Dysk ADATA XPG SX8200 Pro 512GB SSD
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Maksymalna prędkość: | Odczytu 3500 MB/s, Zapisu 2300 MB/s, Interfejsu 4 GB/s |
| Format: | M.2 |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Korzystaj z oszałamiających szybkości
Dysk SSD SX8200 Pro M.2 2280 to wyjątkowo szybki dysk SSD XPG, przeznaczony dla entuzjastów komputerów PC oraz zapalonych graczy i overclockerów.
Wydajność
Dysk jest wyposażony w bardzo szybki interfejs PCIe Gen3x4, zapewniający utrzymywanie maksymalnej szybkości odczytu/zapisu rzędu 3500/3000 MB na sekundę, pozostawiając daleko w tyle możliwości napędu SATA 6 Gb/s.
Dzięki obsłudze NVMe 1.3 dysk SX8200 Pro zapewnia doskonałą wydajność losowego odczytu/zapisu oraz wielozadaniowość. Pamięć cache SLC, bufor DRAM, ochrona danych E2E i technologia LDPC ECC zapewniają duże szybkości i integralność danych nawet w przypadku bardzo wymagających zastosowań, takich jak renderowanie gier i przetaktowywanie.
bezpieczeństwo
Dysk SX8200 Pro obsługuje technologię kodu korekcji błędów LDPC (Low-Density Parity-Check) do wykrywania i korekty szerszego zakresu błędów danych, co zapewnia większą dokładność transferu danych i dłuższą żywotność dysku.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 3500 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 2300 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Prędkość interfejsu: | 4 GB/s |
| Format: | M.2 |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | M.2 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 3500 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 2300 |
| Prędkość interfejsu: | 4 GB/s |
| Inne: | LDPC ECC, Niezawodność (MTBF) 2000000 h, RAID, Temperatura pracy: 0 - 70 stopni C, TLC NAND |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 22 |
| Szerokość [mm]: | 80 |
| Wysokość [mm]: | 3.5 |
| Waga [g]: | 8 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 5 lat |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | ASX8200PNP-512GT-C |
Charakterystyka | |
| Model: | XPG SX8200 Pro 512GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: