Polecane produkty podobne

Opis i dane

Najwyższa jakość produktu, na którym możesz polegać

Zwiększy wydajność Twojej pracy

Dysk SEAGATE One Touch Hub 4TB HDD to pojemny, zewnętrzny nośnik danych, który oferuje coś więcej niż tylko dostęp do aż 4 TB pamięci. To sprzęt, dzięki któremu użytkownik może skorzystać z szeregu ciekawych funkcji, które usprawnią zarządzanie dyskiem i odzyskiwanie zapisanych na nim danych.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Najwyższa jakość produktu, na którym możesz polegać

Jeszcze więcej pamięci

Istnieją dyski zewnętrzne, których obszar pamięci trudno objąć rozumem. Dysk SEAGATE One Touch Hub z pewnością należy do tej grupy urządzeń. Jest on w stanie pomieścić aż 4 TB danych, co jest wartością wręcz oszałamiającą. Model ten doskonale sprawdzi się w roli niezawodnego narzędzia do archiwizowania danych. Można w nim pomieścić wszystko, począwszy od plików multimedialnych zapisanych w standardzie 8K i 4K, aż po kompletne kopie zapasowe i bazy danych.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Jeszcze więcej pamięci

Szybki transfer danych

Dysk o tak dużej pojemności wymaga obecności szybkich złącz, dzięki którym można łatwo przesyłać znajdujące się na nim pliki. Sprzęt ten wyposażony jest m.in. w USB 3.2 Gen 1, za pomocą którego można szybko np. przesyłać, tworzyć lub uaktualniać kopie zapasowe komputerów. Dysk SEAGATE One Touch Hub posiada też złącze USB-C (w przedniej obudowie), za pomocą którego można szybko i sprawnie ładować różne urządzenia peryferyjne. Dysk dysponuje własnym zasilaniem, w związku z czym jest on całkowicie niezależny od pracy komputera.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Szybki transfer danych

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Dysk SEAGATE One Touch Hub wyposażony został w szereg narzędzi, które znacząco usprawniają jego pracę. Obsługuje on technologię szyfrowania AES-256, która zabezpiecza znajdujące się na nim dane za pomocą specjalnego, 256-bitowego szyfru. Ciekawostką niech będzie fakt, że z technologii tej korzysta wiele podmiotów zewnętrznych, w tym rządy niektórych, zachodnich państw. Świadczy to o tym, że przechowywane w ten sposób dane będą całkowicie bezpieczne.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Bezpieczeństwo i ochrona danych

Kopia zapasowa? To nie problem!

Dysk SEAGATE One Touch Hub udostępnia użytkownikowi proste w obsłudze, ale za to niezwykle funkcjonalne narzędzie Seagate Toolkit, za pomocą którego można m.in. znacznie łatwiej i szybciej tworzyć kopię zapasową. Co więcej, narzędzie to umożliwia efektywne zarządzanie bezpieczeństwem danych i optymalizacją działań dysku w zależności od potrzeb jego użytkownika.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Kopia zapasowa

Odzyskiwanie danych

Urządzenie wyróżnia się maksymalną niezawodnością. Wynika ona nie tylko z technologii wykonania dysku, ale też z obecności systemów chroniących zapisane dane przed przypadkowym skasowaniem. Dzięki usłudze Rescue Data Recovery Services użytkownik może skorzystać z kompleksowego wsparcia specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem wcześniej utraconych (z różnych powodów) danych. Co ważne, usługa ta obejmuje zarówno przypadkowe skasowanie plików, jak i ich utratę na skutek np. klęski żywiołowej. Dostęp do usługi jest możliwy przez 2 lata od daty zakupu urządzenia.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Odzyskiwanie danych

Funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci

Dysk SEAGATE One Touch Hub to sprzęt, który nie tylko zarchiwizuje praktycznie nieograniczoną ilość danych, ale też sprawdzi się jako funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci.

Dysk SEAGATE One Touch Hub Funkcjonalny i bezpieczny nośnik pamięci

Dołączona dokumentacja

Do dysku została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Techniczne

Fizyczne

Parametry

Rodzaj dysku HDD
Pojemność dysku 4 TB
Typ dysku Zewnętrzny
Interfejs USB 3.0
Prędkość interfejsu 5 GB/s
Inne Kompatybilność z Windows i Mac OS, Ochrona danych za pomocą klucza dostępu, Seagate Rescue Services (usługi odzyskiwania danych)
Głębokość [mm] 119
Szerokość [mm] 45
Wysokość [mm] 130
Waga [g] 1240
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Gwarancja  24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera SEAGATE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Dysk SEAGATE One Touch Hub 4TB HDD

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756