Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Dysk PLATINET PMFPPD256+ 256 GB SSD
139 99 zł
199,99 zł
Cena przed obniżką
149,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 480 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 480 |
| Dodatkowe informacje: | 3D NAND, Obsługa TRIM, Technologia SMART, Temperatura pracy: od 0 do +70 stopni Celsjusza |
| Niezawodność MTBF: | 2 000 000 h |
| Odczyt losowy: | 75 000 IOPS |
| Rodzaj kości pamięci: | TLC |
| Współczynnik TBW: | 200 TB |
| Zapis losowy: | 70 000 IOPS |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 69.85 |
| Szerokość [mm]: | 100 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Kod producenta: | GP-GSTFS31480GNTD |
Charakterystyka | |
| Model: | 480GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Ogólna
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
5/5
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dominik 12 stycznia 2021
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Polecam
Dysk dostępny u konkurencji lecz tutaj był w bardzo atrakcyjnej cenie, działa, wszystko na czas.
Czy ta opinia była pomocna?