Produkt archiwalny
Dysk ADATA Ultimate SU900 1TB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk ADATA Ultimate SU900 1TB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dyski SSD Ultimate SU900 wykorzystują 3D MLC NAND Flash i kontroler SMI, oferujący pojemności do 2 TB, dużą szybkość i dużą niezawodność. Posiada inteligentne buforowanie SLC i bufor pamięci podręcznej DRAM w celu zwiększenia wydajności odczytu / zapisu do 560/525 MB na sekundę. Dzięki obsłudze LDPC ECC i wielu technologii ochrony danych, SU900 zapewnia wysoką TBW (całkowita liczba bajtów) i błyskawicznie aktualizuje komputery przenośne i stacjonarne o najwyższej stabilności, trwałości i energooszczędności. Ponadto SU900 jest objęty 5-letnią gwarancją na długoterminową gwarancję niezawodności.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 525 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 525 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Kontroler: Silicon Motion SM2258, Technologia S.M.A.R.T., Technologia TRIM, Typ pamięci MLC |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100.45 |
| Szerokość [mm]: | 69.85 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 47.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 5 lat |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | ASU900SS-1TM-C |
Charakterystyka | |
| Model: | Ultimate SU900 1TB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.