie konkursu „7x1000 zł” prowadzonego przez Media Expert
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Klaudia 24 listopada 2022
Super produkt.
Produkt spełnia moje oczekiwania.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martwa się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
1 799 00
119,93 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1799,00 zł
1 799 00