Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9013 Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T535DW Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3560 Druk w kolorze, Wi-Fi
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank M2170 Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9013 Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneInteligentna drukarka z funkcjami, które pozwalają na dostosowanie jej do potrzeb użytkownika
Subskrypcja Instant Ink
Nie obawiaj się, że zabraknie Ci tuszu. Ta drukarka jest kompatybilna z usługą HP Instant Ink, dzięki której, gdy tusz osiągnie niski poziom, nowy wkład zostanie do Ciebie wysyłany automatycznie bez dodatkowych kosztów. W ramach usługi oferowany jest również recykling. To nie tylko wygoda, ale również oszczędność - nawet do 70%.
Po zakupie drukarki HP zarejestruj ją i wybierz subskrypcję HP Instant Ink. Wybierz odpowiedni plan subskrypcji, w zależności od Twoich potrzeb już od 4.99 zł miesięcznie. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz w odpowiednim momencie. W dowolnym momencie możesz zmienić plan subskrypcji lub z niego zrezygnować.
Poznaj system HP+
Dzięki HP+ zyskujesz podłączenie do drukowania w chmurze i zaawansowane funkcje aplikacji HP Smart takie, jak Private Pickup, która dba, aby Twoje wydrukowane dokumenty nie wpadły w niepowołane ręce, oparte na chmurze monitorowanie HP Smart Security, które pomaga wykrywać ataki złośliwego oprogramowania i zapobiegać im oraz możliwość drukowania z dowolnego miejsca na świecie korzystając z połączenia internetowego lub sieci komórkowej - Print Anywhere. W ramach HP+ dbamy także o naszą planetę, drukując ekologicznie i stosując recycling wkładów. Za każdym razem, gdy drukujesz jedną stronę, HP inwestuje w ochronę i odtwarzanie lasów w ramach programu Forest First.
Funkcje, które oszczędzają czas
Funkcja Smart Tasks przyspiesza i upraszcza wykonywanie skomplikowanych zadań takich, jak skanowanie plików do chmury, wysyłanie dokumentów na skrzynkę poczty email albo tworzenie ze skanów edytowalnych dokumentów. Teraz wystarczy jedno kliknięcie i gotowe. Czas zaoszczędzisz także dzięki pojemnemu podajnikowi na 250 arkuszy i możliwości automatycznego druku dwustronnego.
Korzystaj z drukarki bez względu na to, gdzie jesteś
W domu, w pracy albo w podróży możesz drukować z chmury poprzez Wi-Fi, albo sieć swojego telefonu komórkowego. Szybko wydrukujesz dokumenty i zdjęcia, które masz w smartfonie czy usługach internetowych takich jak Google Drive czy Dropbox, a kiedy będziesz chciał udostępnić skany, też możesz to zrobić przy pomocy usług internetowych. Wszystko to praktycznie z dowolnego miejsca.
Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności
Nie zatrzyma Cię już niestabilne połączenie bezprzewodowe. Funkcja samonaprawiającej się sieci Wi-Fi to gwarancja utrzymania łączności i płynnej pracy. Nie musisz również obawiać się o bezpieczeństwo urządzeń i danych – zapewniają to najlepsze w swojej klasie mechanizmy ochrony od HP. Kiedy będziesz potrzebować pomocy w każdej chwili możesz skorzystać z chatbota, a powiadomienia w aplikacji HP Smart dostarczą kompletu informacji i pozwolą zachować kontrolę.
Skanuj i twórz edytowalne dokumenty
Aplikacja HP Smart otwiera zupełnie nowe możliwości. Dzięki funkcji Smart Tasks można np. z poziomu telefonu albo drukarki skanować i tworzyć edytowalne dokumenty, które można również przeszukiwać.
Zautomatyzowany druk dwustronny
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9013 zostało wyposażone w podajnik na 250 arkuszy, który działa w sposób automatyczny. Dzięki temu można drukować i skanować dwustronnie.
Dane techniczne
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 22 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Typ skanera: | Szyba i podajnik DADF |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
Drukarka | |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Rozdzielczość druku w czerni [dpi]: | 4800 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze [dpi]: | 4800 x 1200 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s]: | 9 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (kolor) [s]: | 10 |
| Druk na płytach CD/DVD: | Nie |
Skaner | |
| Typ skanera: | Szyba i podajnik DADF |
| Rozdzielczość optyczna [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Maksymalny format skanowania: | 216 x 297 mm |
Kopiarka | |
| Rozdzielczość kopiowania [dpi]: | 600 x 600 |
| Zmniejszanie / powiększanie: | 25 - 400 |
| Funkcje kopiowania: | Dwustronne, Kopiowanie dokumentów tożsamości, Przyciemnianie, Rozjaśnianie |
Faks | |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Maksymalna prędkość transmisji danych [kBps]: | 33.6 |
| Pamięć faksu [str]: | 100 |
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
Techniczne | |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Podajnik papieru: | 250 arkuszy |
| Taca odbiorcza: | 60 arkuszy |
| Pamięć: | 512 MB RAM |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Obsługiwane formaty nośników: | A4, A5, A6, B5, Karty, Koperty |
| Materiały eksploatacyjne: | 3JA23AE, 3JA24AE, 3JA25AE, 3JA26AE, 3JA27AE, 3JA28AE, 3JA29AE, 3JA30AE |
| Poziom hałasu [dB]: | 70 |
| Pobór mocy drukowanie [W]: | 30 |
| Pobór mocy wyczekiwanie [W]: | 5.8 |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 278 |
| Szerokość [mm]: | 439 |
| Głębokość [mm]: | 342 |
| Waga [kg]: | 8.95 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 11.25 |
Parametry | |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Atramentowa |
| Obsługiwane systemy: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający, Tusze startowe |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 12 miesięcy, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |