Produkt archiwalny
Dysk GOODRAM S400U 240GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk GOODRAM S400U 240GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 530 |
| Interfejs: | M.2 |
| Prędkość interfejsu: | 8 GB/s |
| Format: | M.2 |
| Kolor: | Niebieski |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | M.2 |
| Interfejs: | M.2 |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 530 |
| Prędkość interfejsu: | 8 GB/s |
| Inne: | Kość pamięci TLC |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 42 |
| Szerokość [mm]: | 22 |
| Wysokość [mm]: | 3.5 |
| Waga [g]: | 40 |
| Kolor: | Niebieski |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | SSDPR-S400U-240-42 |
Charakterystyka | |
| Model: | S400U 240GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Wilk Elektronik S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mikołowska 42 |
| Kod pocztowy: | 43-173 |
| Miasto: | Łaziska Górne |
| Adres elektroniczny: | https://www.goodram.com/en/contact/ |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
1/5
Ogólna
1 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
1/5
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Kamil 14 września 2022
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dramat
Po roku użytkowania dysk padł. Czekam już 2 tygodnie na wymianę/naprawę, dramat, nie polecam !
Czy ta opinia była pomocna?