Serwer plików QNAP TS-233

Kod: 486546
Porównaj
Pamięć RAM: 2 GB
Pojemność dysku: Brak dysku
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5, 3.5
Złącza: 1 x LAN, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Zobacz opis produktu
Serwer plików QNAP TS-233
Serwer plików QNAP TS-233
806 99
40,34 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Stwórz prywatną chmurę

Osobista pamięć masowa

Uruchom swoją osobistą pamięć masową w chmurze i ciesz się łatwym dostępem do plików, udostępnianiem i synchronizacją z QNAP TS-233. Ten serwer plików zaprojektowany, aby poprawić współpracę i produktywność podczas pracy zdalnej, TS-233 oferuje również szeroką gamę aplikacji multimedialnych i jest kompletnym portalem domowej rozrywki.

Serwer plików QNAP TS-233 gama aplikacji chmura

Minimalistyczny wygląd

Kompaktowy i stylowy model TS-233 skupia się na estetycznej i prostej konstrukcji, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku domowego lub biurowego. Konstrukcja obejmuje również dyski twarde, które można zainstalować bez śrubokręta.

Serwer plików QNAP TS-233 konstrukcja użytek

Efektywne chłodzenie

Model TS-233 ma niewielkie rozmiary i zapewnia chłodzenie, wydajność i ciszę wykorzystując wbudowany wentylator. Dzięki temu możesz cieszyć się chłodnym i cichym urządzeniem, gotowym by pomóc Ci w przechowaniu plików.

Serwer plików QNAP TS-233 rozmiary chłodzenie

NAS z 64-bitowym procesorem

Model TS-233 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor 2 GHz ARM® Cortex-A55, 2 GB wewnętrznej pamięci RAM, jeden port Gigabit LAN i obsługuje dwa dyski twarde SATA 6 Gb/s. Serwer plików TS-233 zapewnia przyspieszane sprzętowo szyfrowanie AES-NI 256 zarówno dla pełnych woluminów NAS, jak i folderów współdzielonych, poprawiając wydajność systemu i chroniąc poufne dane.

Serwer plików QNAP TS-233 procesor dyski szyfrowanie

NPU przyspiesza zadania AI

Dzięki wbudowanemu NPU (Neural Network Processing Unit), TS-233 zwiększa wydajność QNAP AI Core (Artificial Intelligence) do szybkiego wykrywania twarzy i obiektów.

Serwer plików QNAP TS-233 NPU QNAP AI Core

Inteligentne zarządzanie zdjęciami

Oparta na sztucznej inteligencji aplikacja QuMagie z inteligentnym rozpoznawaniem twarzy i obiektów to idealne rozwiązanie do zarządzania zdjęciami i ich udostępniania. Obejmuje funkcje, takie jak przewijanie osi czasu, konfigurowalne foldery, widok iOS® Live Photo, zaawansowana wyszukiwarka i wiele innych.

Serwer plików QNAP TS-233 QuMagie

Szybkość, niezawodność i łatwość

Model TS-233 jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa przenoszą wrażenia użytkownika na zupełnie nowy poziom.

Serwer plików QNAP TS-233 system operacyjny QTS 5

Interfejs systemu QTS 5

Poruszając się po systemie QTS 5 zauważysz, jak dużą wagę przywiązuje się do detali poprawiających jakość użytkowania. Docenisz płynniejsze działanie serwera NAS, wygodny graficzny interfejs użytkownika i szybsze odnajdywanie ulubionych aplikacji.

Serwer plików QNAP TS-233 QTS 5 interfejs płynne działanie

Zacznij od przewodnika

Podczas pierwszej instalacji wgrany przewodnik poprowadzi Cię przez proces instalacji. Dzięki instrukcjom krok po kroku instalacja jest szybka i łatwa.

Serwer plików QNAP TS-233 instalacja

Kompleksowe rozwiązanie

Model TS-233 jest wszechstronny, ale jego główną cechą jest wszechstronna obsługa kopii zapasowych w celu ochrony plików i danych. Dzięki regularnym kopiom zapasowym plików i urządzeń już nigdy nie będziesz musiał martwić się o utratę danych.

Serwer plików QNAP TS-233 rgulowane kopie

Kopie zapasowe plików z Windows®/Mac®

W systemie operacyjnym Windows® NetBak Replicator zapisuje dane komputera na TS-233M. W systemie MacOS® wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować wbudowaną aplikację Time Machine®, aby zapisywać pliki na serwerze NAS.

Serwer plików QNAP TS-233 Windows Mac

Kopie z urządzeń mobilnych

Zainstaluj aplikację mobilną Qfile lub QuMagie i włącz funkcję „automatycznego pobierania”. Zdjęcia są automatycznie przesyłane do TS-233, gdy tylko zostaną zrobione.

Serwer plików QNAP TS-233 Qfile QuMagie

Kopie zapasowe danych na dyskach

Wystarczy podłączyć urządzenie pamięci masowej do portu USB typu A z przodu TS-233 i nacisnąć przycisk szybkiego kopiowania, aby zapisać wszystkie pliki na urządzeniu NAS.

Serwer plików QNAP TS-233 przycisk szybkie kopiowanie

Zapisuj na chmurze

Dzięki Hybrid Backup Sync możesz bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe plików i danych przechowywanych na Dysku Google™ na serwerze TS-233, dzięki przechowywaniu w chmurze. Technologia Hybrid Backup Sync obsługuje wszystkie popularne usługi w chmurze publicznej, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe plików NAS lub synchronizować je z pamięcią masową w chmurze.

Serwer plików QNAP TS-233 Dysk Google Hybrid Backup Sync

Ochrona danych za pomocą migawek

Migawki to zaawansowana metoda tworzenia kopii zapasowych, zwykle zarezerwowana dla serwerów NAS oferujących zaawansowane funkcje biznesowe. QNAP oferuje funkcję migawek we wszystkich swoich urządzeniach NAS, w tym w modelu TS-233. Funkcja Snapshot zapisuje aktualny stan systemu, umożliwiając przywrócenie go w dowolnym momencie - znacznie zmniejszając ryzyko ransomware.

Serwer plików QNAP TS-233 Migawki Snapshot

Pliki o wysokiej rozdzielczości

Pliki RAW o wysokiej rozdzielczości szybko zajmą miejsce w telefonie. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, YouTuberem, czy profesjonalnym montażystą, skorzystaj z dysków twardych o dużej pojemności modelu TS-233, aby ułatwić przechowywanie i wydajnie organizować pliki w centrum pamięci masowej.

Serwer plików QNAP TS-233 Pliki RAW

Wysoka jakość obsługi

Model TS-233 obsługuje ttechnologię ARM NEON, która przyspiesza przetwarzanie wideo, zapewniając lepszą rozrywkę. Możesz przesyłać strumieniowo pliki multimedialne z modelu TS-233 do urządzeń DLNA® i telewizorów za pomocą popularnych urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów, takich jak Roku®, Apple TV® (przez Qmedia), Google Chromecast™ i Amazon Fire TV®.

Serwer plików QNAP TS-233

File Station

Dzięki aplikacji File Station online możesz łatwo zarządzać plikami przechowywanymi na serwerze TS-233. Dołączona aplikacja mobilna Qfile zapewnia również dostęp do wszystkich plików na wyciągnięcie ręki w kompletnej usłudze w chmurze osobistej, dostępnej z dowolnego miejsca!

Serwer plików QNAP TS-233 File Station Qfile

Qsync

Qsync to doskonały zamiennik Dropbox® do synchronizacji plików z komputerów i urządzeń mobilnych należących do Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i klientów. Miej dostęp do swoich plików kiedy i gdzie potrzebujesz.

Serwer plików QNAP TS-233 Qsync

Qfiling

Organizacja i archiwizacja plików przy użyciu aplikacji Qfiling zapewnia oszczędność czasu. Wystarczy uporządkować pliki według kategorii i skonfigurować harmonogram, a aplikacja Qfiling będzie pliki automatycznie organizować i archiwizować .

Serwer plików QNAP TS-233 Qfiling

Chroń dane

TS-233 oferuje zaawansowane ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, a jednocześnie jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Oprócz blokowania adresów IP i połączenia HTTPS dostępnych jest wiele aplikacji, które zapewniają optymalny poziom ochrony NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i ataki hakerów.

Serwer plików QNAP TS-233 ochrona bezpieczeństwo

Wyposażenie

W zestawie znajduje się serwer plików QNAP TS-233, kabel RJ45, zaśliacz, śrubki oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pamięć RAM: 2 GB
Procesor: ARM Cortex A55 2.0 GHz
Maksymalna liczba dysków: 2
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5, 3.5
Interfejs: RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Złącza: 1 x LAN, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Usługi: Dostęp zdalny, Dynamiczny DNS (DDNS), Fibre Channel, iSCSI, Jumbo Frame, Kopia zapasowa, LDAP, Serwer DHCP, Serwer FTP, Serwer Q'center, Serwer SQL, SMART, SNMP, Stacja fotograficzna, Stacja plików, VLAN, Windows ACL, Zapora sieciowa

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Serwer plików QNAP TS-233
Serwer plików QNAP TS-233
Serwer plików QNAP TS-233
806 99
40,34 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 806,99 zł
806 99