Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270

(92)
Kod: 439203
Porównaj
Druk w kolorze: Tak
Szybkość druku [str/min]: 33 w czerni , 20 w kolorze
Maksymalny format druku: A4
Automatyczny druk dwustronny: Tak
Wbudowany faks: Nie
Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: 1200 x 2400
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Nie
Drukowanie dwustronne i ADF
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6,1 cm
Zobacz opis produktu
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270

Sugerowana cena producenta:

1 699 zł

1 499 00
74,95 zł x 20 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz

i do października nie płacisz

Opis produktu

Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach

Idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 to sprzęt, dzięki któremu praca biurowa stanie się prawdziwą przyjemnością. To połączenie skanera, drukarki i kopiarki, które razem zaspokoją potrzeby zarówno użytkownika biurowego, jak i domowego. Sprzęt ten zapewnia możliwość szybkiego wydruku danych i to w bardzo dużej rozdzielczości, a także umożliwia skrócenie czasu kopiowania do zaledwie 5.5 sekund.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy bardzo niskich kosztach Idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony

Szybka i ergonomiczna drukarka

Podstawowym elementem urządzenia EPSON EcoTank L6270 jest drukarka, która może nie tylko drukować w kolorze, ale też w sposób dwustronny! Co ciekawe, drukowanie w czerni i kolorze jest możliwe już z rozdzielczością 4800 × 1200 dpi, co przedkłada się na wyjątkowo piękne i naturalnie wyglądające wydruki.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Szybka i ergonomiczna drukarka

Szybko otrzymasz pożądane materiały.

Na uwagę zasługuje również bardzo duża szybkość wydruku, która - dla materiałów czarno-białych osiąga wartość 33 stron na minutę, a dla materiałów kolorowych - 20 stron na minutę. Jednym słowem, tak zaprojektowana i wykonana drukarka będzie idealnym wyposażeniem zarówno stanowiska domowego, jak i korporacyjnego.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Szybko otrzymasz pożądane materiały.

Efektywnie działający skaner

Niewątpliwą zaletą skanera wchodzącego w skład urządzenia EPSON EcoTank L6270 jest jego rozdzielczość optyczna wynosząca 1200 × 2400 dpi. Dzięki temu sprzęt ten może skanować dokumenty i zdjęcia z wręcz fotograficzną precyzją. Co ważne, maksymalny format skanowania to 216 × 297 mm, co całkowicie wystarczy w przypadku realizacji typowych projektów.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Efektywnie działający skaner

Wierne odzwierciedlenie barw

Warto przy tym pamiętać, że sprzęt ten oferuje również całkiem dużą, bo aż 24-bitową głębię kolorów i 8-bitową głębię szarości. Parametry te mają olbrzymi wpływ na końcową jakość pliku, która - w przypadku tego urządzenia - jest i tak bardzo wysoka, gdyż wiernie odzwierciedla ona cyfrowy oryginał.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wierne odzwierciedlenie barw

Kopiarka - funkcjonalny element każdego urządzenia wielofunkcyjnego

Trudno sobie wyobrazić prawidłowe działanie urządzenia EPSON EcoTank L6270 bez podłączenia do niego funkcjonalnej kopiarki. W przypadku tego modelu funkcję tą realizuje urządzenie, które kopiuje dane z rozdzielczością rzędu 600 × 600 dpi. Mało tego, sprzęt ten pozwala również na zastosowanie funkcji zmniejszania lub powiększania kopiowanego obrazu. Zakres powiększenia jest zależny od zastosowanych ustawień i wynosi od 25 do 400 procent.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Kopiarka-funkcjonalny element każdego urządzenia wielofunkcyjnego

Wielozadaniowa

Jeśli chodzi o prędkość kopiowania, to sprzęt ten również jest niezwykle funkcjonalny. Model ten potrafi kopiować w czerni aż 11 stron na minutę, przy czym w przypadku koloru wartość ta w oczywisty sposób nieco spada i wynosi 5.5 strony na minutę. Co ważne, za pomocą kopiarki można też bardzo łatwo kserować dokumenty tożsamości, co ma istotne znaczenie np. w trakcie pracy biurowej.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wielozadaniowa

Właściwości techniczne sprzętu

Jak na rozbudowany sprzęt biurowy przystało, urządzenie EPSON EcoTank L6270 może drukować materiały w maksymalnym formacie A4. Urządzenie to zostało wyposażone też w pojemny podajnik papieru, który może pomieścić 250 arkuszy i całkiem sporą tacę odbiorczą, która pojedynczo mieści w sobie około 30 arkuszy.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Właściwości techniczne sprzętu

Czytelny wyświetlacz LCD

Dodatkowo urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD, moduł WIFI (który sprawdzi się w trakcie bezprzewodowego transferu plików), a także w zestaw złącz, to jest port Ethernet i USB. Poziom natężenia dźwięku generowany przez sprzęt to zaledwie 56 dB, co korzystnie wpływa na atmosferę na danym stanowisku pracy.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Czytelny wyświetlacz LCD

Dodatkowe informacje

Wielofunkcyjne urządzenie EPSON EcoTank L6270 może obsługiwać następujące formaty nośników: 10 × 15 cm, 9 × 13 cm, A4, A5, A6, B5, C6, DL, Koperty, Legal, Letter, a także korzysta z materiałów eksploatacyjnych takich jak: C13T03V14A, C13T03V24A, C13T03V34A, C13T03V44A. Pobiera ono niewiele energii, gdyż jego moc w trakcie drukowania wynosi zaledwie 12 W, a w trakcie wyczekiwania jeszcze mniej, bo zaledwie 5.3 W.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Dodatkowe informacje

Niewielki wymiar, a zarazem wielkie możliwości

Wysokość tego urządzenia wynosi 231 mm, jego szerokość - 375 mm, a głębokość 347 mm. Łącznie urządzenie to waży 6.7 kg.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 
Niewielki wymiar, a zarazem wielkie możliwości

Sprawdzi się dla każdego

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 to świetny sprzęt biurowy, który sprawdzi się również w zastosowaniach stricte domowych. I właśnie dlatego warto go mieć!

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Sprawdzi się dla każdego

Wyposażenie

Do urządzenia EPSON EcoTank L6270 dołączono: płytę CD z oprogramowaniem, kabel zasilający oraz jeden zestaw atramentów.

Urządzenie EPSON EcoTank L6270 Wyposażenie

Dołączona dokumentacja

Do urządzenia została dołączona także: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne

Dane podstawowe

Druk w kolorze: Tak
Szybkość druku [str/min]: 33 w czerni , 20 w kolorze
Maksymalny format druku: A4
Automatyczny druk dwustronny: Tak
Wbudowany faks: Nie
Typ skanera: CIS
Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: 1200 x 2400
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.9/5
92 opinii
88 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
4.9 /5
Gabaryty
5 /5
Jakość druku
4.9 /5
Szybkość druku
4.8 /5
Eksploatacja
4.9 /5
Funkcjonalność
4.8 /5
Prosta obsługa
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (11)
2.9/5
Karol 26 stycznia 2024
Niewarta połowy swej ceny
Ta drukarka to totalna porażka. Do tej pory używałem 11 letniej drukarki z wi-fi, która spisywała się dużo lepiej i niestety żałuję, że przesiadłem się na EPSON-a. Najchętniej bym ją zwrócił, bo nie spełnia moich oczekiwań. 1) Drukarka posiada wi-fi ale niestety tym przypadku to totalna porażka. Zanim drukarka zacznie drukować po wi-fi mija nieraz z 10s. Skanowanie do komputera po wi-fi to loteria. Czasem skanuje bez problemu ale najczęściej nie może się połączyć. Najlepsze jest to, że jak już uda się uruchomić skanowanie po wi-fi a po zakończeniu dokładamy kartki i chcemy ponownie uruchomić skanowanie to często nie może się połączyć. (nie jest to wina komputera, używam w zasadzie 3 drukarek z wi-fi i z żadną niema takiego problemu jak z tą, nie jest to również konflikt adresów). 2) Po 2 tygodniach użytkowania pojawiły podczas skanowania odbarwione linie co bardzo widać na białych kartkach (szare paski od góry do dołu kartki), ale tu tak jak w przypadku łączenia z wi-fi często problem występuje ale czasami tego niema i z pewnością nie jest to spowodowane zabrudzeniem szybki. 3) Drukarka niby się sama czyści co jakiś czas ale po miesiącu używania w kolorowych wydrukach pojawiają się paski jakby przyschły dysze (drukarka jest non stop pod prądem, codziennie drukuje, tusze oryginalne). Jest co prawda możliwość uruchomienia czyszczenia, ale ze starym sprzętem takiego czegoś nie było, gdzie drukarka tak jak tu miała dysze w drukarce, a nie pojemnikach z tuszem. 4) Podajnik do skanowania dokumentów jest dość delikatny, a samo skanowanie jest przy standardowych ustawieniach bardzo powolne, stara 11 letnia atramentowa drukarka skanowała mi w tym samym czasie 3 strony podczas gdy ta zeskanuje tylko jedną, jakość skanowanych dokumentów była praktycznie taka sama w obu przypadkach. Przy sporej ilości skanowanych dokumentów jest to uciążliwe. 5) Bardzo irytujące jest to, że drukarka przycina obszar wydruku. Drukuję z JPG-a tekst, ustawiam w Windowsie aby zmieścił się na stronie bez przycinania a po wydruku niespodzianka, krawędzie są poucinane, aczkolwiek myślę, że to można gdzieś w ustawieniach jeszcze zmienić, choć uważam, że w produkcie za taką kasę, takie niedociągnięcia nie powinny występować. 6) Klapa skanera, a w zasadzie zawiaski kiepsko trzymają pokrywę. Trzeba uważać, otwierać do końca i przytrzymać aby się nie kołysała bo potrafi opaść z impetem. Obawiam się, że za którymś razem może niestety pęknąć szkiełko skanera. Drukarka posiada jeszcze kilka drobniejszych wad, które nie są tak irytujące i można jeszcze je przełknąć. Po ponad miesięcznym użytkowaniu produktu z pewnością 2 raz bym nie kupił, nawet gdyby kosztowała połowę ceny.
Czy ta opinia była pomocna?
3/5
Obywatel L 2 marca 2024
Niewarta tych pieniędzy
Mam model wcześniejszy L6190, ale widzę po komentarzach, że nic się nie zmieniło. Od samego początku zacina się jej papier i przy skanowaniu z ADF i przy drukowaniu. Jedyny plus to tanie tusze, ale zaoszczędzone pieniądze wydaje się na środki uspokajające. Mam ją od 2018 i od samego początku to totalna porażka. Męczyłem się z tym złomem 5 lat, aż chyba się w końcu zepsuła (hurra jest w serwisie) i spokojnie mogę kupić coś innego. Wiecznie ADF po kliku kartkach nie widział pozostałych - gimnastykowałem się z tym jak lekkoatleta, a to papier taki, a to inny, a to takie ustawienia toru, a inne ... NIC. To samo z podawaniem papieru do druku (nie kupuję taniego). Bez palca popychacza ani rusz. NIE POLECAM i SZCZERZE ODRADZAM!!! A teraz idę się rozglądać za następcą i nie będzie to EPSON!!!! Nigdy.
