Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD

Kod: 468638
Porównaj
Rodzaj dysku: HDD
Typ dysku: Zewnętrzny
Pojemność dysku: 14 TB
Interfejs: USB 3.2 Gen. 1 / USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0)
Maksymalna prędkość: Interfejsu 5 Gb/s
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD
Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD
1 322 57
132,25 zł x 10 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do października nie płacisz

Opis produktu

Najwyższa jakość produktu, na którym możesz polegać

Zwiększy wydajność Twojej pracy

Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD to pojemny, zewnętrzny nośnik danych, który oferuje coś więcej niż tylko dostęp do aż 14 TB pamięci. To sprzęt, dzięki któremu użytkownik może skorzystać z szeregu ciekawych funkcji, które usprawnią zarządzanie dyskiem i odzyskiwanie zapisanych na nim danych.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Najwyższa jakość produktu, na którym możesz polegać

Jeszcze więcej pamięci

Istnieją dyski zewnętrzne, których obszar pamięci trudno objąć rozumem. Dysk SEAGATE One Touch Hub z pewnością należy do tej grupy urządzeń. Jest on w stanie pomieścić aż 14 TB danych, co jest wartością wręcz oszałamiającą. Model ten doskonale sprawdzi się w roli niezawodnego narzędzia do archiwizowania danych. Można w nim pomieścić wszystko, począwszy od plików multimedialnych zapisanych w standardzie 8K i 4K, aż po kompletne kopie zapasowe i bazy danych.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Jeszcze więcej pamięci

Szybki transfer danych

Dysk o tak dużej pojemności wymaga obecności szybkich złącz, dzięki którym można łatwo przesyłać znajdujące się na nim pliki. Sprzęt ten wyposażony jest m.in. w USB 3.2 Gen 1, za pomocą którego można szybko np. przesyłać, tworzyć lub uaktualniać kopie zapasowe komputerów. Dysk SEAGATE One Touch Hub posiada też złącze USB-C (w przedniej obudowie), za pomocą którego można szybko i sprawnie ładować różne urządzenia peryferyjne. Dysk dysponuje własnym zasilaniem, w związku z czym jest on całkowicie niezależny od pracy komputera.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Szybki transfer danych

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Dysk SEAGATE One Touch Hub wyposażony został w szereg narzędzi, które znacząco usprawniają jego pracę. Obsługuje on technologię szyfrowania AES-256, która zabezpiecza znajdujące się na nim dane za pomocą specjalnego, 256-bitowego szyfru. Ciekawostką niech będzie fakt, że z technologii tej korzysta wiele podmiotów zewnętrznych, w tym rządy niektórych, zachodnich państw. Świadczy to o tym, że przechowywane w ten sposób dane będą całkowicie bezpieczne.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Bezpieczeństwo i ochrona danych

Kopia zapasowa? To nie problem!

Dysk SEAGATE One Touch Hub udostępnia użytkownikowi proste w obsłudze, ale za to niezwykle funkcjonalne narzędzie Seagate Toolkit, za pomocą którego można m.in. znacznie łatwiej i szybciej tworzyć kopię zapasową. Co więcej, narzędzie to umożliwia efektywne zarządzanie bezpieczeństwem danych i optymalizacją działań dysku w zależności od potrzeb jego użytkownika.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Kopia zapasowa

Odzyskiwanie danych

Urządzenie wyróżnia się maksymalną niezawodnością. Wynika ona nie tylko z technologii wykonania dysku, ale też z obecności systemów chroniących zapisane dane przed przypadkowym skasowaniem. Dzięki usłudze Rescue Data Recovery Services użytkownik może skorzystać z kompleksowego wsparcia specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem wcześniej utraconych (z różnych powodów) danych. Co ważne, usługa ta obejmuje zarówno przypadkowe skasowanie plików, jak i ich utratę na skutek np. klęski żywiołowej. Dostęp do usługi jest możliwy przez 2 lata od daty zakupu urządzenia.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Odzyskiwanie danych

Funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci

Dysk SEAGATE One Touch Hub to sprzęt, który nie tylko zarchiwizuje praktycznie nieograniczoną ilość danych, ale też sprawdzi się jako funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci

Dołączona dokumentacja

Do dysku została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj dysku: HDD
Typ dysku: Zewnętrzny
Pojemność dysku: 14 TB
Interfejs: USB 3.2 Gen. 1 / USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0)
Prędkość interfejsu: 5 GB/s
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD
Dysk SEAGATE One Touch Hub 14TB HDD
1 322 57
132,25 zł x 10 rat 0%

i do października nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do października nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1322,57 zł
1 322 57