Czy ta opinia była pomocna?
2.1/5
d3w4d 3 marca 2024
Porażka
Porażka. Przereklamowane. Porażka z łączeniem się przez Wi-Fi. 30 stron na minutę w czerni - chyba w snach- to jakiś żart powolna jak żółw - 3 strony na minutę o tak jak już zacznie drukować a potrafi zmarnować z 30 minut zanim zacznie drukować. Pierwszy raz mam do czynienia z takim słabym produktem. Wiem już dlaczego w sklepie była taka promocja na ten sprzęt i dlaczego sprzedawcy to polecali na pytanie o dobrą drukarkę w kolorze - zapewne była prowizja od sprzedaży !!! Nie polecam!!!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mariusz 30 stycznia 2024
W swojej cenie rewelacja
Używam parę dni, wydrukowałem już ponad 300 stron i 40 zdjęć, zeskanowałem od góry ponad 50 stron, nic się nie zacięło, kolory są super, szybkość jest bardzo dobra. Ci co pisali, że skanowanie im się zacina ... Dociśnijcie panel od góry, jego niedociśnięcie powoduję zacięcie. Wszystko działa tak jak trzeba, brać nie narzekać. Jest to jedna z najmniejszych drukarek z dolewanym tuszem, jedynie jest wyższa.
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kamil 27 marca 2024
Sprzęt spisuje się bardzo dobrze
Drukarka bardzo dobrze radzi sobie z domowymi zagadnieniami. Jakość druku oraz funkcjonalność są na bardzo dobrym poziomie. Głośność i szybkość druku jest na poziomie drukarek atramentowych. Dużym plusem są koszty eksploatacji oraz możliwość obsługi z telefonów. Kupiłbym jeszcze raz.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Igorgda 15 marca 2024
Doskonała drukarka
Użytkuję ponad 2 miesiące i drukuję dużo choć większość cz.b., działa świetnie, nie ma problemu z komunikacją, tonery CMYK, które były w komplecie starczą mi chyba na rok, a oryginały wychodzą taniej niż najtańsze zamienniki. Ekonomia wydruku doskonała. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 1 marca 2024
Epson EcoTank L6270
Dobra wszechstronna drukarka. Wszystko działa na dobrym poziomie. Jedynie jakość druku mogłaby być trochę lepsza. Ogólnie polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adobi 27 października 2023
Dobra jakość
Bardzo dobra, cicha i wydajna drukarka, z odpowiednią jakością druku foto (choć tu mogło by być ciut lepiej). Wydajność pojemników na tusz na najlepszym możliwym poziomie. Dodatkowo chowany papier w szufladzie na dole oraz przyzwoita szybkość druku sprawiają, że bardzo wygodnie się ją użytkuje. Konfiguracja prosta, ustawienia papieru (czy to zwykłego, czy foto) - na dobrym poziomie. Jestem bardzo zadowolony, kupiłbym ponownie.
Czy ta opinia była pomocna?
4/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
drFish 1 listopada 2023
Przereklamowana
Parametry wskazane w danych technicznych mocno zawyżone. Jakość druku przeciętna, prędkość druku przeciętna, prędkość skanowania mierna. Skanowanie z podajnika to jakaś porażka, często się zacina, a przy kilku kartkach już sobie nie radzi. Jedyny plus to wydajność druku, ponieważ tusz ubywa bardzo powoli. Reasumując: drugi raz nie kupię, stary Brother lepiej daje rade. Następnym razem powrót do lepszego brata.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
adrian 1 października 2023
Super sprzęt!
To urządzenie jak najbardziej spełnia moje oczekiwania! Małe i kompaktowe, a skrywa wiele różnych funkcji! Na pewno na uwagę zasługuje automatyczny druk dwustronny, Eco Tank i możliwość druku bezprzewodowego. Mam nadzieję, że zostanie ze mną na długo!
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Instrukcje

Instrukcja obsługi Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270

Inne produkty w kategorii:

Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L6270

Sugerowana cena producenta:

1 699 zł

1 499 00
74,95 zł x 20 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz

i do października nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1499,00 zł
1 499 00

Sugerowana cena producenta:

1 699 zł